ארזת לבד?

טיפים לאריזת מזוודות קלה ונכונה
משה שמיר סמנכ"ל שיווק ב-PassportCard

חופשת הפסח הסתיימה לה, וחלקנו כבר מתחילים לחשוב על חופשת הקיץ. ללא ספק, החלק הפחות אהוב עלינו בחופשה הוא שלב אריזת המזוודות. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים בכל פעם שאתם מגיעים לשלב האריזה, ודאי תשמחו לקבל כמה טיפים שיקלו עליכם את המלאכה וגם יקלו מאוד על משקל המזוודה.

תכננו מראש – התחילו לארוז בידיעה שהפעם אתם לא אורזים את כל הבית אלא אורזים חכם. הידיעה הזאת כשלעצמה כבר תצליח לסנן כמה רעיונות שיזדחלו לכם לראש. ערכו רשימה על פי ימים של כל האירועים הצפויים לכם במהלך החופשה. בדקו את מזג האוויר הצפוי וחשבו מה תלבשו בכל יום. אם מדובר בחופשה שאורכה מעל שבועיים, מומלץ לכבס את הבגדים במלון או במכבסה בשירות עצמי ולא לסחוב אתכם את כל הארון.

שלבו נכון – זכרו שאפשר ללבוש את אותם מכנסיים או עליונית יותר מפעם אחת, וכדי לרענן את המראה שלכם תוכלו להרכיב שילובים מעניינים בין סטים של בגדים שונים שלקחתם עמכם. העדיפו גוונים נייטרלים שאפשר לשלב בקלות זה עם זה. קחו לבנים וגרביים כמספר ימי השהייה, ו-2 זוגות נוספים. לעומת זאת 3-2 זוגות מכנסיים ו-5-4 עליוניות, בשילובים שונים, יספיקו בהחלט.

בגזרת הנעליים, 2 זוגות יספיקו בהחלט. אם יש לכם חצי מגף ספורט אלגנט נוח להליכה וגם אלגנטי מספיק לבילוי במסעדה – העדיפו אותו.

ערכו רשימה – מלבד הבגדים ישנם לא מעט חפצים שעליכם לקחת. ערכו רשימה מסודרת של כל החפצים שבלעדיהם החופשה לא תעבור בצורה חלקה. חשבו על סדר היום הרגיל שלכם ועל סדר היום בחופשה – וקחו רק חפצים שבהם אתם משתמשים בתדירות ותהיו חייבים לקחת גם לטיול.

השאירו מקום – אם אתם מתכננים מסע שופינג בטיול שלכם, כדאי מאוד שתשאירו מקום במזוודה ותוותרו על כמויות הבגדים העצומות מהבית.

חשבו קטן – העבירו לבקבוקונים קטנים את השמפו האהוב עליכם ואת קרם הגוף שלכם, וכך תחסכו משקל ונפח במזוודה. באופן כללי, אם אתם משתמשים במגוון של מוצרי טיפוח למיניהם, ייתכן שלשבוע החופשה תוכלו לוותר על כמה מהם ולהשתמש רק באלה שאתם ממש חייבים.

ארזו נכון – הרשת מלאה בסרטונים לאריזה נכונה של המזוודה, מומלץ שתצפו בהם ותבחרו בשיטה המועדפת עליכם. כמו כן, הקפידו על הטיפים הבאים: שמפו, קרם ושאר תמרוקים נוזליים הקפידו לאחסן בשקיות אטומות כדי שחלילה לא ייזלו במזוודה. את הנעליים אחסנו בשקיות ואת החלק הפנימי שלהן נצלו לאחסון חפצים קטנים, למשל גרביים. אם אתם לוקחים אתכם לטיול סוודר כבד או מעיל, כדאי שתלבשו אותם במהלך הטיסה וכך תחסכו מקום רב במזוודה. אם אתם אוהבים לקרוא, קחו אתכם ספר אחד לטיסה או לחלופין ספרים דיגיטליים שיחסכו לכם מקום רב.

חפצים יקרי ערך – מומלץ מאוד לבטח חפצים יקרי ערך כמו סמארטפון, מצלמה או מחשב נייד שיקרים מאוד ללבכם, למקרה גניבה או אובדן. תנאי הטיסה ותחושת ההיי בטיול עשויים לבלבל אתכם ולמנוע ערנות לגניבות מצערות שעלולות להתרחש בדרך. כדי לצמצם את הנזק ואת עוגמת הנפש מומלץ להשקיע כמה שקלים נוספים בביטוח מתאים.

אריזה קלה וחופשה נעימה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

3 תגובות

  1. אני נוסעת עם חצי מזוודה וחוזרת עם מזוןדה מלאה. בלי לדחוס ולקמט, בלי לסחוב ביד חבילות כל הדרך חזרה.

  2. אשה ממוצעת צריכה בממוצע ליום 1.5 בגדים שונים. ואם זה לא בזוג, אלא בחבורה זה לפחות 2 בגדים שונים ליום כי אחרת מה יגידו ואיך יסתכלו על הנשים האחרות. ומה עם ספייר? בקיצור 2-3 מזוודות שברוב התכולה לא נוגעים בכלל משך כל הטיול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של סטיב

מלחמה על הבית

מלחמת הקיום של היום דורשת חשיבה מחודשת