טיסות זולות

האם כדאי לי לטוס בהן?
טרמינל נתב"ג
נתב"ג צילום: מוני שפיר

אין ספק כי כסף הוא בין הדברים החשובים בחיים, נכון היינו רוצים לחיות בעולם הפוך אך זו המציאות המרה ואי אפשר לבטלה בהינף יד. לכן ובגלל שכסף הוא כה חשוב אנו צריכים להכניס יותר ולא פחות חשוב להוציא פחות. זה אומר שאנו צריכים לחשוב על ההוצאות שלנו וזה אומר בין היתר שאנו צריכים למצוא טיסות זולות.

שמעתם נכון כיום אפשר למצוא טיסה זולה בצורה פשוטה יחסית וזאת תודות לעובדה כי השמיים בישראל פתוחים לתחרות. אם אתם רוצים למצוא טיסה לא יקרה כדאי לכם לחפש אחר חברות הלואו קוסט. כיום יש חברות רבות המציעות טיסות במחירים עממיים ולכן לא כדאי להוציא כסף רב על טיסות יקרות ועדיף לחסוך את הכסף הזה ולהשקיע אותו באטרקציות בחו"ל או במלונות טובים יותר.

מה אני צריך לקחת בחשבון בהקשר של טיסה זולה?

אם אתם מתכננים לטוס בזמן הקרוב ואתם מחפשים אחר טיסות זולות כדאי לכם לקחת בחשבון כמה דברים בהקשר של טיסה זולה. עליכם להבין כי בטיסה זולה אתם פעמים רבות תצטרכו להוסיף כסף על מגוון רחב של דברים. מה למשל?

אם כן בטיסה זולה אתם תצטרכו לשלם על בחירת המושב, על מזוודה ולא תקבלו אוכל בטיסה. לכן אתם חייבים לקחת בחשבון את ההוצאות הללו ולחשב האם הטיסה היא באמת זולה או לא. עליכם לדעת כי בהתחלה טיסה יכולה להיראות מאוד זולה ואז לאחר כל התוספות היא תהיה יותר יקרה מאשר טיסה רגילה וזה משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לפני ההזמנה של הכרטיס.

איך אוכל למצוא טיסות זולות?

נאמר כי אתם מחליטים לקנות כרטיס של טיסות זולות עולה השאלה איך נמצא טיסה זולה? אם יש מספר דרכים לעשות זאת. קודם כל אתם יכולים לחפש באתרי אינטרנט יעודים ששם יש פעמים רבות טיסות זולות.

עוד דבר שאתם יכולים לעשות זה להיכנס לאתרים של חברות התעופה ולאתר כרטיסים זולים בהם. עוד דבר שאפשר לעשות למי שרוצה לטוס בטיסה זולה זה לחכות לרגע האחרון ואז לקנות כרטיס בזול. אך שימו לב לא תמיד יהיה כרטיס ליעד שאתם רוצים ולכן אם אתם מחכים לרגע האחרון כדאי לכם להיות גמישים בקשר ליעד שאתם רוצים לטוס אליו וכך לקנות כרטיס בזול.

מה חובה לעשות בין אם אני טס בטיסה זולה ובין אם בטיסה יקרה?

אם אתם מחליטים למצוא טיסות זולות וגם אם אתם לא רוצים טיסה זולה יש דבר אחד שאתם חייבים לעשות וזה ביטוח נסיעות לחו"ל. עליכם לדעת כי בחו"ל הכול יכול לקרות והדבר האחרון שאתם רוצים זה לשלם על רופאים או בתי חולים או אפילו הטסה לארץ ולכן ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכרחי ואסור לוותר עליו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן