טיסות וחבילות נופש לבודפשט

נופש בבירת הונגריה
בודפשט והדנובה
בודפשט צילום: יונתן קורפל

בודפשט בירת הונגריה קנתה לה זה מכבר מעמד של כבוד במפת התיירות. מדובר בעיר גדולה ומפותחת עם אוכלוסייה של קרוב לשני מיליון תושבים.

העיר מחולקת על ידי נהר הדנובה המפורסם הזורם בתוכה, ואשר תורם רבות לאופייה ולנופיה. הגדה הימנית נקראת בודה והשמאלית פשט, ויחדיו הם מהווים את שם העיר.

יש כאן מגוון עצום של אפשרויות בילוי ותיור, שבסך הכול יכולות לגרום נחת לכל אחד. שיט על הדנובה, קניונים ענקיים, מבני ציבור מפורסמים, מסעדות נהדרות (על הגולש, הקרם שניט, והפפריקה שלהם בוודאי כבר שמעתם), מרחצאות חמים, אופרה, מבנים ומצודות היסטוריים, בתי קזינו, אמנות מודרנית, מוזיאון יהודי, שווקים תוססים, גלגל ענק, מוזיאונים היסטוריים, פאבים מיוחדים, בית כנסת גדול, מוזיקה הונגרית (צ'ארדש לדוגמא), פארקים, חדרי משחקים, ביקור באי מרגרט בלב הדנובה, ומה לא.

אתר Blik מציע לכם כמה אפשרויות ליהנות ממה שי לבודפשט להציע. דרך אחת היא להצטרף לאחד הטיולים המאורגנים במזרח אירופה שחוצה כמה ארצות לאורך הדנובה, עם מקום של כבוד לבירת הונגריה. אפשרות אחרת היא להצטרף לטיול מאורגן שהאתר מציע בהונגריה, כולל עיר הבירה. כמו כן אנו מציעים חבילות נופש לבודפשט , לבילוי אישי ומשפחתי. כך כל אחד יכול למצוא את המסגרת הנוחה והמתאימה לו לביקור ביעד מבוקש זה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אפרים כהנא

מנהיגים והחלטות

כיצד התקבלה ההחלטה על המלחמה נגד עיראק בשנת 2003?