טיולים מאורגנים למשפחות

כולל טיולים מאורגנים לבר/בת מצווה
אולפני וורנר ברדרס
הארי פוטר - אולפני וורנר ברדרס צילום: יונתן קורפל

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את קסם הטיולים המשפחתיים. כל ימות השנה המבוגרים עסוקים בעבודה ובפרנסה, כמו גם בסידורים ודאגות היום-יום. הילדים הולכים לבתי הספר ולחוגים. פה ושם מצליחים אולי גם לבלות יחדיו, אבל לפרקי זמן קצרים ומבלי להינתק מהשוטף.

והנה מגיעות החופשות, אלה של החגים או של חופשות הקיץ והפגרות. זוהי הזדמנות פז להתנתק מטרדות היום יום ולחוות חוויה משותפת, להורים ולילדים יחדיו, בארץ אחרת ובתרבות שונה. ליהנות, ללמוד, ולצבור חוויות משותפות ומגבשות שזיכרונן הופך לנכס משפחתי.

אתר Blik מציע מגוון גדול מאוד של טיולים מאורגנים למשפחות המשלבים ביקור באתרים קלאסיים מפורסמים ומיוחדים, ביחד עם מקומות בילוי והנאה מיוחדים לילדים (גני שעשועים, מופעים מיוחדים, פרקים, וכדומה ). המבחר הנו גדול והוא כולל אופציות רבות, ביעדים בכל רחבי העולם. חלק מטיולי המשפחות מתמקדים בעיר אחת, טיולים אחרים מכסים כמה יעדים באותה מדינה, ויש טיולים שבהם נעים בין כמה מדינות. יעדים שיותר קרובים לטבע, אחרים שמתמקדים בתענוגות העיר הגדולה. כל משפחה תמצא כאן את מבוקשה.

תוכלו למצוא כאן טיולים מאורגנים משפחתיים ליעדים כגון: צפון איטליה, צפון איטליה ושוויץ, בייג'ינג הקסומה אשר בסין, האי סיציליה באיטליה, הולנד וגרמניה, הולנד בלגיה וצרפת, היער השחור בגרמניה, גרמניה ואוסטריה, הרי הטטרה בסלובקיה, חבל טירול בגרמניה-אוסטריה, לונדון בירת בריטניה, ספארי בלפלנד, תאילנד, הונג קונג וסין, ספארי בטנזניה, ארצות הברית, ארצות הברית וקנדה, מערב ארצות הברית, ועוד.

חלק מהטיולים המאורגנים למשפחות הנם גם טיולים מאורגנים לבר/בת מצווה. יש כמובן הבדל משמעותי בין טיול מאורגן למבוגרים לבין טיול שמיועד מראש לבני משפחה מכל הגילים יחדיו. טיול מאורגן לתאילנד שונה מהרבה בחינות מטיול משפחה לאותה מדינה. מעבר ליעדים ומקומות הבילוי המיוחדים המתאימים לילדים, אלה האחרונים ימצאו בטיולי המשפחות אוירה עוטפת של בני משפחתם האהובים, וגם חברה של ילדים נוספים עמם יוכלו לשוחח ולשחק.

מוזמנים לבדוק את האופציות המגוונות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובה אחת

  1. זה בנוי מראש במיוחד לשילוב ילדים בגיל הזה עם ההורים והתוכנית מותאמת וזאת חוויה לילדים להיות גם עם בני הגיל שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך