טיולים מאורגנים ברוסית

מגוון טיולים מאורגנים בשפה הרוסית
מבט על העיר מהנהר
ניו יורק צילום: Tysto he.wikipedia.org

על היתרונות הברורים של טיולים מאורגנים בחו"ל עמדו כבר רבים. בפעם הזאת ברצוננו להדגיש יתרון פוטנציאלי נוסף, מעבר לכל אלה המוכרים וידועים זה מכבר. הכוונה הנה לטיולים מאורגנים, שמועברים בשפת האם המשותפת של חברי הקבוצה, כאשר זו איננה עברית.

בישראל חייה קבוצה גדולה מאוד של יוצאי רוסיה, ויתר הארצות שנכללו בברית המועצות. חלק לא מבוטל מהעולים הללו למדו, התחנכו ועבדו באותן ארצות בטרם עלו ארצה. אותם אנשים מרגישים ומסוגלים הכי נוח להתבטא ברוסית. אפשר לדבר אתם גם בצורה מעמיקה בשפה זו. כאשר מדובר בקבוצה שלמה שיש בין חבריה מכנה לשוני משותף, התקשורת עם המדריך וגם בין חברי הקבוצה, היא מושלמת.

אתר התיירות Blik  מפתח מאוד בין היתר גם את תחום הטיולים המאורגנים. המגוון מחולק לפי ארצות ואזורים, שם מוצעים טיולים מאורגנים לתאילנד, רומניה, ספרד וכו'. או לפי ערים, שם מוצעים טיולים לבוקרשט, בודפשט, ברצלונה וכו'. כעת מציע האתר גם טיולים מאורגנים לדוברי השפה הרוסית. כחלק מן המאמץ המתמיד לספק לכל נוסע את הטיול שיתאים לו ממש.

המבחר ממש מפתיע. האתר מציע טיולים שכאלה בשפה הרוסית לכל קצוות תבל. כבר עתה נכללים בין היעדים הפעילים של קטגורית הטיולים הללו: רומניה, איטליה, אוסטריה, הולנד, גרמניה, הודו, סין, טאיוואן, דרום קוריאה, דרום אפריקה, וארצות הברית. המחירים מגוונים, כך גם מועדי היציאה. משך הטיולים האמורים הנו מקרוב לשבוע ועד קרוב לשבועיים.

דרך מיוחדת ומעניינת ליהנות מטיול אמתי בחו"ל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך