טיולים מאורגנים לרומניה

מהעיר המפורסמת ועד לכפרים הקטנים והמיוחדים
צילום רחוב בבוקרשט
בוקרשט צילום: Mastermindsro commons.wikimedia.org

בעת האחרונה חזרה רומניה לשמש יעד מבוקש לתיירים מישראל, כפי שהיה לפני כמה עשרות שנים. אלא שהפעם התיירים שלנו הרבה יותר מתוחכמים, מנוסים, ויודעים מה הם רוצים. במקביל גם ברומניה חל שיפור בתשתיות התיירות, באופציות שהיא מעמידה לרשות המבקרים בה, ובהתייחסות החיובית לתיירים שמהווים מקור הכנסה לאומי שחשיבותו מתעצמת.

כמו בכל יעד תיירותי, אפשר לטייל ברומניה במסגרת פרטית כמו גם במסגרת טיולים מאורגנים לקבוצות. לכל שיטה יתרונות משלה. בטיולים מאורגנים אפשר כמובן להספיק להגיע ביעילות ובנוחיות להרבה יותר יעדים. תכנית הביקורים נבנית על ידי מומחים מקצועיים. נחסכת עמידה בתורים מיגעים. את המטיילים מלווה מדריך שדואג להם לכל צרכיהם, ומסביר להם ברמה מקצועית על כל המקומות בהם מבקרים וכן על המדינה בכלל. בטיולים מאורגנים במזרח אירופה בכלל יש למדריכים יתרון שהרי הם פותרים את הבעיה של הקושי של התייר הבודד ליצור קשר עם האוכלוסייה המקומית. בטיולים לרומניה יתרון זה בולט עוד יותר.

טיולים מאורגנים לרומניה נמשכים בדרך כלל 4-7 ימים, והבחירה בין המסלולים מתבססת כמובן על משך הטיול המבוקש, הדגשי ציפיות המטייל, והתקציב שמוקצה לבילוי. הטיולים, מוצעים במשך כל השנה כולל חודשי החורף. אצל ספקים רציניים, קיומם של הטיולים הקבוצתיים הללו מובטח מראש, גם אם מדובר בתקופות שנה שאינן עונות השיא המבוקשות.

הטיול המאורגן ברומניה יכלול בכל מקרה שילוב של ביקור בעיר הבירה המפורסמת בוקרשט, וביקור באזורים שמציעים מראות טבע, ערים קטנות, וכפרים רומנטיים, כאלה שכבר לא תמצא בארצנו. מבחר הטיולים ליעד האמור מאפשר בחירה והתאמה מירבית.

בעיר הגדולה בוקרשט, מספר גדול של אתרים המושכים תיירים. כגון ככר המהפכה, שעון הניצחון, והפרלמנט. יש בעיר זו הרבה פארקים, מוזיאונים, מוסדות תרבות ומסעדות מקומיות נהדרות לרוב. מחוץ לעיר הטיולים השונים מגיעים בין היתר להרי הקרפטים המפורסמים, לערים מבוקשות (כמו פויאנה ברשוב, ברשוב, סיניה, דמבוביצ'וארה), ולאגמים (אנה הקדושה, באליה). זוהי כמובן רק רשימה חלקית של כלל היעדים הנכללים. צריך רק לבחון איזה יעדים נכללים בכל אחד מטיולים המוצעים ולבחור את המתאים לכם במיוחד.

סעו ותיהנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך