הגאונות הנאצית של חמאס

ארגון פשע שכונתי מכתיב טקסטים לנשיא ארה"ב
תמונה עם הכרזה
תמונה: יעקב מעוז

הקדמה ראשונה: עלינו לכנות "נאצים" כל מי שפועל להכחדת המיעוט היהודי במזרח התיכון באמצעות פשעים נגד האנושות, טיהור אתני מהנהר עד לים (من النهر إلى البحر), דה-הומניזציה ("בני קופים וחזירים") ומערכת טרור הכוללת אונס שיטתי בשם אללה ומוחמד שליחו. הקדמה שנייה: גאונות איננה בהכרח מחמאה. היא מקנה יתרון למי שזוכה בתואר אך גם חיסרון גדול בשל הפגם המוסרי, חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע. ארגוני הנאציזם האסלאמי, חמאס, ג'יהאד וְחִזֶבְּ-זְבַּאלֵה, ניחנו בתבונה מרושעת המובילה אותם להישגים מול ישראל. הם מהווים חלק של מערך הגאונות האיראנית הנכלולית, היודעת לקדם אנטי-דמוקרטיה באמצעות הדמוקרטיות המערביות. כך למשל מליאת האו"ם נעמדה דקת דומייה כדי לכבד את זכרו המבאיש של ראש הנחש מאיראן, ראיסי. נכון הדבר שהגאונות האיראנית נסמכת על הטיפשות המערבית. עדיין, האיראנים יודעים טוב מאתנו לארוג שטיח פרסי בראשי המנהיגים הליברליים של מדינות המערב. הדמוקרטיה, השוויוניות, הפלורליזם, הלהט"ב, מערכת משפט עצמאית, הקִדְמָה, האקולוגיה, התרומה לריפוי העולם ועוד מעֲלוֹת מעוּלות של ישראל – אלה דווקא עומדות לנו לרועץ בקרב הליברליזם המערבי. שם, בזירה המושחתת הזאת, ציר הרשע מביס אותנו בכל יום נתון. התוצאה היא האשמת המיעוט היהודי ברצח עם, הוצאת צווי מעצר כנגד מנהיגינו והדחת ישראל מפורומים בין-לאומיים, כגון תערוכת הנשק בצרפת.

הגאונות הנאצית של ארגון הטרור חמאס רוכבת על ההפרדה המטופשת של העולם המערבי בין ארגוני הטרור הפלסטינים לבין העם הפלסטיני. לשיטתם, הנאצים הפלסטינים חמאס-ג'יהאד פטורים מכל סנקציה מערבית ואילו הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון נחשבת לאויב העם הפלסטיני, ולכן היא נושאת באחריות לאסון ההומניטרי בעזה. חמאס ממתין כעת לקצור את פירות ניצחונו עלינו, במושגיו המעוותים. אין לו סיבה טובה למהר לעסקת הפסקת אש בתמורה להחזרת בני הערובה הישראלים. העולם המערבי הליברלי עובד אצלו בחינם ומקדם את מטרותיו להביס את ישראל. העובדה שכמה אידיוטים שימושיים במערב מזכירים בנשימה אחת את שמות מנהיגי חמאס בצד שמות מנהיגי ישראל מלמדת על הלגיטימציה שקונה לו הארגון הנאצי פלסטיני בעיני צאצאי הנאצים, האינקוויזיטורים והקוזקים האירופים. מנהיגי המערב הליברליים מאמינים כי המפתחות לריפוי העולם והצלת כיסאם מפני הימין העולה מצויות בידי הנאציזם הפלסטיני חמאס-ג'יהאד. כך יוצא שמפיצי מחלת הטרור בעולם נעשו לרופאים שלו. רק דבר אחד מפריד בין הריפוי הנאצי המושלם והשלום האסלאמי העולמי והוא הדמוקרטיה של המיעוט היהודי במזרח התיכון. כך מהנדסים תודעה של עולם שלם.

הנאצים הפלסטינים חמאס-ג'יהאד מצליחים באופן גאוני לכרסם בכל יום חלק מהותי נוסף בעמדתה של ישראל  בעניין הפסקת המלחמה. הלחץ הבין-לאומי המטופש והמרושע, יחד עם הלחץ הפנימי הלגיטימי בעניין החטופים ובעניין "פטור ממוות" שמעניקה המדינה ליושבי הישיבות, מצמצם את מרחב התמרון של ישראל ומשיל מעליה כמעט את כל מנופי הלחץ נגד הנאציזם הפלסטיני. הרג המוני של מחבלים והרס נרחב של בתים בעזה אינם מעוררים אצלו רגשות חמלה. הרג והרס מחזקים את מעמדו בעולם המערבי ומציירים אותו כמגן העם הפלסטיני. לא בכדי, כמעט תשעים אחוזים של העם הפלסטיני תומכים בנאציזם הפלסטיני הזה. מדינות המערב אינן מניחות לישראל לנהל את המשא ומתן כפי שמנהלים מו"מ במזרח התיכון. אין ספק שמדינות המערב יחד עם מדינות ערב תעלוצנה בכישלונה של ישראל. הנאציזם הפלסטיני חמאס ג'יהאד מציע להם עסקה שאינם יכולים לסרב לה. הוא ימכור להם שלום עולמי מדומיין ואילו הישראלים, המאוסים עליהם ממילא, יפרעו את החשבון. מי לא יקנה עסקה כזאת?!

אחד השיאים בעיניי, שפרשנים טיפלו בו כלאחר יד, הוא הצהרת נשיא ארה"ב בדבר העסקה המתבססת על ה"הצעה הישראלית". מאחורי הקלעים דרשו הנאצים הפלסטינים חמאס-ג'יהאד ערבויות מהנשיא והוא גמל להם בצורת הצהרה פומבית המחייבת את ישראל, בהיותה תלויה לחלוטין בארה"ב, הן באספקת נשק והן בתמיכה בין-לאומית. עלינו להבין את הגאונות של ארגון הפשע השכונתי הזה, שמצליח לתמרן את נשיא המעצמה מספר אחת בעולם. לנשיא, למערב ואפילו לישראל ערך הכבוד איננו משחק תפקיד גדול, אך במזרח התיכון הכללים אחרים. הנשיא, מבלי משים, תרם באופן משמעותי לַכבוד של פושעי החמאס ועודד בכך ארגוני טרור נוספים לחקות את הנאציזם הפלסטיני. חמאס הצליח לתקוע טריז בין המנהיגות האמריקנית למנהיגות הישראלית. הוא הצליח לסדוק את הברית ההיסטורית בין שתי הדמוקרטיות עד כדי הטלת סנקציות על ישראל. זהו ניצחון חמאסי מפואר, שיילמד בספרי ההיסטוריה של האנושות; איך שׁוּעָלִים קְטַנִּים מְחַבְּלִים כְּרָמִים גדולים.

מביש ומביך שהעם היהודי – העם הנחשב כה חכם, אחד העמים המובילים בטכנולוגיה, בחקלאות וברפואה, הזוכה למספר עצום של פרסי נובל ביחס לגודלו – אינו מוצא עצה או תבונה נגד הגאונות החמאסית, שלוחתה של הגאונות האיראנית. אינני רוצה להיות נחוש בדברים שעלינו לעשות כדי לצאת מן המבוכה. ברי לכל בר-דעת מה אסור לנו לעשות. בראש ובראשונה עלינו למנוע את הידרדרות היחסים עם הידידה המשמעותית האחת, אמריקה. הברית בינינו מקודשת וכל יהודי או ישראלי הפוגע בברית הזאת נעשה לאויב ישראל. עלינו לסכור את פיותיהם של כל נבחרי הציבור בעניינים בין-לאומיים ולהותיר את ההתבטאויות הפומביות לאנשי מקצוע בלבד. כל השגת נורמליזציה עם סעודיה ועם מדינות ערב אחרות תיחשב לניצחון מוחלט על הנאציזם הפלסטיני. חמאס מבקש לבודד אותנו, אך למדינות ערב (פחות לעמים) יש תכניות אחרות. מערך התעמולה הישראלי חייב לעבור מהפכה של ממש הן בתפיסת העולם שלו והן בשימוש בשלוחות תעמולה עצמאיות בכל העולם. איננו יכולים להרשות לעצמנו שאת ישראל יראו בעולם רק דרך ערוץ הטרור הקטארי של אל-ג'זירה או הערוץ האנטישמי הבריטי BBC. עלינו לעודד תביעות של פרטים וארגונים, הן בתביעות אזרחיות והן בתביעות פליליות בארה"ב ובאירופה על כל הפרה לכאורה של החוק המקומי. עיקר המערכה מתנהל במישור הציבורי, המדיני והבין-לאומי. אם לא נמהר לא נגיע ואם לא נרדוף לא נשיג. כשני מיליון יהודים ליברליים בארה"ב חשים דחויים על ידי האורתודוקסיה הפוליטית של ישראל. בימים שמדינת ישראל מותקפת והעם היהודי סובל גלי אנטישמיות עלינו לחבק את יהדות העולם הליברלית. מדינת ישראל, הקיבוץ היהודי הגדול והחזק בעולם, אחראית לשלומם, לרווחתם ולביטחונם של יהודי העולם. יחד ננצח, משמע, יחד – כל יהודי העולם ללא יוצאים מן הכלל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

11 תגובות

 1. אני מתנגד לתת לחמאס כותרת של גאון. זאת מילה חיובית. עדיף שבמקום זה יופיע – מחלת נפש

 2. אנחנו צריכים להיות יותר חזקים בהסברה, אבל הרבה יותר חשוב שנהייה הרבה יותר חזקים בשדה המלחמה. אנחנו בקושי זזים

  1. לגבי ההסברה – בהחלט נכון. לגבי המלחמה – לא נכון בעליל. אנו נלחמים ב- 5 חזיתות. ברצועת עזה אנו נלחמים בנחישות וזהירות רבה עד כמה שניתן כדי לנסות לא לפגוע בחטופים ולחסוך בחיי חיילינו. גם פינוי עשרות אלפי מאזרחינו מישובי קו העימות נעשה נכון. שימי לב שירו על ישובים אלה אלפי חימושים שונים. אבל כמעט לא היו נפגעים בנפש שם. נכון, נהרסו שם חלקי נדל"ן. אבל אותם ניתן לשקם. הרוגים לא ניתן להחיות מחדש ופצועים ברובם ניתנים לריפוי וחזרה לחיים סבירים.

 3. אמת כתבתה. לא צריך היה יותר מדי "גאוניות" כדי להגיע להישג הבלתי יאמן שארגון הטרור מנצח את הצבא הנחשב ל"חזק ביותרבמזרח התיכון" כי המחדל כולל סיומו הקשה המתקרב הוא מעשה ידינו. עצוב ומדאיג נוכח האפשרות הסבירה למערכה נוספת בצפון, ונקווה שיהיה לעמנו הכח למנוע מלשמוע בחוצות ערינו את הקינה "איך נפלו גיבורים ויאבדו כלי מלחמה"

  1. החמאס מזמן אינו ארגון טרור. זו שלוחה של ארגון האחים המוסלמים שהשתלטו בין היתר גם על רצועת עזה. הם יצרו שם מדינת מיליטנטית שיש לה צבא של עשרות אלפי חיילים, שרשרת פיקוד, בסיסים תת קרקעיים, מערך מודיעין, משרד אוצר, קשרים דיפלומטיים, נציגויות חשאיות, גופים שעוסקים בהברחות, מנהרות למצרים וקשר עם האחים המוסלמים שם ועוד.
   הם מטפחים את כל האורגניזציה הזו ללא הפרעה אחרי שאריק שרון "התנתק" מרצועת עזה, כולל מציר פילדלפי בלחץ של מזכירת המדינה האמריקאית (קונדוליזה רייס) שנאמר – אבינו שבשמיים שמור אותי מידידיי, מאויביי אדע להישמר בעצמי.
   לגבי הצפון – חייבת להיות שם מערכה נוספת. יש לקוות שמר נאסראללה ילך לפגוש את אלוהיו. האם זה לא ברור לך? אחרי המערכה הנוספת יתרקם שם הסדר פוליטי נוסף. אין אופציה אחרת.

 4. בכל שכונה יש פושעים ויש פראיירים. אנחנו הישראלים הם הפראיירים

 5. זה ששמונה חודשים לא מסוגלים לשבור סופית את החמאס, הנתון בסדר, מעיד על בעיה אצלנו

 6. הכוח של החמאס נעוץ בכך שיש להם אחוז לוחמים גבוה ומעטים זתורתם אומנותם

 7. זאת לא גאונות. אויב שכלל לא מעניין אותו מספר ההרוגים בצד שלו, קשה יותר למגר אותו

 8. החמאס כבר לא במרכז הבמה. כעת הכל תלוי באיראן וחיזבאללה עליהם כבר כתבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של ניצה

חיזבאללה בע"מ

על הקשרים הפיננסיים של חיזבאללה

דילוג לתוכן