נבואת שרה

סיכום ביניים של "נעבור לחו"ל, שהמדינה תישרף"
תמונה של אבי
אבי גולדברג

אומרים שהנבואה ניתנה לשוטים ולעקרבים ולכל מי שרוצה בה.

אז אומרים. אומרים הרבה דברים.

בעצם חלק גדול מההוויה האנושית הנוכחית עוסקת בעתיד. נבואות, תחזיות והערכות. מכוני מחקר ואיך יהיה ומה יהיה ונביאי הרשתות המבעיתות ומלל בלתי נפסק של "בכירים לשעבר" הקוראים בעתיד מדי יום ללא לאות.

רק לעיתים קם אדם ופולט נבואה מסוג אקסטרה לארג', כזו שעומדת במבחן הזמן ומתגשמת. ולפעמים, אצל הנביאים המומחים, מתממשת הנבואה אפילו טרם זמנה – הקדימו הדברים והתרחשו לפני המועד שבו יועדו להתרחש. אז הוא כבר בליגה של נביאי-על, כמו הנביא יחזקאל או החוזה הרצל או נפתלי שלקח את כל הקופה בטוטו.

הנביאה שרה היטיבה לחזות כבר בתחילת שנות האלפיים כי בעלה "ביבי גדול על המדינה הזאת". כבר בשנת 2002 ניבאה את גדולתו ואת האסון שעלול ליפול על עמישראל אם בעלה ביבי לא יחזיק היטב בהגה השלטון.

"למה הוא צריך להתאמץ כל כך?"; "המדינה בלעדיו לא תחזיק מעמד, אנשים יישחטו"; "נעבור לחוץ לארץ. שהמדינה תישרף".

אז היא צדקה בגדול, לצערנו. אנשים נשחטו, בנותיהם נאנסו והוריהם נחטפו, ואלף חמש מאות גוויות נחו שחוטות ומחוללות על גבול ישראל ועזה. והמדינה נשרפת. אלא שזה לא מסתדר עם הנבואה של שרה שכל זה יקרה אם הוא, ביבי, לא יהיה הקברניט המשיט את המדינה באותה עת. הנבואה התגשמה במלואה. מחזה האימים שחזתה התרחש, והכול במשמרת של ביבי ש"גדול על המדינה הזאת".

ומה לגבי הנסיעה לחו"ל שהנביאה חזתה שתתרחש כשאמרה "נעבור לחוץ לארץ" והתכוונה אל עצמה, שרה הנביאה, ואל בעלה ביבי הגדול? אז כאן יש קצת בעיות נבואתיות. ההתחלה הייתה דווקא מעודדת, היא והוא הרבו לטוס לחו"ל להתאמן לקראת הגשמת הנבואה. לבקר את כל החברים שכבר בחו"ל, כל המיליארדרים שביבי לא גדול עליהם. פשוט נסעו כדי להתרגל לחו"ל אם חו"ח נבואתה תתגשם. לא להגיע לשם לא מוכנים כמו פליטים. צריך חשבונות בנק בחו"ל. צריך. צריך תורמים בחו"ל. צריך.

נסעו ונסעו ושוב, נסעו טועמים מהעתיד, מהיום שביבי יתכווץ למידת small וכבר לא יהיה גדול עלינו. התאמנו בלכבס את לבניהם באבקות וחומרי בישום שאין בארץ הקטנה. לעשן הוואנה, שבארץ הקטנה אפשר לקבל רק מהצד. לשתות ורודות חופשי ולא מהבגאז'. לחו"ל משתוקקת הנפש והגוף זקוק לכנפיים. אז דאגו למטוס עם מקלחת ומיטת חלומות. רק למקרה חירום שהנבואה תתממש.

את העתיד החו"לי החלו לממש בקטן. שלחו צאצא ניסוי. זה שפיו מפיק מרגליות כלשונות נחשים, ששנאתו למדינה הקטנה על אביו ביבי שיגעה אותו. שיכין את עתידם בחו"ל, מיאמי או פורטו ריקו. כדי שלא יהיה כאן אם חו"ח אבא ביבי במקרה לא ישגיח על צאן מרעיתו.

כל נביא או נביאה רצינית, מוסמכת ככל שתהיה ואפילו נושאת תעודת M.A. בנביאות, אמורה לדעת כי הגורל מתערב ומשבש נבואות. גם להמלט וגם לאדיפוס היו הורים מלכותיים כמו לעלם חמודות מיאמי. ומה יצא מהם? הגורל יכול להופיע לפתע ממדינה קטנה ולא חשובה כמו דנמרק של המלט או יוון של אדיפוס. והפעם הגורל הופיע במדינה קטנה מאוד, זו של שפינוזה ואנה פרנק ובתי דין בין-לאומיים ימ"ש.

אז אולי כדאי שתניעו את "כנף ציון" ותצאו מהר מהמדינה הקטנה שאזרחיה כבר נשחטו, נחטפו, נאנסו ונהרגו, ותשלימו את מימוש הנבואה, לפני שצו הגורל יוציא צו מאסר? לפני שהאנטישמים יעמידו את ביבי לדין כאילו היה פושע מלחמה? הרי האנטישמים עשו כבר דברים רעים מכך ליהודים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

4 תגובות

  1. משה , דודו של המחבר היה אומר "הייתי צוחק אם זה לא היה שלנו"….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

ציור מבט מאחור

צ'אקרות

תרגול תודעה, גוף ונפש

תמונה של צחי

הגדול מכולם

על דינוזאורים, לווייתנים ופטריות ענק

תמונה של איתן

הותר לפרסום…

יש מי שמצטמרר ממילים אלה ויש מי שרותם אותן לצרכיו

מבנה ירוק

בנייה ירוקה

הטרנד שכבש את עולם הבנייה

דילוג לתוכן