התהפכות היוצרות

דרושה הנהגה חדשה שתדע להתמודד עם המשבר
תמונה של נעמי
ד"ר נעמי דדון

לאחרונה, מבלי שאשאל, כל אזרח שאני פוגשת באקראי או לא, יודיע להגיד לי בצורה ברורה, מפורשת ולעיתים גם מדויקת, מה צריך לעשות על מנת להתמודד נכון וראוי עת מגפת הקורונה. מרבית הדברים שאני שומעת נשמעים הגיוניים!

אז איך התהפכו היוצרות?? איך הגענו למצב הפרדוקסלי הזה, שרוב אזרחי מדינת ישראל, יודעים בדיוק מה צריך לעשות, ואילו מנהיגינו, אלו שבחרנו בהם להנהיג אותנו ולנהל את המדינה, אינם מסוגלים לעשות את הנדרש והידוע?

איך הגענו למצב שהמנהיגים שבחרנו, שנעזרים בנבחרת מכובדת של מומחים ויועצים, בפועל לא יודעים לקבל החלטות? הם מתלבטים, ממצמצים, חמוצים, לחיצים ומלחיצים, איך הגענו למצב הזה?

אנחנו מצויים במשבר כלכלי, במשבר בריאותי ובמשבר אמון, שלדעתי לא היה כמותו. השסע החברתי רק הולך ומעמיק, רבים לא מצייתים להנחיות, ונדמה לי שכולנו חווים תחושת חוסר אונים נוכח הכאוס שסביבנו.

לאן נפנה מכאן? אין לנו לאן!

אולי מנהיגינו הנבחרים יפנו את כיסאם, לטובת אחרים שייתכן שייתנו תקווה, שיציעו פתרון למצב הבלתי נתפס והבלתי אפשרי שאליו הגענו.

שלא יספרו לנו שזה המצב בכל העולם. זה לא נכון! ושלא יסיתו את תשומת ליבנו ויהללו את הישגיהם, כמו הסכמי השלום, שכן עם כל הכבוד והחשיבות של ההסכמים הללו, הם לא מעמעמים ולא מרככים אפילו במעט את התחושות הקשות שהפכו מנת חלקינו בכל התחומים במדינה שלנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

10 תגובות

 1. מילים כדורבנות. פשוט מצב ביש, חוסר אונים משווע ואין אופק.. שתיפול כבר הממשלה הזאת ויקומו מנהיגים עם ביצים. תודה על מילים מדויקות בתקופה הפכפכה כזאת.

 2. אנו בעיצומה של תקופה הזויה ולא הגיונית, מה הפלא שאזרחים רבים מוחים על המצב,
  ואת כל הכבוד איך שאת מיטיבה לתאר את המצב

 3. מגיע לנו הנהגה טוב יותר ונדאג לקבל הנהגה טובה יותר. הנהגה עם קופת שרצים בידה איל לה מקום בקהל ישראל. השלמה עם חיסול ההפגנות היא הזמנה לחיסול זכויות יסוד של אזרחי המדינה. ההפגנות מסכנות את שלטונו וחירותו האישית של ביבי. זו סיבת הסגר הנוכחי

  1. זה מה שקורה כשהקורונה פוגשת את הפוליטיקה, שום דבר לא עניני הכל הופך עניין של אינטרסים.
   אין פלא שהציבור איבד את האמון בפוליטיקאים ורבים מעדיפים לא להשמע להנחיות.

 4. יכולה לסחוף ולהביא שינוי עם מנהיגים חדשים כמו שקרה בצרפת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גד

אין לי

שיר על חסר

ציור סמלי

חשמל מודרני

מעבר אקטיבי למקורות אנרגיה ירוקים

צילום של משה

הצצה אל התופת

על ספר השירים "שמרי על הקיכלי" מאת צילה זן-בר צור