3 יתרונות מגניבים של מקררי 4 דלתות

דגמים חדשים
מקרר בשחור
samline

יש טרנד חדש במטבח שמשלב עיצוב קלאסי עם טכנולוגיה מודרנית. זה הזמן להכיר את הדגמים החדשים של מקררי 4 דלתות. מקררים אלו שומרים על טריות המזונות שמוחזקים בטמפרטורות בטוחות לצריכה, ואין לשכוח גם את המשקאות הקרים שטעמם כל כך טוב בימים חמים.

האמת היא שללא מקררים, החיים בטמפרטורת החדר היו מיושנים, ועם ההתקדמות הטכנולוגית בתחום, ניתן ליהנות היום משיא הנוחות. מאמר זה בוחן מקרוב כמה מהיתרונות שתמצאו בדגמים החדשים של מקררי 4 דלתות.

1. מישהו ראה את המיונז?

אנשים רבים מאמינים שיש להם במקרר רכיב מזון מסוים, למשל מיונז. הם פותחים את המקרר, מושיטים יד למדף בו תמיד נמצא המיונז, אבל הוא כבר לא שם. אתם יודעים שרק לא מזמן פתחתם צנצנת חדשה, ולא סביר להניח שמישהו סיים אותה. מישהו לקח את הצנצנת? זרק אותה? מה קרה לה?

אתם מזיזים כמה פריטי מזון, מגששים עמוק במקרר, והנה היא, נדחפה לפינה הרחוקה מאחורי החלב. מי שם אותה שם? אלו הן דוגמאות לשאלות שלא תשאלו אם תבחרו את הדגם המתאים מבין הדגמים החדשים של מקררי 4 דלתות.

2. ניקוי קל

אנשים רבים מנקים את המקררים שלהם בתדירות רחוקה, אבל הניקיון חשוב, כי מאכלים נוזלים, מכלים דולפים, תוצר מקולקלת, הם תרחישים שהופכים מקרר שאינו נקי לבית גידול לכל דבר דוחה. אבל בהתאם לעומס תכולת המקרר, אנשים רבים צריכים לשלוף הכול ולנקות כשתרחישים אלו קורים. לחלופין, אתם יכולים פשוט לנגב את מדפי המקרר, כפתרון פשוט יותר.

עם מקררי 4 דלתות, הניקוי קל. אין צורך להתכופף לפרקי זמן ממושכים כדי לנקות את כל המדפים והמגירות, מכיוון שהדלתות נפתחות סביב גובה המותניים, כך שניגוב עם מטלית רכה, מים חמים וסבון עדין, הוא כל מה שאתם צריכים על מנת לקבל מקרר נקי. כל זה נכון גם עבור המקפיא שלכם. כשתשמרו על ניקיון קל וקבוע שלו, תוכלו ליהנות מהבריאות של אוכל נקי וטרי.

3. שהחיידקים יחפשו בית חדש לגור בו

רכישת הדגם המתאים לבית מבין הדגמים השונים של מקררי 4 דלתות, פירושה שליחת מסר ברור לחיידקים במטבח, שימצאו בית חדש. דלת המקרר היא המקום הכי נגוע בחיידקים במטבח, וזאת עובדה קשה לעיכול, תרתי משמע.

אחרי הכול, אתם משתמשים בידית הזו על מנת לפתוח את המקרר, להושיט יד ולקחת לעצמכם משהו לאכול, ואז אתם מכניסים אותו לפה. אבל אם הידיים שלכם אינן נקיות, ואתם מבצעים פעולה זו בתדירות גבוהה, מוטב שלא לחשוב על התרחישים שעלולים לקרות.

מקררי 4 דלתות מנירוסטה זמינים עם ידיות שקועות, מה שאומר שאמנם הן אינן בולטות, אבל הן עדיין שם. למרבה המזל, היפטרות מחיידקים היא משימה פשוטה עם מקררים מתקדמים אלו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גבי

מעשה שהיה

איש מכירות טוב צריך ניסיון ויכולת לזהות סכנות