מתנות לט"ו בשבט – לא רק חג לאילנות!

לפנק את העובדים או התלמידים
xk go prjho
תמונה: Andy Lee‏ pexels.com

התאריך בו חוגגים את ט"ו בשבט, שהוא כמובן ט"ו בשבט, נקבע על ידי חז"ל. מדובר על תקופה שבה הגשם כבר כמעט מאחורינו והפירות מתחילים לפרוח. ביום זה, נהוג ליהנות מאכילה של פירות ארץ ישראל, ויש אפילו המגדילים לעשות סדר ט"ו בשבט חגיגי. בין השאר נהוג לאכול פירות יבשים מתוקים, אגוזים ועוד.  ט"ו בשבט מכונה גם חג האילנות. אם אתם נמצאים בועד של הכיתה או של הגן או אם אתם עובדים במחלקת רווחה בעבודה שלכם, אתם בטח מחפשים דרכים לפנק את העובדים או התלמידים במשהו מיוחד בהתאם לכל תקופה. זה יכול להיות יום המורה או יום המשפחה, חג פסח או חג חנוכה, אבל גם בט"ו בשבט יש הזדמנות לשמח את האנשים שחשובים לנו. אז אם גם אתם מחפשים אחר המתנה המושלמת לט"ו בשבט הגעתם למקום הנכון. באופן טבעי, מכיוון שבכל זאת מדובר בחג שמחובר לטבע, אחת המתנות המתבקשות היא ערכות שתילה למינהן אותן תוכלו למצוא אם תחפשו משתלה אונליין. נפרט לכן כל המתנות המדליקות שתוכלו למצוא עבור ט"ו בשבט במשתלות.

משתלה אונליין – איזה מתנות לט"ו בשבט ניתן למצוא?

אם בעבר בכל פעם שהיינו רוצים לקנות משהו ממשתלה היינו צריכים להגיע אליה פיזית היום יש אפשרות לחפש משתלות ברשת ולא צריך לקום מהכיסא. תוכלו להזמין את המתנות המועדפות אליכם ממש עד לפתח הבית. ט"ו בשבט הוא חג שמעודד צמיחה, שתילה, אכילת פירות וכל היוצא בזה ולכן אין יותר קלאסי למצוא מתנות לט"ו בשבט במשתלות. משתלות רבות מכירות את התופעה ולכן מציעות ערכות מדויקות כמתנות לחג. סוג המתנה משתנה בהתאם לתקציב כמובן והמבחר הוא מאד גדול. תוכלו לקנות פריטים בודדים או מארזים חגיגיים. לדוגמה, תוכלו לרכוש ערכה של עציץ, זרעים ומעדר, עציץ תבלין שאפשר לגדל בבית בקלות כמו נענע לדוגמה, מארז חמוד של ראש דשא עם עציץ פלסטיק ייעודי, עציץ באריזה חגיגית ועוד. תוכלו גם לשלב בין המארזים למוצרים נוספים שמתאימים לחג כמו פירות יבשים. יש כמובן הבדל בין מתנות לט"ו בשבט לילדי הגן לבין מתנות לאנשים מבוגרים. לילדים יותר מתאים לכוון לערכות של ראש דשא או עציצים קטנים ולמבוגרים מתנות שהן גם לנוי.    

כמה עולים מארזי מתנות לט"ו בשבט? המחיר של המארזים לט"ו בשבט מושפע ממה שכולל המארז. ככל שהמארז יכלול יותר פריטים הוא בדרך כלל יעלה יותר, אבל לא רק הכמות משנה אלא גם האיכות. לעיתים עציץ אחד איכותי מקרמיקה עם פרח איכותי יכול לעלות משמעותית יותר ממערכה של זרעים לשתילה וכלי פשוט. לכן טווח המחירים משתנה ממש ממוצר למוצר ותוכלו למצוא מתנות לט"ו בשבט החלק משקלים בודדים למתנה ועד למאות שקלים. המחיר שתבחרו צריך להתאים כמובן לתקציב שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מנשה

זו שעתנו הגדולה

על חשיבות החוסן הלאומי והחברתי של הפרט והחברה כולה

תמונה על גדעון

האם יחזרו?

האם אכן עושים את המירב לשחרור החטופים?

דילוג לתוכן