מדריך לבחירת קומפרסור איכותי לרכב

מטרת השימוש של קומפרסור לרכב
קומפרסור
תמונה: solomycar.co.il

ניתן למצוא היום מגוון עשיר של קומפרסורים להנעה ישירה והנעת רצועה, וכדי לבחור את הדגם המתאים, מומלץ להתייעץ עם המומחים של חברה שמייצרת ומשווקת מוצרים לרכבים, במיוחד מכיוון שמגוון האפשרויות הזמינות כל כך רחב.

קומפרסור לרכב משמש למטרות שונות של תחזוקת הרכב, כמו למשל ליטוש בעבודת הצבע, הוצאת אומי גלגלים, חיתוך מתכת וכן הלאה, וחשוב לדעת איזה סוג של קומפרסור יתאים למטרות, לצרכים ולהעדפות שלכם, ומדריך זה מסביר איך לבחור נכון את הקומפרסור המתאים.

מטרת השימוש של קומפרסור לרכב

כדי לבחור את הקומפרסור הנכון, חשוב להחליט תחילה על מטרת השימוש בו. כל הקומפרסורים מגיעים עם אחריות ספציפית לכיסוי שימוש נדיר לפרויקטים שמבוצעים בשיטת 'עשה זאת בעצמך' או לשימוש בתדירות גבוהה.

לכן חשוב לבחור את הקומפרסור המתאים למטרת היישום. אם אתם מתכננים פרויקט פרטני, כדאי שתתייעצו עם המומחים בתחום לגבי ערכות קומפרסורים, והם יסבירו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להתחיל.

עם גדלים של מכלים הנעים בין 6 ליטר ל-500 ליטר או יותר, בחירת מיכל האוויר בקיבולת המושלמת תשפיע באופן רציני על הביצועים של המדחס שלכם.

הנעה ישירה או הנעה ברצועה?

קומפרסורים מחולקים לשני טווחים ספציפיים – הנעה ישירה והנעת רצועה – לכל אחד מהסוגים יש אחריות ספציפית משלו המותאמת לשימוש המיועד לו. כדי לבחור נכון קומפרסור אוויר לשימוש עצמי, או לשימוש אקראי בקומפרסור אוויר, מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום לגבי בחירת הדגם המתאים, שתואם את התקציב שלכם, ושיחזיק מעמד לטווח הארוך.

כך, למשל, קומפרסור אוויר לרכב מושלם לשימוש מדי פעם, למטרות הידוק, קידוח, ניפוח צמיגים, צביעה או ניקוי. הקומפרסורים הניידים מעוצבים מתוך מחשבה על שימוש עצמי, ואידיאליים לעבודה במוסך הביתי או לשימוש בנהיגה בתנאי שטח.

קומפרסורים לשימוש בתדירות גבוהה

אם אתם מתכוונים להשתמש במדחס באופן עקבי או אפילו בכל יום, תוכלו למצוא אצל חברה שמשווקת מוצרים ואביזרים לרכב, מגוון רחב של מדחסים מסחריים ומקצועיים, שמתאימים למגוון יישומים.

כאשר תתחילו לבחון את הסוגים השונים של הקומפרסורים המקצועיים, תגלו מגוון עשיר של אפשרויות כוח, כך שתוכלו לבחור בין דגם שיש לו ספק כוח 400V, תלת פאזי, או מדחס בנזין/דיזל להשגת יתרונות של גמישות גבוהה יותר.

ערכות קומפרסורים

מומלץ לבחור קומפרסור לרכב לאחר בדיקת החבילות המדהימות שתוכלו למצוא אצל חברה לשיווק מוצרים ואביזרים לרכב, כך שתוכלו למצוא את הקומפרסור שמתאים למטרות, להעדפות ולתקציב שלכם.

צוות שירות הלקוחות ימליץ לכם על ערכת הקומפרסורים המתאימה לכם וימליצו על כל הציוד הדרוש לתחזוקת רכבכם במחירים משתלמים. תוכלו לבחור חבילות מוצרים בהתאמה אישית שכוללות כלים באיכות גבוהה וסוגים שונים של מדחסים, כך שעם ייעוץ המומחים, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונת דוד

הפריימריסט

חמשיר לקראת הבחירות המוניציפליות