השכרת יאכטה ליום הולדת מתנה סקיפר ליום אחד

חוויה מטריפת חושים
סיפון יאכטה
תמונה: freepik.com

השכרת יאכטה ליום הולדת להיות סקיפר ליום אחד. מדובר בשמונה מילים שמתעדות יחדיו הגשמה של שני חלומות, בעת ובעונה אחת. בעצם, יום הולדת זה עניין שקורה רק פעם אחת בשנה, יום שכל-כולו מושתת על הגשמת חלומות, אז אם יש זמן מושלם להגשמת חלומות (שניים במחיר אחד, במיוחד), הרי שזה עכשיו.

השכרת יאכטה ליום הולדת עם סקיפר ליום אחד, פירושו שמי שחוגג את יום ההולדת שלו, עם חברים קרובים או משפחה, עולים על יאכטה ושטים להם בנעימים לעבר האופק, ובדרך יקבל בעל השמחה מתנה מהסקיפר, הדרכה מעשית בנהיגה עצמית על היאכטה, מניסיון, מדובר בחוויה מטריפת חושים, ואפילו אנחנו, עם שנים של ניסיון, עדיין מתרגשים מהעוצמות המכשפות של הים.

השכרת יאכטה ליום הולדת עם מתנה סקיפר ליום אחד – איך זה עובד בעצם?

אם מדובר בכל החברים שנפגשים ביחד עם צחוקים, הוויי ומוזיקה טובה, כך גם האווירה על הסיפון, קלילה, זורמת ונעימה. אם מדובר בזוג שחוגג יחד, האווירה היא רומנטית ומחממת לב. אם מדובר בפורום משפחתי, מתקבלת לה החוויה הכי מלכדת שאפשר להעלות על הדעת. כזו שתשאיר אתכם עם סיפורים מפה ועד הודעה חדשה.

כאן מגיע החצי השני של האירוע, השכרת יאכטה ליום הולדת עם מתנה של חברת גל ונעמה השכרת יאכטות לבעלי השמחה, סקיפר ליום אחד. בשיאו של האירוע, חתן או כלת השמחה ניגשים להגה, ובליווי הסקיפר שלנו מקבלים הסבר שיחשוף אותם לעולם תוכן שלא הכירו עדיין. עולם תוכן שקרוב לוודאי חלמו עליו בעבר, אפילו מילדות, וטרם יצא להם להגשים. הסקיפר יסביר בסבלנות אין קץ איך עושים מה, יגרום לחתן או כלת השמחה לצבור ביטחון על ההגה, ואלו יוכלו ליהנות עד הסוף מההרגשה המשכרת הזאת של ההגה שבידיים שלהם, במלוא מובן המילה.

מובן מאליו שגם המלווים של בעל השמחה שיהיה סקיפר ליום אחד לא נשארים מאחור. ראשית, הם יכולים לראות את החבר, בן הזוג או קרוב המשפחה עולה על ההגה, לעודד אותו, קצת להסתלבט עליו (ברוח טובה, ברור שברוח טובה) ולתעד את המאורע במצלמה כדי להעלות לרשתות החברתיות עם העגינה בחוף. לזה, כמובן, נוספים כל הפסיליטיז של גל ונעמה השכרת יאכטות: סיפון שיזוף מפנק, אזור הירגעות וישיבה מוצל מאחורה, חדרים מרוהטים ונינוחים, 12 מטרים של מרחבים על היאכטה, ולא פחות חשוב מכך, כל ציוד הבטיחות ההכרחי.

פרגנו למי שחשוב לכם ביום ההולדת ותנו לו מתנה להיות סקיפר ליום אחד

אם אתם כבר מכירים את הריטואל, יום ההולדת של האדם הקרוב לכם מתקרב, לא מצאתם רעיון טוב לחגיגה, ואתם אומרים "טוב, שוב נלך על בטוח עם מסעדה או בית קפה", כדאי שתעצרו. למה שלא תפגינו מקוריות? למה שלא תהפכו את יום ההולדת הזה לכזה שלא יישכח, למה שלא תייצרו חוויות שיישארו איתכם ועם האורחים? השכרת יאכטה ליום הולדת להיות סקיפר ליום אחד יסגור לכם את כל הפינות בדרך מושלמת.

השכרת יאכטה ליום הולדת מתנה סקיפר ליום אחד עם גל ונעמה השכרת יאכטות – 0504600470

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גדעון

הזהו ניצחון?

מתי שחרור חטופים על ידי תשלום כופר נחשב "ניצחון?"

תמונה שלניצה

חוקי או לא חוקי

ההתנחלויות ועזה בבית הדין הבין-לאומי לצדק בהאג

דילוג לתוכן