ליאור אייזינגר – שירותי חקירה מקצועיים

מהם תחומי החקירות הנפוצים ביותר?
פנס מאיר באפלה
תמונה: freepik

אנו מורגלים לשמוע על חקירות פרטיות בכתבות פיקנטיות המגוללות את סיפורם של זוגות שאינם נאמנים. בחלק מן המקרים נשמע על מצבי קיצון חורקי שיניים, מלאים במתח, אקשן ומעקבים.

בפועל? חקירות שכאלו אכן יכולות להיות חלק מן העבודה, אך לצידן, תחום שירותי החקירה כולל בתוכו עוד שפע של תיקים מורכבים יותר ומורכבים פחות, חלקם מתמקדים בעיקרם בניירת, שילוב בין נתונים ומלאכת מחשבת.

בכתבה שלהלן, משרד החקירות ליאור אייזינגר, יענה על השאלות המרכזיות המאפיינות את עולם החקירות.

מתי שירותי חקירה יכולים להיות לנו לעזר?

אין זה סוד כי חקירות פרטיות כרוכות בעליות בלתי מבוטלות מצד הלקוחות. די ולו במספר מעקבים ליליים בודדים. אם כך הדבר, מוטבי היה שנחשוב היטב ונשקלל את צעדינו בטרם נחליט על שכירת שירותיו של חוקר פרטי.

השאלה המרכזית שצריכה להישאל היא אם החקירה הפרטית תהיה לנו לעזר, ומהן התועלות שיופקו כתוצאה מכך.

נדגים זאת בחקירה שגורה וקלאסית כגון אי-נאמנות של בן או בת הזוג. במקרים ובהם מדובר בזוג המצוי ביחסים אישיים אך שאיננו ממוסד או מוכר בציבור, הרי שתוצאות החקירה יובילו לחשיפת האמת; ומעבר לכך?

באשר לזוגות נשואים או מוכרים בציבור, איסוף ראיות שכאלו יכול לסייע רבות בהליך הגירושין ולעמוד לזכות בן או בת הזוג הנבגדים.

מטרת החקירה היא חשיפת האמת וגיבוייה בשורה של ראיות מוצקות ובעלות תוקף משפטי. האם תוצאות החקירה יובילו אתכם לנקיטת צעדים משמעותיים כנגד הנחקר? זוהי שאלה עליה מוטב שאתם תענו.

אילו חקירות נחשבות לנפוצות ביותר?

חקירות בגידות הן דבר אחד ועליהן תוכלו לקרוא בהרחבה באתרנו. אולם לצידן, ישנן עוד מגוון רחב של חקירות נוספות הלוקחות חלק פעיל משגרת יומו של החוקר הפרטי; חלקן עוטות על עצמן אופי כלכלי-פיננסי, חלקן נועדו לספק ללקוחות מידע על אנשים מסוימים עמם הם באים בהתקשרות, וחלקן נועדו לספק ראיות בנושאים בהם נדמה שאין כל תשובה ממשית הנראית לעין.

חקירות כלכליות יכולות להתבטא בבחינת פעילותו הפיננסית של אדם מסוים, למשל בעת הליך גירושין. כבר היו מקרים מעולם ובהם בן או בת הזוג הסתירו נכסי נדל"ן או הכניסו כספים בשחור, וזאת כדי שלא יידרשו להתחלק ברכושם עם הצד השני.

חקירות רקע יכולות להידרש על-ידי שותפים עסקיים פוטנציאליים המבקשים להכיר את הצד השני, או חברות הייטק המעוניינות לבחון את הרקע המקצועי של מתכנת אשר מספק את שירותיו מרחוק במדינה זרה.

חקירות נזיקין אף הן נחשבות לנפוצות במחוזותינו, הן על-ידי חברות הביטוח והן על-ידי המבטחים או במקרים מסוימים אנשים פרטיים או חברות הנתבעים על גרימת הנזק. במקרה ובו סחף של אדמה הוביל לנזק משמעותי של מפעל, מיהו האשם? האם בעל הקרקע? האם נעשו עבודות מסוימות באזור אשר הובילו לתוצאות? או שמא היה מדובר ביד הגורל?

האם ישנם חוקרים המתמחים בתחומים פרטניים?

משרד חקירות מקצועי לא יוכל לספק את שירותיו בחלק מן התיקים, וזאת מבלי שהוא נעזר ביועצים חיצוניים מקצועיים.

כבר היו ויהיו מקרים מעולם, ובהם משרדנו יפגוש בתיקים הסובבים סביב נושאים מאתגרים וחדשים. מלאכת המחשבת של החוקר הפרטי, איננה נשענת רק על היכרותו עם התחום, ועבודת רקע ושיתוף פעולה עם יועצים חיצוניים יספקו את הידע הנדרש. מלאכתו ותועלתו של החוקר הפרטי תבוא לידי ביטוי ביכולתו לשאול את השאלות הנכונות, לחפש אחר כיווני חקירה חדשים ולחשוב על 'טריקים' ו'תכסיסים' שונים אשר יאפשרו לגבש ראיות, וכמובן – בהתאם לנדרש בחוק.

בכל שאלה והתייעצות, חפשו את משרד החקירות ליאור אייזינגר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של ניצה

חיזבאללה בע"מ

על הקשרים הפיננסיים של חיזבאללה

דילוג לתוכן