בלוניטה – מי אמר שאי אפשר למצוא בלונים בצפון?

עבור אמן בלונים, הבלון הוא כחומר ביד היוצר
סמל בלוניטה

למשמע השם 'בלוניטה' אשר לחשוב כי מדובר בעוד חנות בלונים מיני רבות. רק שכאן צוות בלוניטה איננו מתקרא חנות בלונים, ולמעשה אין מדובר בחנות כלל וכלל.

בלוניטה הוקמה על-ידי צוות של אמני בלונים מנוסים ומיומנים בעכו שבצפון. תוהים מדוע אנו מדגישים את צפונה של ישראל? זאת כיוון שמדובר בעסק למשלוחי וסידורי בלונים בצפון אשר נועד כל כולו כדי לאפשר את נגישותם של הבלונים לכל תושבי האזור, מרכס הכרמל ועד לצפון רמת הגולן.

מגיעים לכל נקודה

באתרה של בלוניטה – balloonita תוכלו למצוא מגוון עשיר ורחב של גלריות המציגות שלל עיצובי בלונים ובמגוון רחב של אפשרויות ואירועים. מבלונים המתאימים כהפתעה נהדרת לרגל בוא יום ההולדת עם פיזורי בלונים בחדר ועד לזרי בלונים וסטנדים.

לצד אלו, בלוניטה מתמחים גם בסידורי בלונים לאירועים המתאימים לבר ובת מצווה, ברית ובריתה, ועד לחתונות בוטיק המתקיימות בחצר הבית ובאולמות אירועים.

ייחודה של בלוניטה טמון בעובדה שהיא הוקמה על רקע היכרות מייסדיה עם אזור הצפון. לא בכל מקום נוכל להזמין בלונים כאוות נפשנו, וישנם לא מעט מושבים וקיבוצים שבהם סידורי בלונים מתקדמים הם אינם בנמצא, לא ביישוב עצמו ולא בסביבה הקרובה.

באפשרות לקוחות בלוניטה להזמין את סידורי ומשלוחי הבלונים במהירות, ובמחירים הוגנים במיוחד.

מגוון עיצובים ייחודיים

עבור אמן בלונים, הבלון הוא כחומר ביד היוצר, ובאפשרותו לערוך מגוון עשיר ורחב של תצורות ועיצובים בזכות חיבורם של מיני בלונים שונים.

בלוניטה מתופעלת ומנוהלת על-ידי שורה של אמני בלונים מקצועיים, וכבר בשיחת הטלפון הראשונית עם נותני השירות מטעמה, ניתן לאפיין עיצוב הייחודי אך ורק עבור המזמין או המזמינה.

עם שאלות מנחות כגון העדפות החוגג או החוגגת, צבעים, מסרים וברכות נלוות לעיצוב הבלונים, יוכל הצוות לעצב את סידור הבלונים ולהכינו מיד בעבור הוצאתו של המשלוח אל היעד.

לצד אלו, ניתן למצוא באתר מגוון עשיר ורחב מאוד של תוצרים קודמים. כולם מיועדים בראש ובראשונה למען מתן השראה ודוגמה ממנה יכולים לבחור הגולשים, אך לצד זאת זהו תיק עבודות המעיד יותר מכול כי מדובר בצוות מקצועי ושקשוב לצרכי הלקוחות.

שירות מקצועי ואדיב

בשיחה טלפונית עם צוות האתר, תוכלו לגלות כי מדובר בנותני שירות אדיבים ומסבירי פנים אשר עושים הכול כדי להבטיח את שביעות רצונם של הלקוחות. אין זה מקרי כי לקוחות רבים שבים וחוזרים בכל פעם שבה צצה סיבה למסיבה.

כל בקשה ובקשה זוכה לאוזן קשבת ולמלאכת מחשבת שמטרתה בסופו של דבר היא להבטיח חיוך רחב מאוזן לאוזן אצל מקבל המשלוח.

בחיפושכם אחר אנשי מקצוע שיבטיחו לכם את עיצובי הבלונים החל משירות סידורי בלונים ליום הולדת ועד לעיצובי בלונים לאולמות אירועים, כנסים עסקיים ושלל אירועים פרטיים, פנו עוד היום לבלוניטה, ותוכלו ליהנות משירות אישי וחם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך