איתור נזילה במצלמה תרמית

שאלות ותשובות
שרברב עם הציוד
תמונה: freepik

החשיבות של איתור נזילה בזמן היא גבוהה במיוחד ומאפשרת למנוע נזק עתידי. אך עדיין למרות החשיבות הגבוהה, יש כאלה שנזכרים מאוחר מידיי לאתר נזילות. רק כאשר הנזילה מביאה איתה לנזק חסר תקדים, הם נזכרי לבצע איתור מקצועי. איתור נזילה במצלמה תרמית הפך להיות לשיטה העדיפה על לקוחות ואינסטלטורים שרוצים איתור מקצועי. אך בוודאי יש לא מעט שאלות שמעסיקות אתכם על שיטת האיתור הספציפית הזאת. אנו ננסה לעשות לכם סדר, ולספק לכם עליה אינפורמציה. כך תוכלו לבצע איתור של נזילה במהירות ועם תוצאות מעולות.

כל אינסטלטור מבצע איתור נזילה במצלמה תרמית?

הרוב המכריע של האינסטלטורים מבינים כי מצלמה תרמית הכי יעילה לאיתור נזילות. אך לא כל האינסטלטורים משתמשים בשיטה הזאת לאיתור של נזילה. לכל איש מקצוע יש את השיטה שלו שבה הוא דוגל ובה הוא משתמש לאיתור נזילות. לכן לפני שאתם מכניסים אינסטלטור אליכם לבית, תוודאו באיזה שיטה הוא מאתר את הנזילה. אל תסמכו על שיטות לא מוכחות, כאלה שאין לגביהן קבלות חד משמעיות שלא משאירות ספק.

האם המצלמה חודרת קירות העשויים מבטון?

בהחלט כן, אין בעיה לבצע איתור נזילה במצלמה תרמית בחדרי ביטחון. בין אם הכוונה היא לחדרי ממ"ד בתוך הבית או לחדרי מדרגות שונים. הטכנולוגיה המתקדמת של המצלמה מאפשרת לראות גם מבעד לקירות בטון. כך שאם אתם רואים סימני רטיבות על הקיר, תוכלו להזמין אינסטלטור. הוא יאפשר לכם לדעת בדיוק מה קורה מאחורי הקיר והאם ישנן סיבות לדאוג. כמובן שאפשר לאמת את התוצאות עם שיטות איתור אחרות שגם הן מיועדות לחדרי בטון. אך גם מצלמה תרמית הוכיחה את עצמה כיעילה.

כמה עולה לבצע איתור נזילה במצלמה תרמית?

אין מחיר אחיד לאיתור נזילות על ידי מצלמה תרמית. לכל איש מקצוע יש את המחיר שאותו הוא גובה על השירות הזה. יתרה מכך יש פרמטרים שונים שיכולים לייקר את המחיר, אך גם להוזיל אותו מהצד השני. לרוב העלות הסטנדרטית לאיתור של נזילה באמצעות מצלמה תרמית היא 500-600 ₪. אם קיבלתם הצעת מחיר גבוהה, תנסו להבין מדוע היא מרקיעה שחקים.

תוך כמה זמן אפשר לקבל את התוצאות?

אין צורך להמתין כאשר מבצעים איתור נזילה במצלמה תרמית. את התוצאות מקבלים תוך זמן קצר, ואת התיקון אפשר לבצע את המקום. המשמעות היא שבתוך שעה בערך תוכלו לדעת כי הנזילה נמצאת כבר מאחוריכם. העבודה המהירה עם הכלים המתקדמים מאפשר להחזיר את המצב לקדמותו. הנזילה מצידה לא מחמירה, ותחזירו את השליטה בחזרה לידיים שלכם. זה יכול להיות מאוד מעודד במצבים של נזילה רצינית.

מה אמור לגרום לכם להזמין אינסטלטור לאיתור נזילה?

לא סתם מזמינים אינסטלטור על מנת שיבצע איתור נזילה במצלמה תרמית. יש כל מיני פרמטרים שאמורים להדליק לכם נורה אדומה, ולגרום לכם לחשוש כי ישנה נזילה. הסימן הכי מובהק זה כמובן סימני הרטיבות שיכולים להופיע על הקירות ללא כל התראה מוקדמת. בנוסף יכול להיות שתקבלו חשבון מים מופרז ללא כל סיבה מוצדקת. במקרה של ספק תמיד טוב לקרוא לאינסטלטור על מנת להעלים אותו.

לאתר הראשי: https://diagnosis.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן