שיש או בוצ'ר לבשר

איך הכי כדאי לעבוד במטבח?
קרש חיתוך
צילום: David B. Gleason flickr.com

בעבר, השימוש בשיש היה נפוץ במיוחד בכל הקשור למשטחי העבודה במטבח. ובכן, כיום המצב הוא שונה; צצות עוד ועוד אפשרויות שמטרתן לחסוך את השימוש בשיש, שעלול לפגוע בו ובאיכות שלו. נכון שקיימים סוגים רבים של שיש (גרניט למשל, אוניקס, משטחי קוריאן ועוד), אבל אם קיימת חלופה כגון בוצ'ר לבשר שמבטיח שמירה על השיש לאורך זמן, לצד אפשרות ססגונית ומרשימה לעבודה במטבח, למה לא ללכת על זה?

 

כל היתרונות של בוצ'ר לבשר

כמו שיש המון סוגים של משטחי עבודה משיש, המצב דומה גם בעולם של בוצ'ר לבשר המציע מגוון סוגים של עצים, אופן הרכבה, דרכים נכונות לשמירה על המשטח לאורך זמן ועוד. עם זאת, בשונה מהשיש שתכונותיו משתנות בהתאם לחומר הגלם, תכונות הבוצ'ר נשארות פחות או יותר דומות גם בין הסוגים השונים. הנה כמה מיתרונותיו הגדולים:

 

  • המראה – יש משהו אלגנטי ויוקרתי במשטח עץ, שפשוט אי אפשר להתנגד בפניו. נסו להיזכר בכל הפעמים בהן ישבתם במסעדה בשרית מצוינת, וברגע בו הוגשה לשולחן פלטה ענקית מלאה בכל טוב; בשרים, פירות, ירקות ועוד. עכשיו חשבו על האפשרות להגיש את אותו הדבר, אצלכם בבית! ועוד מטעמים שהכנתם בעצמכם!
  • גמישות המשטח – העץ 'בולם' חבטות בצורה טובה יותר, וכך שומר על איכותו זמן רב יותר, וממשיך לשרת אתכם לאורך שנים רבות של עבודה.
  • עמידות – הבוצ'ר הוא עמיד הרבה יותר בפני שברים וסדקים. יש לציין שכדי להשיג את מרב העמידות יש למרוח על הבוצ'ר שמן מינרלי שישמש כמעין שכבת מגן. אל תתקמצנו, השתמשו בכמות נדיבה על מנת לוודא שהבוצ'ר מכוסה בחומר בכל הצדדים. הניחו לשכבה הראשונה להתבייש בערך 15 דקות והוסיפו שכבה נוספת ליתר בטחון. מומלץ לעשות זאת לפני השימוש הראשון בבוצ'ר, ולחזור על התהליך מידי פעם על מנת לחזק את שכבת המגן.
  • להגן על השיש – בוצ'ר לבשר ישמש גם כמשטח עבודה וגם כמשטח הגשה, כשאחד היתרונות הגדולים שלו מצוי בהיותו משטח עבודה של ממש. במקום לעבוד על השיש ולסכן את החומר העדין, הבוצ'ר מגן על השיש וסופג את כל החבטות והשריטות בעצמו. מכיוון שחומר הגלם הוא בבסיסו חזק מאוד, לא רק שהשיש עצמו נותר שלם, אלא שהבוצ'ר עצמו כמעט ולא נפגע.

 

מתנה יוקרתית ומרשימה במיוחד

בוצ'ר לבשר הוא גם מתנה נהדרת לחובבי הבשרים באשר הם. אז אם יום ההולדת של הבסטי חובב ה"על-האש" מתקרב, או שיום הנישואין קרב ובא ועדיין לא חשבתם על מתנה – לנו יש הצעה טעימה במיוחד! ניוס חריטה אישית עלו על השילוב המושלם בין יעילות ויוקרה; בוצ'ר מעוצב עם חריטה אישית. כך, תוכלו להפתיע את חובב הבישולים האהוב עליכם, להראות לו שאתם מאמינים במה שהוא עושה ובתחביב שלו, ולהזכיר לו כמה אתם אוהבים ומעריכים אותו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גדעון

פרס ישראל לאן?

בעקבות המחלוקת בעניין הענקת פרס ישראל

צילום של אבי רוזנטל

לא הקלף מלוכלך

על הסרט "קלף מלוכלך" ועל רמאויות בברידג'