סובלים ממזיקים טורדניים? מספיק לסבול!

סוגי הדברה שונים הקיימים היום
ניקוי בדירה
צילום: freepik

כפי שקיימים מגוון מזיקים קיימים גם מספר סוגי הדברות. מדובר בתהליך שדורש ידע, מקצועיות והמון ניסיון שכן לא כל סוג של הדברה מתאים לכל סוג של מזיק. להרחקת יונים למשל יתאימו רשתות או דוקרנים, לג‘וקים הדברה כימית או טבעית וכדומה.

מהם סוגי הדברה שונים הקיימים היום ולמה משמשת כל סוג הדברה? כל זאת במאמר שלפניכם. במאמר הבא נעשה סדר ונביא לכם את כל המידע הדרוש על מנת שתכירו את כל הפרטים החשובים על סוגי הדברה שונים.

הדברה אלקטרונית למה היא נועדה?

מטרתה של הדברה אלקטרונית נועדה להרחיק ולהדביר מזיקים כגון: חולדות, עכברים, עטלפים ויונים. כיצד זה פועל ? הדברה מסוג זה מתבצעת על ידי מכשיר אלקטרוני הפועל על שידור תדרים גבוהים הרבה מהתדר שנמצא בטווח שמיעתם של בני האדם, התדרים הגבוהים מכוונים למזיקים והקול הצורם שבוקע מהתדרים מרחיק את אותם מזיקים ומונע את חזרתם למקום.

כמו כן, הדברה אלקטרונית משתנה ממזיק למזיק וגם דרך הטיפול שונה לדוגמא : הרחקת עטלפים תתבצע באמצעות שידור סונאר ואילו הדברת יונים תתבצע באמצעות התקנת פסי דריכה הגורמים ליונים עקצוץ ברגליים וכתוצאה מכך הן מתרחקות.

מאחר והדברה אלקטרונית מורכבת ומשתנה בין מזיק למזיק, חשוב ליידע מראש את המדביר איזה מזיק הנכם מעוניינים להדיר או להדביר על מנת שהמדביר ישתמש בטכניקה המתאימה ביותר מבין סוגי הדברה שונים אותם הוא מציע.

הדברה אורגנית

מטרתה להרחיק ולהדביר מזיקים בבתים הפרטיים, בגינות, בבתי עסק ובשדות חקלאיים. כיום אנו מודעים להשפעות הרעות של שימוש בחומרים כימיים ובכימיקלים על הסביבה ועל בריאותנו ולכן במקרים מסוימים מומלץ לבחור בהדברה אורגנית שהיא בטוחה יותר לשימוש ואינה משאירה עקבות כימיקליים באזור שהודבר. עבור החקלאיים המעוניינים לשמור על הגידולים בריאים ואיכותיים לאכילה הדברה אורגנית היא הפתרון הטוב ביותר מכיוון שהדברה מסוג זה מתבצעת באמצעים טבעיים להדברה והרחקת מכרסמים, חרקים ועופות.

הדברה כימית

הדברה כימית נועדה להדביר מזיקים שונים כמו טרמיטים, נמלת אש וחרקים.

יתרון : הדברה כימית זולה ומצליחה ב 99% להשמיד חרקים שסוגי הדברה שונים לא מצליחים.

חיסרון: הדברה כימית רעילה מאוד ומחייבת לעזוב את הבית ליום או למספר שעות .

הדברה ביולוגית

מטרתה להדביר מזיקים שנמשכים לצמחים ויבולים כגון: נמלים, זבובים וחרקים שונים.

מבין סוגי הדברה שונים להדברה ביולוגית יש יתרון בולט והוא שהשימוש בהדברה ביולוגית נגד מזיקים שומר על בריאות האדם ועל איכות הסיבה. על אף השוני הרב בין הדברה כימית וביולוגית אם משתמשים בטכניקות שונות שמותאמות לכל מזיק בנפרד אפשר להגיע לאותה תוצאה רצויה – הרחקה והדברת מזיקים .כיום ישנם סוגי הדברה שונים לכן חשוב להבין היטב איזה הדברה אתם מזמינים ומה השלכותיה עליכם ועל הסביבה.

 

זקוקים לביצוע הדברה? המדבירים נט מבצעים את כל סוגי ההדברה ללא יוצאי מן הכלל. כל המדבירים שלנו סופר מקצועיים, בעלי ידע מקצועי מקיף בתחום ומחזיקים ברישיון מדביר מקצועי מטעם המשרד לאיכות הסביבה. אנו עובדים בפריסה ארצית, מספקים לקהל הלקוחות שלנו שירות מקצועי, יעיל, מהיר ובמחיר הוגן. למידע נוסף אודות סוגי הדברה וייעוץ, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך