החול מתפזר בכל הבית יחד עם הריח?

זמן להחליף שירותים לחתולים שלכם
צילום: דוד גור אריה commons.wikimedia.org

אחד האתגרים הגדולים ביותר בפניהם עומדים בעלי החתולים, הוא אתגר השירותים; איך מוצאים שירותים לחתולים באופן מושלם, ארגז כזה שלא ייתן לחול להתפזר מסביב, לריחות החזקים להטריד אתכם, ועוד. כיום, הטכנולוגיה המתקדמת הביאה להמצאתם של חידושים מדהימים בתחום; החל משירותים שמרוקנים את עצמם, חולות מתגבשים ונטולי ריחות ועוד מגוון רחב של אפשרויות כך שכל אחד יוכל למצוא בקלות את האופציה המועדפת עליו.

שירותים לחתולים כפתרון פלא

חתולי בית נמצאים בדרך כלל, כמובן, בבית. אם כן, זהו גם המקום היחיד בו יוכלו לעשות את צרכיהם – בניגוד לכלבים שמקבלים 2-3 טיולים ביום החוצה. המשמעות היא שעומדות בפני הבעלים שתי אופציות; לארגן לחתול פינה ייעודית לצרכים, או לתת לו את חופש הבחירה ולהיפרד לשלום מהשטיח היקר שבסלון. בכדי להימנע מהאפשרות השניה, שירותים לחתולים הם האופציה הטובה ביותר שתוכלו לחשוב עליה!

כדאי מאוד להצטייד בארגז חול מיוחד שיהווה השירותים של החתול, שיתרגל במהירות הבזק לעשות שם את צרכיו. כיום קיימים חולות מיוחדות המנטרלים ריחות ומתגבשים כך שגם מלאכת הניקיון של הארגז הופכת פשוטה וקלה הרבה יותר. מלבד החול, יש לארגז הסגור כמה יתרונות נוספים:

  • פחות ריחות – המכסה מונע מהריחות הרעים להתפזר ברחבי הבית, ומלבדו במרבית ארגזי השירותים לחתולים ישנו פילטר שתפקידו גם כן למנוע ריחות רעים.
  • פחות חול – החתולים נוהגים לכסות את הצרכים שלהם על ידי החול, שמתפזר לכל עבר ומלכלך את הסלון, המרפסת, השירותים או כל מקום אחר בו ממוקם הארגז. כשהארגז סגור, פחות חול מתפזר ולכם נחסכות שעות רבות של ניקיון ועבודה.
  • חול זה לא משחק – אם יש בבית ילדים ו\או כלבים, ארגז סגור הוא רעיון מוצלח יותר שכן הוא מונע מהילדים והכלבים לשחק עם החול, לגעת בצואה, ועוד. כלבים גם נהנים כאמור ללעוס מכל הבא ליד, כך שכדאי למנוע מהם להגיע לצואה שהחתול שלכם השאיר.
  • ארגז אוטומטי – אופציה אחרת היא פשוט לבדוק בארגז צרכים אוטומטי. לאחר שהחתול עושה את צרכיו, מתחיל לעבוד שעון עצר של כמה דקות שבסופן הארגז פשוט יפנה את הצואה והלכלוך בעצמו, וישאיר במקום חול נקי כמו חדש. כך, אתם גם הופכים את כל נושא הצרכים של החתול לעסק פשוט ונוח, ולא מבזבזים חול.

אל תתפשרו על הנוחות שלכם ושל החתולים שלכם

כעת, אתם מבינים עד כמה שירותים לחתולים יכולה לשנות לחלוטין את איכות החיים – הן שלכם והן של החתולים שלכם. ממש כמו שאתם דואגים להם לצעצועים, מתקן גירוד איכותי וכיפי ואוכל טוב, כך לא כדאי להתפשר גם על ארגז הצרכים שלהם. בסופו של דבר, כשהם עושים את צרכיהם ולא מפריעים לכם, גם אתם יכולים להיות רגועים יותר.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך