שפת גוף של גבר בוגד

2 סימנים שחשוב שתדעי!
זוג באריזה
צילום: pexels

עולם שפת הגוף יודע למפות התנהגויות בגלל שהוא עובד על החלק התת מודע שלנו. 7% מהתקשורת שלנו מבוססת על מילים, השאר בעיקר על שפת גוף ומעט על טונציה. תבינו איזה כוח יש לשפת גוף. מאז כניסת השפה החלק של ניתוח שפת גוף אבד לנו אבל לא במאה אחוז, ולכן עדיין אנחנו מזהים כעס, חולשה, שמחה, אושר או כל רגש אחר גם בלי שמדברים איתנו עליו.

בעידן החדש עוד יותר – העידן הדיגיטלי – נפתחו לנו הזדמנויות רבות שלא היו קודם לכן. הזדמנויות עסקיות, הזדמנויות ללמוד אבל לצערי גם הזדמנויות לבגוד ואכן הרבה בנות שבעבר חשדו ולא ידעו איך יודעים שהגבר שלהן בוגד בהן חיפשו שפת גוף של גבר בוגד באינטרנט ומצאו תשובות מדויקות.

זה אף פעם לא נעים לגלות שבוגדים בך, אני יכול להגיד את זה כאחד שחווה בגיל 18 בגידה מבחורה שמאוד אהבתי בזמנו ומאז התחייבתי לעצמי שלא אהיה תלוי באף אחת לעולם. יש לי חברים שעד היום אומרים לי שאני מקשה על עצמי אבל הייתי עיוור, הייתי בגיל ההתבגרות וכנראה זו הסיבה שאני זוכר את זה ככה.

הסימנים היו על הקיר, אי אפשר לפספס את זה בדיעבד ולכן אני רוצה להגיד מפה לכל הבנות, אם אתן חושדות שבוגדים בכן, תתייעצו. הרגש שמעורב תמיד גורם לכן להיות לא אובייקטיביות. ספרו לחברות לאחר שתקראו את הסימנים שאני הולך לספר לכן. שתדעו שהסימנים שאני ראיתי לא היו שונים מסימנים של שפת גוף של גבר בוגד.

סימנים לשפת גוף של גבר בוגד

חוסר נעימות

הסימן הראשון לשפת גוף של גבר בוגד הוא הנושא של התחושה האישית שלו. גבר שבוגד יודע שהוא עושה משהו לא בסדר ולכן שפת הגוף שלו אומרת את זה. הוא יודע שאם היית בוגדת בו הוא לא היה אוהב את זה ולכן את תראי כל מיני סימנים שמעידים על זה שלא נעים לו. פתאום הוא יכול להיות מאוד נחמד אליך, להחמיא לך, אולי אפילו לקנות לך איזה משהו שרצית כבר תקופה ויום אחרי זה לשכוח מזה לגמרי. תהפוכת רגשות מאוד הגיונית והיא קוראת ונפוצה במקרים כאלה.

בנוסף לעליות וירידות בקשר שנובעות מחוסר נעימות שפת הגוף שלו תכלול הרבה מגע בפנים. זה כולל גירודים ליד הפה, הסתרה של השפתיים ונגיעות באף. כל פעם שנותנים דוגמאות לשפת גוף אלו הדוגמאות הראשונות שעולות והן גם עולות עם המונח שקר. כן, אלו דוגמאות נפוצות שמראות שקר בשפת גוף.

ריבים

לפני שאקבל תגובות זועמות – לא, ריבים לא אומרים שהוא בוגד בך אלא הדרך שבה הריב מתנהל ואני אסביר. מערכת יחסים בריאה היא מכילה עליות וירידות, צריך שיהיה עניין, היא לא סטטית לגמרי כל הזמן, אלא היא חייבת מידי פעם להכיל קצת פיצוצים. כל עוד הוא מסתכל לך בעיניים, כל עוד בסוף הריב אתם מסיימים בתחושה טובה אמיתית עם הסכמות ורצונות של כל צד להתקרב וגם הגוף מתקרב (הגבר נשען לכיוונך או את לכיוונו) הכל בסדר.

הצד השני הוא שהריב נגמר בפיצוץ, הולכים לישון כועסים, הוא נרדם עם הגב אלייך, לא מחבק אותך לפני השינה, חורק שיניים ונהייה אדיש, זה סימן שמשהו לא טוב קורה. זה לא בהכרח שפת גוף של גבר בוגד, אבל כן זה לגמרי יכול להיות זה. במידה ואת רואה את זה, שווה לבדוק עוד.

לסיכום, האווירה הכללית של שפת גוף של גבר בוגד היא שלא נוח לו, הוא יכול לא להסתכל לך בעיניים כשאת מאמתת איתו פרטים, הוא יכול לשלב ידיים מה שמסמל הרבה פעמים מחסום מפניך.

אם היית רוצה ללמוד יותר על הנושא ולקרוא את הרשימה המלאה של הסימנים של שפת גוף של גבר בוגד כנסי לבאדי ספיקר – אתר המנגיש את הידע בתחום השפת גוף לקהילה ותראי שם את כל המאמרים הדרושים לך כדי להבין ולחקור עוד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך