התקנת מצלמות אבטחה

3 סיבות מעולות לעשות זאת בהקדם
כל מיני מצלמות אבטחה
צילום: Tamasflex en.wikipedia.org

אין דבר חשוב לבני האדם כמו הביטחון שלהם, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בסביבה האישית ביותר שלנו – הבית. מתוך כך, התקנת מצלמות אבטחה היא אחת הבחירות הנכונות והנפוצות ביותר כיום, בימים בהם מורגשת עלייה בחשש לביטחוננו האישי ובעיקר בשל הסיבה שאנחנו כמעט ולא יוצאים מהבית. אבל איך בוחרים את מצלמות האבטחה ויותר מכך, איך מתקינים אותן ומבטיחים שישרתו אותנו נאמנה לאורך זמן ובכל מצב? על כל אלו, נרחיב בהמשך המאמר.

מדוע התקנת מצלמות אבטחה היא כה הכרחית?

הסיבה הראשונה לביצוע התקנת מצלמות אבטחה במהירות האפשרית היא כאמור תחושת הבטחון שאנו כה זקוקים לה. מעבר לכך, יש עוד שתי סיבות עיקריות וביננו, גם מאוד הגיוניות:

  • מבחינה חוקית – אם אבא, אמא, סבא או סבתא מתגוררים בגפם ויחד איתם מטפל או מטפלת שצריכים להימצא בסביבה 24 שעות, כדאי לשקול להתקין מצלמות אבטחה במקום. עם זאת, יש להכיר את החוק ולזכור שחל איסור מוחלט להתקנת מצלמות אבטחה בחדרם של המטפלים – אך ורק באיזורים בבית בהם מטפלים בקשיש; חדרו הפרטי, מקלחת, סלון ליתר בטחון ועוד. זאת מכיוון שעל פי החוק, התקנה של מצלמות אבטחה בחדרם הפרטי של המטפלים מהווה הפרה של חוק צינעת הפרט.
  • מצלמה כגורם מרתיע – למצלמות יש כוח הרתעה שאי אפשר להתעלם ממנו, מסיבה זו רבים מחליטים להתקין אותם גם בלי להפעיל אותן, כמצלמות דמה בלבד. לפעמים זה עובד, ולפעמים לא; במקרים מסוימים גורמים עוינים שעלולים להגיע אליכם הביתה עם כוונות זדוניות, יקבלו את ההזדמנות לשקול שנית את הצעדים שלהם ולהתחרט טרם המעשה. מצד שני, במידה והחליטו ללכת על זה, אתם תוכלו בקלות לזהות אותם ולהעביר את החומרים המצולמים למשטרה.

בוחרים את המצלמה הנכונה ביותר עבורכם

 התקנת מצלמות אבטחה מתחילה מבחירת הדגם הנכון והמתאים ביותר לצרכים שלכם; כולל ראיית לילה, טווח ראייה, זום אין, הקלטות, צבע או שחור לבן ועוד. האפשרויות הן אין סופיות ולכן כדאי להתייעץ עם חברה המתמחה בהתאמת מצלמות ללקוח והתקנתן בפועל. במקרים ומדובר במצלמת אינטרקום שהתקלקלה או בבעיה אחרת הקשורה בנושא, תיקון אינטרקום מחיר ייקבע בהתאם לסוג התקלה ויהיה כלול לעתים כחלק מהאחריות על המוצר. לא משנה מהי התקלה המדוברת, אין להתפשר על הגורם המקצועי ביותר שתוכלו לנצוא לתיקונה. אחרי הכל, מדובר בערך העליון והחשוב ביותר עבורנו – הביטחון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של סטיב

מלחמה על הבית

מלחמת הקיום של היום דורשת חשיבה מחודשת

כף רגל

פטריות ברגליים

כף רגל אתלט היא מצב עור שכיח המשפיע על כפות הרגליים. זה נגרם על ידי זיהום של העור עם פטריות. רגל אתלט היא זיהום עור