עוברים דירה?

קבלו 4 שיטות למציאת ארגזים למעבר דירה
trdzho
תמונה: rf123

עוברים דירה ולא יודעים מאיפה משיגים ארגזים לאריזה? אתם לא לבד. אלפי ישראלים שעוברים דירות לא ממש סגורים על אחד הצעדים הבסיסיים ביותר.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בכתבה הבא נציג בפניכם 3 שיטות נפוצות למציאת ארגזים למעבר דירה וגם, כמה ארגזים יספק לכם המוביל בחינם? כל התשובות לפניכם.

מקבלים את הארגזים מהמוביל

בהובלות גדולות, חברות רבות יספקו ללקוחותיהן מספר קרטונים. במידה והמוביל שלכם מספק קרטונים, בררו איתו מראש האם מדובר בשירות חינמי, או שאתם צריכים להוסיף לו על זה כסף.

רוב המובילים נוהגים לתת ללקוחות שלהם כמות בסיסית של ארגזים ללא תשלום, בדרך כלל 20 קרטונים. במידה והלקוח צריך יותר ארגזים, מקובל לתמחר בנפרד את התוספת הזו, אך על כך נדבר בהמשך.

המוביל שלכם לא מספק ארגזים או שאתם מחפשים פתרון טוב יותר שבמסגרתו תרכשו חומרי אריזה וארגזים שמותאמים למעבר? זה בדיוק הזמן את הדרך השיטה השנייה.

רכישת חומרי אריזה בחנות מעבר דירה

דרך נוספת ונוחה במיוחד שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות, היא להזמין ארגזי מעבר דירה בחנויות שעוסקות בכך, ומחזיקות מלאי של קרטונים וחומרי אריזה, בדיוק מהסוג שאתם עשויים להזדקק לו במעבר.

העלויות מצד אחד אינן גבוהות ומצד שני, אתם מקבלים ארגזים ואביזרים לאריזה שמותאמים בדיוק למעבר, כך שתוכלו לארוז את הדירה בזמן קצר יותר ובאופן הרבה יותר בטוח ונוח.

מחפשים קרטונים ברשתות המזון

אם אתם רוצים לחסוך קצת כסף, או שלא בא לכם להיות תלויים במוביל שאתם עובדים איתו, תוכלו לחפש קרטונים בצורה עצמאית מחוץ לרשתות המזון הגדולות או החנויות.

ברוב המקרים, מחוץ לרשתות המזון הגדולות הללו יש מתחם להשלכת קרטונים משומשים, קרי ארגזים שהובילו בהם מזון ואין יותר צורך בהם.

תתפלאו, אך ברוב המקרים מדובר בארגזים איכותיים שניתן בהחלט להשתמש בהם עבור מעבר דירה. כמובן שצריך לבחור את הקרטונים האיכותיים והשמורים, ולא את הקרטונים הקרועים והבלויים ששוכבים כבר המון זמן בקרטוניה.

חשוב לציין – ארגזי המזון ברשתות המזון הם אחד המקורות המרכזיים לחדירה של תיקנים גרמניים אליכם הביתה.

הם נתפסים על הארגזים הללו על מנת לחפש מזון ובמידה ולא תנערו היטב את הארגזים, אל תתפלאו אם תצטרכו להזמין בקרוב גם מדביר.

בדקו שהארגזים נקיים, שאין עליהם שאריות של מזון ושהם לא קרועים. במידה וזה המצב, אל תחסכו כסף ורכשו ארגזים חדשים לאריזת הדירה שלכם.

קבוצות פייסבוק או וואטסאפ

זה אמנם נשמע לכם קצת מצחיק, אבל אתם לא מאמינים כמה הקבוצות האלה יעילות. אז במידה ואתם גרים בשכונה קהילתית ויש לכם קבוצת וואטסאפ, מומלץ לשאול שם האם יש למישהו ארגזים למעבר דירה.

זה נדיר מאד שאין איזו משפחה שזה עתה סיימה את המעבר ואין לה ארגזים זרוקים בכניסה לבית שהיא פשוט מתה להיפטר מהם. לכן, מדובר במצב בו שניכם מרוויחים.

גם קבוצות הפייסבוק השונות יכולות לשמש אחלה כלי להשגת ארגזים למעבר. גם אם לא יוכלו לתת לכם את הארגזים פיזית, אנחנו בטוחים שיוכלו להכווין אתכם למקום הנכון בו תוכלו להשיג ארגזים.

כמה ארגזים מספק המוביל?

מובילים רבים נוהגים לספק ללקוחות שלהם כמות בסיסית של ארגזים שאיתה הם יוכלו להתחיל לארוז את הדירה, בדרך כלל מדובר בכמות של 20 ארגזים.

במידה ואתם צריכים יותר ארגזים, תצטרכו לשלם בנפרד עבור כל ארגז.

אם אתם לוקחים את הארגזים מהמוביל, סביר להניח שהוא יגבה מספר שקלים נוספים עבור כל ארגז נוסף, סכום לא מבוטל בהחלט במידה ואתם צריכים שלושים או ארבעים ארגזים נוספים.

לכן, אנו ממליצים לכם לרכוש את הארגזים דרך חברות אספקה של ייעודיות שמוכרות את הארגזים הללו במחיר נמוך יותר.

אם מוביל מציע לכם ארגז במחיר של עשרה שקלים, דרך החברות הללו תוכלו לרכוש לעתים ארגז בהנחה משמעותית. כשמדובר בעשרות ארגזים, הסכומים הופכים להיות מהותיים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות