ביתן שומר טרומי

כל מה שצריך לדעת
ביתן שומר
ביתן שומר טרומי צילום: ארבל שטראוס

ביתן שומר טרומי הינו מבנה לשומר, המיועד להצבה בכניסתם של חניונים, גני אירועים, מוסדות לימוד ועוד. ארבל שטראוס משווקת מספר גדלים של ביתני שמירה ובמחירים אטרקטיביים. בין אם אתם צריכים עמדת שמירה ניידת או קבועה, חברת ארבל שטראוס מחזיקה במלאי מספר של ביתני שמירה.

יתרונות של ביתן שומר טרומי
ביתן שומר טרומי מבית ארבל שטראוס, הינו ביתן קל לשינוע, בזכות ה"אוזניים" המחוברות לגג המבנה ומאפשרות הרמה פשוטה של הביתן. הביתן עשוי פאנל מבודד המאפשר שהות נוחה ונעימה בכל מזג אוויר. לכל הביתנים שלנו קיימת אפשרות של התקנת מזגן, תאורה פנימית, שקעי חשמל, לוחות חשמל, חלון, דלת, סורגים ועוד. ארבל שטראוס מייבאת את הביתנים כאשר הם כבר מורכבים ובכך חוסכת זמן והתעסקות בהרכבה עבור הלקוח. כל שנדרש מהלקוח זה, לבחור את גודל ביתן השמירה בהתאם לצורך ובהתאם למספר השומרים.

למה בכלל צריך ביתן שמירה?

ב- 2017 נחקק חוק השומרים. חוק השומרים נועד להגן על זכיותיו של השומר ולתנאי העבודה שלו. החוק שם דגש על מספר דברים הנדרשים לשומר במהלך ביצוע עבודתו. ראשית, חובתו של כל מעסיק אשר מעסיק שומר לדאוג לו לקורת גג, שתגן עליו בפני מזג האוויר בכל עונות השנה. כל זה על מנת שיוכל לבצע את עבודתו כראוי. בנוסף לכך, יש צורך בנקודת חשמל וזה על מנת לחבר אמצעי חימום או קירור, בכדי לשמור על תנאי טמפרטורה הולמים לתנאי עבודה. כמו כן שירותים ומים הם חלק מזכיותיו של השומר.

לסיכום
אם אתם מעסיקים שומר ואתם נדרשים בביתן שמירה, בין אם מדובר בביתן גדול המאכלס מספר שומרים בוא זמנית, לבין ביתן שומר בודד, חייגו עוד היום לחברת ארבל שטראוס. כמו כן, אתם תמיד מוזמנים להגיע, לראות ולהתרשם ממבחר ביתני השמירה הקיימים אצלנו במלאי.

חייגו אלינו עוד היום, ואחד מנציגי המכירות שלנו ישמחו לתת לכם מענה מקצועי, ולהתאים ביתן שמירה לפי הגדול הרצוי ולפי התקציב שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות