ציוד לחניונים

ASPROD מייבאת ומשווקת מוצרי בטיחות
חניון תת קרקעי
תמונה: ארבל שטראוס בע"מ

אביזרי בטיחות – תיעזרו בהם, לנהיגה זהירה ובטוחה!

איך כל אחד ואחד מאתנו יכול לעשות שינוי קטן ולפקוח את העיניים יותר לסביבה כאשר הוא נוהג ברכב? זה פשוט מאוד, בכבישים ישנם המון אביזרי בטיחות כגון מראות פנורמיות, פסי האטה, תמרורים ועוד. כל אלו נמצאים במיקום המדויק שלהם, אך ורק על מנת להקל עלינו בנהיגה ולסייע בהפחתת תאונות הדרכים. כל שעלינו לעשות זה רק להבחין בהם ולהשתמש בהם.

אביזרי בטיחות שחשוב לשים אליהם לב

מראות פנורמיות – מראות אלו, נועדו להתקנה במקומות בהם שדה הראייה מצומצם בעקבות עצם כלשהו שמסתיר ומונע מאתנו לראות את הדרך כולה. בין אם מדובר בצומת, סיבוב חד או אפילו יציאה מחניון, בכל מקום שמותקנת מראה פנורמית יש סיבה לכך אז ברגע שאתם נוהגים ברכב ואתם נתקלים באותה מראה, תעיפו עליה מבט ותראו בהשתקפות שלה איזה אזורים מתגלים לכם, כאלו שבעיניים שלכם הצלחתם לפספס.

פסי האטה – נכון שמדובר באביזר שיכול לפעמים להציק, כי כשעולים עליו עם הרכב במהירות גבוה זה לא נעים לנמצאים ברכב, ולמען האמת זה גם עלול לפגוע ברכב. לכן, ברגע שתבחינו בפסי האטה, פשוט תאטו את מהירות הנסיעה שלכם, הם לא שם כדי "להציק" לכם, אלא כדי להזכיר לכם שצריך להוריד קצת את הרגל מהגז באותו אזור שאתם נמצאים.

שילוט ותמרור – ילדים בדרך, כיכר לפניך, עצור, תן זכות קדימה, כל אלו לא סתם סיסמאות. תמרורים ושלטים עוזרים לנו להכיר את פני השטח טוב יותר, ללמוד את חוקי הסביבה ולשמור עלינו מפני סכנה כך גם נשמור על החוק וגם נשמור על הנוסעים אתנו ברכב ועל אלו שמסביבנו.

עמודי חסימה – עמודים אלו נועדו לסימון וניווט לנהגים והולכי רגל. קיימים מגוון רחב של עמודי חסימה. עמודי חסימה גמישים עשויים מפוליאוריטן ועמודי חסימה ברזל. היתר עמודי חסימה תפקידם  לחסום מעבר של רכבים שאינם מורשים במקומות מסוימים לדוגמא רחבות כיבוי אש. הם מונעים חנייה על המדרכה ובכך מסייעים להגן על הולכי הרגל.

לסיכום

אם רק נפקח את עינינו, נגלה בדרכים עוד המון אביזרי בטיחות המסייעים לנו במניעת תאונות. במאמר זה נגענו בחלק קטנטן ממגוון המוצרים הרחב שיש. אנו ממליצים לכם להתרשם מקטלוג אביזרי הבטיחות המלא באתר https://www.asprod.co.il/ .

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות