השכרת אוהלים

גם בתקופת הקורונה
אוהל קטן
תמונה: freepik

חוגגים שבת חתן, יום הולדת או חינה? נאלצים לשבת שבעה על קרוב שלכם? אולי זה הזמן להשכיר אוהל שיאפשר לכם לקבל את כל האורחים שלכם בנוחות ובקלות.

במאמר הבא נסביר באילו מקרים תוכלו להשכיר אוהל, איך בוחרים את האוהל המתאים וגם, אילו שדרוגים תוכלו להוסיף לחבילה? כל התשובות.

באילו מקרים תצטרכו להשכיר אוהל?

שבת חתן – אירוע שבת חתן הוא הזדמנות מצוינת להשכיר אוהל, במיוחד במקרים בהם אין לכם חצר או מרפסת גדולה על מנת לארח את האורחים הרבים שבאו לשמוח בשמחתכם.

יום הולדת – במידה ויום ההולדת שלכם נופל בחורף או דווקא בשיא הקיץ, תוכלו להשכיר אוהל מושלם על מנת שלא להפתיע את האורחים שלכם ולבטל את האירוע הרגע האחרון בגלל הגשם.

חינה – במידה ואתם עושים חינה מצומצמת ולא רוצים להוציא המון כספים מיותרים על אולם גדול ומושקע, אוהל הוא בהחלט הזדמנות עבורכם לחסוך בהוצאות, חיסכון שלא יבוא על חשבון איכות האירוע.

הפרשת חלה – השכרת אוהל תתאים לכם גם במקרים תרצו להזמין כמה עשרות נשים להפרשת חלה ואין לכם מספיק מקום לכולן בבית שלכם.

מסיבת רווקים – האמת שאוהל למסיבת רווקים זה פתרון מושלם, לא רק בגלל שהוא מאפשר לכם להשאיר את הבלגן מחוץ לבית, אלא בשל העובדה שתוכלו למקם אותו היכן שאתם רוצים ולזכות לפרטיות מלאה.

אוהל לשבעה – אם אתם נאלצים לשבת שבעה על קרוב שנפטר והדירה שלכם קטנה מלהכיל את האורחים שעומדים לפקוד אתכם, השכרת אוהל היא אופציה טובה עבורכם.

איך בוחרים את האוהל המתאים?

לפני שאתם רצים להזמין התקנת אוהל, אתם צריכים להתאים אותו לצרכים שלכם. אז במידה ומדובר באירוע כמו מסיבת רווקים או הפרשת חלה, ודאי תוכלו להסתפק באוהל קטן שגם יעלה לכם פחות.

אולם במידה ומדובר בשבת באירוע גדול, כמו חינה או שבעה לא עלינו, תצטרכו להזמין אוהל גדול שיוכל להכיל את עשרות האנשים שאמורים להגיע אליכם.

חשוב מאד להתאים את האוהל לעונת השנה שבה האירוע מתרחש. לדוגמה, במידה והאירוע מתרחש בחורף בשי עונת הגשמים, תצטרכו להזמין אוהל אטום לחלוטים למי הגשמים ולהצטייד גם באמצעי חימום, כמו תנורים למשל, בזה נתמקד בהמשך.

במידה והאירוע מתרחש בקיץ בשיא החום או בשעות הצהריים, עליכם להזמין אוהל שאטום לגמרי לכניסת קרני השמש ולהצטייד במצננים או מזגנים ניידים, אחרת האורחים שלכם פשוט יסבלו מכל רגע במהלך האירוע.

כך תשדרגו את האוהל לאירוע שלכם

כיום רוב המחברות המנוסות בתחום מציעות חבילה שלמה שמספק פתרון כולל ולא רק אוהל. מה החבילה תכלול בדרך כלל? אוהל, שולחנות מעץ או מפלסטיק, כיסאות ועוד.

אולם, במידה ותרצו לשדרג את החבילה על מנת שתוכלו להיות בראש שקט לגמרי, תוכלו להשכיר גם גנרטור, מצנני אוויר, מזגנים ניידים, מחצלות, פינות ישיבה, מזרנים, כלי אוכל והגשה ולמעשה מה לא.

לכן חשוב שתגדירו מראש את הצרכים שלכם על מנת שלא תתפזרו ולא תחרגו מהתקציב. חברה להשכרת אוהלים בכל הארץ תדע לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את החבילה שאתם באמת צריכים, מבלי לדחוף לכם שירותים נלווים שלא לצורך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות