החלפה בטוחה

היתרונות בהחלפת מצבר על ידי בעל מקצוע
בדיקת מצבר
תמונה: freepik

המצבר הלך ומתלבטים האם להזמין בעל מקצוע או להחליף אותו בעצמכם? אולי כדאי שתחשבו שוב.

במאמר הבא נסביר למה כדאי להזמין בעל מקצוע להחלפת מצבר ומה חשוב לבדוק לפני שמחליפים. מוכנים? מתחילים.

למה כדאי להזמין בעל מקצוע להחלפת מצבר?

מצבר זה לא משחק ילדים, בטח ובטח כשמדובר במשפחה עם ילדים שאיתם אתם ודאי לא רוצים להיתקע עם הרכב. לכן, יש חשיבות גדולה מאד לאיתור בעל מקצוע אמין ומקצועי לטובת החלפת מצבר.

תחילה, נציין כי בעל מקצוע אמין לא ינצל את הסיטואציה שמלחיצה שבה אתם נמצאים על מנת להעלות לכם את מחיר העבודה. במצב לחוץ כזה, אתם צריכים להזמין את בעל המקצוע שאתם הכי סומכים עליו, גם באמצע הלילה בצד הדרך.

בנוסף, בעל מקצוע מנוסה ומקצועי יוכל לבצע בדיקה מקיפה לא רק למצב, אלא גם למערכות החשמליות שעוטפות אותו, כמו האלטרנטור למשל. במצב כזה, הוא יוכל לייעץ לכם ולקבוע האם באמת המצבר הוא זה ששבק חיים, או שמה מדובר בתקלה אחרת בכלל.

כמו כן, בעל מקצוע אמין ומקצועי ידע איזה מצבר מתאים לרכב שלכם ויותר מזה, יציע לכם אולי להתקין מצבר חזק יותר שיתאים לצרכים של הרכב שלכם.

כך בעל מקצוע יחליף את המצבר

אז לפני שבעל המקצוע ימהר להחליף את המצבר, הוא יבצע בדיקה מקיפה של כל מערכות החשמל, כולל המצבר כמובן. לאחר מכן הוא יבצע בדיקה מקיפה למצבר עצמו, יוודא שהוא מלא במים וחומצה ושאין עליו סימנים של חלודה וקורוזיה.

רק לאחר שיבקע שהמצבר שבק חיים, הוא יציע לכם להחליף אותו באחד חדש. כמובן שבעל מקצוע אמין יבצע את החלפת המצבר במקום ולא יגרום לכם לחכות עד שיהיה לו מצבר מתאים עבורכם. בתום העבודה, בעל המקצוע יניע את הרכב ויוודא שהכל עובד כשורה.

מה חשוב לבדוק לפני שמחליפים?

לפני שאתם ממהרים להזמין בעל מקצוע בתחום, הציצו על המצבר עצמו, אתם אמורים לראות עליו מדבקה. על גבי המדבקה הזו אמור להופיע תאריך התפוגה של האחריות. במידה והוא עדיין לא פג, הזמינו את בעל המקצוע שהתקין לכם את המצבר הזה.

בנוסף, בדקו אם נורית החיווי של המצבר דולקת. הנורית הזו נמצאת ברוב המקרים בלוח השעונים של הרכב ועליה אמורים להופיע סימנים של פלוס ומינוס. במידה והנורית הזו לא דולקת, יתכן שהתקלה היא לא במצבר בכלל.

החלפת מצבר – טיפים חשובים

אנו ממליצים לכם לרכוש את המצבר מחברה אמינה שגם יודעת לספק שירות טוב וגם נותנת אחריות על המצבר כמובן. לפני שאתם מזמינים את החברה או בעל המקצוע, ודאו כמה שנות אחריות יש על מצב חדש, מה היא כוללת ולא פחות חשוב, מה היא לא כוללת.

אל תתנו לכל עובר אורח לעזור לכם להתקין מצבר ואל תנסו לפרוץ לרכב בעצמכם במידה ואתם לא מצליחים לפתוח את הדלתות. לכל שירות יש את האנשים המומחים שלו, בין אם זה מנעולן לפריצת הדלת ובין אם זה חשמלאי או בעל מקצוע מורשה להחלפת מצבר.

בנוסף, דעו שזה לא הזמן לחסוך על חשבון מצבר טוב ובמידה ואתם צריכים להוסיף עוד קצת כסף על מנת להתקין מצבר חזק יותר, ההמלצה שלנו עבורכם היא לעשות זאת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות