עלות פרגולה מאלומיניום

סוגים שונים מחירים שונים
פרגולה פרוסה
תמונה: freepik

פרגולות אלומיניום נפתחות בזול, אומדן עלות פרגולה מאלומיניום יספק לך תמחור מעודכן לאזור שלך. כל שעליך לעשות הוא להזין את הפרטים שלך ואת המידה האידיאלית בעבור הפרגולה שלך, לחץ על עדכון ותראה פירוט על כמה ולמה עולה להתקין פרגולה אלומיניום בחצר הבית שלך.

טווחי מחירים של פרגולה

פרגולת אלומיניום – מחירים חומריים, פרגולה מאלומיניום – עלות התקנה, פרגולה מאלומיניום – סך הכל, עלות ממוצעת כוללת למטר מרובע. העלות תלויה בחומרים ובספקים.

עלות פרגולה מאלומיניום : מחירי פרגולות האלומיניום יתנודדו בין חברות, עלות פרגולה – אומדנים ומחירים ששולמו

פרגולות חכמות המתכווננות בעבורכם. מומלץ להזמין קבלן פרגולה אלומיניום מורשה ומבוטח שיבצע עבורכם את ההתקנה. צפו שמחירי פרגולות האלומיניום יתנודדו בין חברות שונות – לכל חברה וחברה הוצאות תפעול שונות ותקציב גבוה.

איזה פרגולה תרצו? העיצובים המובילים של פרגולה, בתוספת העלויות שלהם

פרגולה היא מבנה חיצוני ומסגרת פתוחה הנפוצה כמתכת או כשילוב של שניים מהחומרים הבאים: אבן, עץ, אלומיניום. ניתן להשתמש בכיסוי פטיו מאלומיניום במגוון צבעים וגימורים. יתכן שתוכל למצוא כיסויי פטיו מאלומיניום בצבעים וצורות שלא היכרת. תן לנו להפתיע אותך.

חברה של פרגולה אלומיניום הפרגולה תלויה על הקיר

פרגולה מחוברת עם מרזב וצינור. המבנה הוא באלומיניום עם גימור מצופה אבקה בברק לבן או גרפיט מט. לפרגולת אלה שני סוגים של קירוי: – קבוע בפוליקרבונט דו צדדי בעובי 16 מ"מ (צד אחד עם הגנה מפני קרני UV והשני המשקף את קרני השמש מפחית את החום תוך שמירה על הבהירות). – עם תריסי אלומיניום מתכווננים ( עד 75 °) כיוון התריסים באמצעות מוט כוונון ידני מאפשר ויסות אור ואוויר ומציע הגנה מיטבית מפני גשם ושמש. ניתן להרחיב את המבנה ברוחב על ידי הוספת מודול סטנדרטי אחד או יותר באותו עומק המחובר באמצעות ערכת מחברי המרזב המיוחדת. יש להשאיר את הגג פתוח בתנאי שלג (תריסים בצורת 75 °). ניתן לשפר את הפרגולה של באמצעות לוחות צד , עם סורגים אשר יוצרים מערכת מודולרית רב-תכליתית המתאימה לכל דרישה חיצונית. פרגולה מרידיאן באלומיניום עם קירוי "שמש וגשם" המתאים גם לתנאי הקיץ הישראלי וגם לתנאי החורף הגשום הישראלי.

פרגולה תומכת עצמית אשר אינה מחוברת לקירות

פרגולה עצמאית חוללה מהפכה בעולם מבני הגן על ידי הצגת מושג הדינמיות. זו פרגולה המורכבת משתי יחידות מעוקבות המציעות רמות שונות של ניידות וגמישות, תוך התאמה לצרכים השונים של יום בשטח פתוח. פרגולה זו מורכבת מיחידה קבועה (מעוגנת לקרקע) ומניידת (המצוידת בשני גלגלים) או שתי יחידות ניידות (המצוידות עם 6 גלגלים). החברה של פרגולה אלומיניום מספקת פתרונות אלה בעלות מצוינת של פרגולה מאלומיניום.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך