איך לפתוח את השער החשמלי שלך

עם הטלפון הסלולרי שלך
שער חשמלי

במשך זמן רב כשנכנסנו לנכס שלנו, היינו צריכים לעצור את המכונית, ולפתוח את השערים באופן ידני, לנסוע ואז לצאת ולסגור אותם. לא כיף גדול בגשם השוטף או ביום חם רותח!

כמה שנים אחר כך ביצענו אוטומטית את השערים שלנו. עם זאת, למרות שלחיצת כפתור פשוטה בשלט רחוק היא כל הדרוש להפעלתם, עדיין יש כמה דברים שמעצבנים אותנו.

ראשית עלינו להיות עם שלט רחוק בכל רכב. אם אנחנו רוצים לצאת במכונית של חבר עלינו לזכור לקחת איתנו שלט ואז להחזיר אותו. כל מי שאנחנו רוצים לתת לו גישה לרכוש שלנו (למשל מנקה או גנן) זקוק גם הוא לשלט רחוק. עלינו לוודא שהם יחזירו אותם כאשר הם אינם זקוקים להם יותר!

צריך להחליף את הסוללות בכל השלטים הללו באופן קבוע וכל אחד צריך להיזהר לא לאבד את השלט כדי לא לפגוע בביטחון שלנו. חייב להיות פתרון טוב יותר!

מה עלי לעשות כדי לאפשר פתיחת השער מהנייד?

  1. השער חייב להיות חשמלי
  2. חובה להתקין מתאם עם סים בתוך מנוע חשמלי
  3. או לחבר את המנוע לבית חכם שלך

יש פתרון וזה פנטסטי. לאחרונה התקנתי ממשק (מתאם) מיוחד המאפשר לנו לשלוט בשער באמצעות הסמארטפונים שלנו. לא צריך לדאוג יותר לשלטים! אנחנו אף פעם לא הולכים לשום מקום בלי הטלפונים שלנו. לכל אחד מאיתנו מותקנת אפליקציה המאפשרת לנו לפתוח ולסגור את השער. הטלפון שלי הוא אנדרואיד ולבני משפחה אחרים יש מכשירי אייפון, אבל כולנו מסוגלים להפעיל את השערים איתם. השלטים הרגילים עדיין מתפקדים כגיבוי וכן משמשים כל מי שלא רוצה להשתמש בסמארטפון שלו.

אין לך עוד שער חשמלי? איזה שער להזמין?

שערים חשמליים כדאי לעשות מברזל. הנה כמה טיפים לבחירת שער.

  1. שער מומלץ לבחור מחברה מוכרת בשוק.
  2. כדאי לראות עבודות קודמות.
  3. חשוב לשמור על תהליך יצור עם זה גלוון וצבע בשתי שכבות.
  4. מנוע של שער מחברות אירופאיות לא סיניות.

כמה שניות זה כל מה שנדרש כדי לתת גם למנקה ולגנן גישה באמצעות הטלפונים שלהם. בכל עת אנו יכולים להסיר את יכולתם לגשת לנכס שלנו אם נרצה בכך. אנחנו יכולים גם להגביל את הגישה שלהם לזמנים ספציפיים ונוכל לראות מי נכנס ויצא ומתי. אנו יכולים אפילו לשלוח למבקר קוד מיוחד שיאפשר לו גישה כל עוד אנו רוצים. בכל שלב אנו יכולים לבטל את הגישה של כל אחד בכמה לחיצות בלבד.

בדגמים מסוימים האפליקציה קופצת אוטומטית כאשר אנו מתקרבים לשער רק מחכים שנגיד לו לפתוח או לסגור אותם. חלקם אף מסוגלים לעבוד עם מכשיר קטן מסוג "Etag" הנקרא דונגל. עם התקן שכזה ודונגל ברכב שלנו, לא נצטרך אפילו להשתמש בסמארטפון לפתיחת השער. ברגע שהמכונית מתקרבת לשער הוא יפתח אוטומטית. על איזה עוד אופציות יחשבו בעתיד?

שער גורוס מספק מגוון ממשקי בקרת שער לטלפונים חכמים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונת דוד

הענקים

חמשיר על מנהיגים ומהלכיהם