בחירת מדביר אמין

3 טיפים חשובים
מדביר ממלא מיכל
צילום: freepik

הנמלים הגיעו לביקור אצלכם בבית? הג'וקים לא מרפים? אולי זה הזמן להזמין מדביר מקצועי שיאתר את המזיק ויציע לכם פתרון הולם למיגור התופעה.

אז לפני שאתם רצים להזמין את המדביר, קבלו 3 טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום ולהיות בראש שקט.

ודאו שלמדביר יש ניסיון

לפני שאתם ממהרים לרוץ ולהזמין את המדביר הראשון שעולה לכם בתוצאות בגוגל, אנו ממליצים לכם לבדוק שיש למדביר הזה ניסיון בכלל, ובעבודה שאתם צריכים שהוא יבצע בפרט.

בררו איתו בטלפון כמה שנות ניסיון יש לו בתחום וכמה פעמים יצא לו לבצע הדברה כמו שאתם צריכים. האם ההדברה תצליח? האם יש סיכוי שלא? מה קורה במידה והמזיקים חוזרים? ככל שהמדביר יהיה סובלני יותר ויענה לכם על כמה שיותר שאלות, כך תוכלו להרגיש רגועים להזמין אותו אליכם הביתה בראש שקט.

בקשו מהמדביר להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלו, כי אחרי הכל אין כמו ניסיון אישי. האם הוא הגיע בזמן, ביצע עבודה מקצועית וגבה מחיר הוגן? כל אלה שאלות שאתם פשוט חייבים לשאול לפני שאתם מזמינים אותו.

ודאו שהמדביר מורשה

מדביר מורשה צריך להחזיק ברישיון מדביר בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. מה זה אומר בפועל? שמדובר במדביר שעבר את כל ההכשרות המתאימות על מנת להתמודד עם סוגי ההדברה השונים.

בקשו ממנו שישלח לכם תמונה של הרישיון שלו וודאו שהיא בתוקף. לאחר מכן, תוכלו להיכנס למאגר המדבירים המורשים שבאתר של המשרד להגנת הסביבה ולוודא שהוא באמת קיים במאגר. במידה והוא לא מופיע במאגר, התקדמו הלאה למדביר הבא שברשימה שלעם.

במידה והוא כן קיים במאגר, שימו לב שהוא מורשה לבצע את עבודת ההדברה הספציפית שאתם צריכים, שכן יש סוגים של חומרי הדברה והרשאות שונות.

קחו הצעת מחיר מבוססת

נפתח בשורה התחתונה – זה ממש לא משנה איזו הדברה אתם צריכים, בין אם הדברת פשפשים, ג'וקים או כל הדברה אחרת, היזהרו מהצעות מחיר נמוכות מידי באופן חריג. ברוב המקרים, הן יכולות להעיד על כך שמדובר במדביר לא מקצועי שמעדיף לבצע כמויות גדולות של עבודות על חשבון האיכות.

בחרו לאו דווקא בהצעת המחיר הזולה ביותר, כי אם בהצעה המפורטת ביותר שכוללת את כל האלמנטים שקשורים לעבודה. כנגד איזה מזיק מתבצעת ההדברה, מה סוג החומר שבו הוא מתכוון להשתמש ותוקף האחריות, אם יש כזו.

תמיד מומלץ לקחת מספר הצעות מחיר ולהשוות בניהן. אחרי שתיקחו כמה הצעות כאלה, אתם כבר תרגישו איזו מהן נראית לכם הכי מקצועית ואיזו מהן ניתנה על מנת לגרום לכם לסגור עם המדביר כמה שיותר מהר.

חברת הדברה מובילה תספק לכם הצעת מחיר מסודרת ולא תשאיר אצלכם שום מקום לשאלות שעליהן עדיין אין לכם תשובות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך