ניקוי ספות בד

הניקוי שלב אחר שלב
ספה בחדר
צילום: freepick

כאשר אתם מגיעים לבקר לא מעט אנשים אתם בוודאי מבחינים כי יש להם ספת בד, מדובר על אחד מסוגי הספות הנפוצים ביותר. אם גם לכם יש ספת בד, אתם בוודאי רוצים לעשות כל מאמץ על מנת לנקות אותה בצורה הטובה ביותר. כך שכל הכתמים וכל הלכלוך שהצטברו להם ייעלמו כלא היו, ואתם תוכלו ליהנות מספת בד שיהיה לכם כיף לשבת עליה. תזכרו כי אתם מעבירים לא מעט מהיום שלכם על הספה, ואתם גם מארחים עליה אורחים – אתם מוכרחים לדעת איך לנקות אותה כמו שצריך ללא טעויות או סיכונים מיותרים. חברת SOS CLEAN מציעה את השירותים האלו.

שלב ראשון: בחירת חומר הניקוי

השלב הראשון במסגרת ניקוי ספות בד הוא השלב שבו אתם צריכים לבחור את חומר הניקוי שאיתו תנקו את הספה. תזכרו כי אתם מוכרחים להכיר את הבד שממנו הספה עשויה, כך שתוכלו לבחור את חומר הניקוי הנכון. אם תבחרו את חומר הניקוי הלא נכון, אתם עשויים להרוס את הספה – כך שחשוב מאוד שתתבצע התאמה בין סוג הספה ובין חומר הניקוי שאיתו יתבצע הניקוי.

 

שלב שני: ביצוע הניקוי עצמו

השלב השני הוא אולי השלב החשוב ביותר, השלב שבו אתם מבצעים את הפרוצדורה של ניקוי ספות בד. בשלב הזה אתם צריכים לנקות את הספה עם חומר הניקוי בהתאם להוראות שלו, ובנוסף לכבס את כל הכיסוי של הספה ושל הכריות. כך לאחר הניקוי ולאחר הכביסה, אתם תוכלו לקבל ספה כמו חדשה – אתם תחזירו את עצמכם לימים שבהם הספה עוד הייתה חדשה אצלכם בבית.

 

שלב שלישי: תחזוקת הספה באופן קבוע

לאחר ניקוי ספות ברעננה, הספה שלכם תהיה מאוד נקייה – ואתם כמובן תוכלו להיות מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית שאליה הגעתם. אך תזכרו כי אתם לא יכולים לנוח על זרי הדפנה, כי בתוך זמן קצר המצב עשוי לחזור לקדמותו והספה עשויה להתלכלך שוב. על מנת שלא תגיעו למצב שבו אתם צריכים לנקות את הספה באופן בהול, חשוב מאוד שתשמרו על התחזוקה שלה בצורה קבועה ושוטפת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך