מאוורר תקרה לפרגולה

מדוע זה חשוב
תמונה: swingfans

פרגולה היא אחת המתקנים החיוניים ביותר במבנים בהם יש חצר, גינה, גג או מרפסת פתוחה. בזכותה, אנחנו יכולים לשבת בשטח לא מקורה גם בימים גשומים או בימים חמים. יש לנו אפשרות ליהנות מעיצובים שונים של פרגולות, הנבדלים אחד מהשני, בסגנון, חומר ובסוג הפרגולה.

בכל מקרה, אם אנחנו מתכוונים לבנות פרגולה במקום פתוח, קרי, חצר, גינה, מרפסת או גג, הרי שעלינו לחשוב כיצד אפשר ליהנות מהישיבה תחת הפרגולה גם בימים בהם מזג האוויר פחות מזמין פנים ופחות נעים. למשל, בימים חמים ולחים, או בימים בהם אין בריזה טבעית.

מאוורר תקרה לפרגולה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורנו במקרים שכאלה. שכן, המאוורר יכול לייצר אוויר נעים בצורה טבעית ופשוטה, תוך שימוש באוויר הקיים. תנועת הכנפיים של המאוורר בעוצמה כזו או אחרת, תייצר בריזה נעימה ואז יהיה לנו נעים לשבת מתחת לפרגולה, גם אם מזג האוויר הוא חם.

מאוורר תקרה לפרגולה הוא פתרון אידאלי, גם בגלל שפתרונות אחרים הם הרבה יותר יקרים, פחות יעילים ובמקרים מסוימים גם בלתי אפשריים לשימוש בסיטואציה זו. למשל, אופציות כגון של התקנת מזגן היא איננה אפשרית ברוב המקרים, ורכישת מזגן נייד או מתקנים דומים, יכולה להיות מאוד יקרה, בעלות הרכישה וגם בעלות השימוש. לכן מאוורר תקרה, זו האופציה האידאלית לשימוש בפרגולות.

יש אנשים שמתלבטים בשאלה, למה בכלל צריך להתקין מאוורר בפרגולה, הרי כל הרעיון מתקן זה הוא לאפשר לנו לשבת באזור חיצוני במקום מקורה. אם כך, למה צריך מאוורר? יש לכך מספר הסברים, ואם מתקינים מאוורר תקרה איכותי, אין ספק שהוא עונה עליהם בצורה אופטימלית ואפשר להפיק ממנו תועלת מרבית.

5 סיבות מדוע צריך להתקין מאוורר תקרה בפרגולה

שימוש בימים חמים – בישראל, כידוע, רוב ימות השנה חם. הפרגולה כשלעצמה, אומנם תאפשר לנו ליהנות מצל, אך היא לא תאפשר לנו ליהנות מאוויר נעים. המאוורר יאפשר זאת, ולכן משתלם להתקין אותו.

עומס של אנשים – אם יש הרבה אנשים מתחת לפרגולה, זה יכול להיות לא נעים, והמאוורר יכול לספק אוויר נעים, לתת תחושה קצת יותר מרווחת. אפילו אם יושבים אחד ליד השני בתחושה של צפיפות.

המאוורר לא פוגע באיכות הפרגולה – אנחנו יכולים להתקין מאוורר ולא חייבים להשתמש בו כל הזמן. הוא לא יפריע לנו ליהנות מהפרגולה כפי שהיא. מתי שנרצה, נוכל להדליק את המאוורר וליהנות ממנו.

חסכון – כמו שציינו קודם לכן, מאוורר תקרה הוא מאוד חסכוני ביחס לאמצעים אחרים שיכולים לשרת אותנו בפרגולה. הן בעלויות הרכישה, ההתקנה והן בעלויות השימוש.

שימוש בחורף – ישנם מאווררי תקרה שיכולים לעבוד ב"מצב חורף" ולחמם את המקום. ביחד עם אמצעי חימום נוספים אותם ניתן להפעיל מתחת לפרגולה, נוכל לחמם את האזור בעזרת מאוורר תקרה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

צילום של אייזנברג

נורת אזהרה

הפסד העלבון בליסבון

תמונה של אבי

מגדלור של תקווה

הנאום המכונן של הגנרל הצרפתי שארל דה גול