הדברה נגד עכברים וחולדות

הדברה נגד עכברים וחולדות חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית, וזאת בשל מורכבות הביצוע כמו גם העובדה כי באופן עצמאי לא ניתן להרחיק את המזיקים. כיצד בכל זאת עושים את הפעולה נכון? על כך – במדריך הבא. להרחיק את העכברים והחולדות אחת ולתמיד בשנים האחרונות ועם התגברות עבודות התשתית ברחבי המדינה ניתן לראות זינוק במספר הפניות […]
תמונה: CANVA.COM

הדברה נגד עכברים וחולדות חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית, וזאת בשל מורכבות הביצוע כמו גם העובדה כי באופן עצמאי לא ניתן להרחיק את המזיקים. כיצד בכל זאת עושים את הפעולה נכון? על כך – במדריך הבא.

להרחיק את העכברים והחולדות אחת ולתמיד

בשנים האחרונות ועם התגברות עבודות התשתית ברחבי המדינה ניתן לראות זינוק במספר הפניות לצורך הדברה של עכברים וחולדות. מדובר במטרד בריאותי מהמעלה הראשונה, בשל העובדה כי העכברים והחולדות מעבירות איתן חיידקים אשר מסוכנים לבני האדם. זאת ועוד, הגללים אותם הם משאירים מסוכנים גם הם ולכן נדרש לבצע מגוון רחב של פעולות לצורך הדברה. חשוב לציין כי למרות הזינוק בביקוש לרכישה של מלכודות ביתיות, הן לא נותנות את המענה לצורך הרחקה ועל כן נדרש ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של הדברת עכברים מקצועית, וזאת מתוך מטרה להרחיק את המזיקים מהבית, באחריות מלאה ועם שימת דגש על מענה מדויק לצרכים השוטפים שלכם.

כיצד מתבצעת הדברה נגד עכברים וחולדות?

בשלב הראשון, יש לאתר את מקור הגעתם של העכברים והחולדות. לעיתים, חולדה אחת מעידה על נחיל שלם – חולדות למעשה אף פעם לא נמצאות לבד והן תמיד נמצאות בלהקה. לרוב, חולדה תתרחק למרחק של עד 25 מטרים. על כן, מדביר מקצועי יבצע בחינה של שטח הבית או המשרד, מתוך לאתר את הקן של החולדות. במקרה של עכברים, מדובר בהדברה מורכבת יותר בשל העובדה כי חולדות מתרחקות עד למרחק של 75 מטר ואפילו יותר מכך. לכן, לא פעם יתבצע הליך של איתור המחילות גם מחוץ לבית ולרוב במערכות האינסטלציה, לצורך איתור ולכן מכן ביצוע ההדברה. ההדברה מתבצעת באמצעות השמדה של קן העכברים או החולדות, באמצעות הדברה ירוקה. הדברה ירוקה מהווה בשורה אמיתית, וזאת בשל העובדה כי מדובר בהדברה אשר אינה פוגעת בבני הבית והיא לא משפיעה על בע"ח המתגוררים איתכם בבית. באמצעות הדברה ירוקה ניתן להיפטר אחת ולתמיד מהמזיקים, וזאת באחריות מלאה. מדובר בהליך המתבצע בפרק זמן קצר, ולאחריו חשוב לשמור על תחזוקה נאותה בדמות שמירה על פתחי האינסטלציה נקיים כמו גם לקבל שירות של מדביר אשר מגיע לבית, לצורך בדיקה כי אכן הקן הושמד וכי לא נותרו גללים או סימנים להופעתם של עכברים וחולדות – מטרד בריאותי אך גם מבהיל.

הרחקה של מזיקים באופן מקצועי ועם שימת דגש על אחריות מלאה

מאחר ומדובר בהדברה מורכבת אשר כוללת שימוש באמצעים מתקדמים (כולל מצלמות תרמיות בעת הצורך) המיומנות היא חיונית. באמצעות חברת המדבירים שלי תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר בעבורכם, וזאת לאור שירות מיומן ומקצועי המתבצע תחת תנאי פיקוח מחמירים ועם שימת דגש על הדברת חולדות עם אחריות מלאה. החברה מתחייבת לספק לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו להיפטר מהמזיקים ולחזור לשגרת החיים. מאחר ומדובר בחברה מובילה בתחומה, תוכלו לקבל הצעת מחיר נוחה ומשתלמת – ובכך להבטיח את השקט הנפשי שלכם. זכרו, מלכודות ביתיות אינן יכולות לספק את התוצאות הטובה ביותר בשל היותן זמניות, ועל כן השמדה של הקן היא חיונית. מעוניינים לקבל הדברה אצלכם בבית באופן מהיר ויעיל? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה דרך האתר הרשמי, ובכך להצטרף למאות הלקוחות המרוצים אשר קיבלו שירות של הדברת מזיקים באמצעות הדברה אקולוגית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של דורון

גַּלִּי

שיר על "כולם"