למה להוביל מיטה עם המובילים בישראל

עצות שיחסכו כסף ועגמת נפש

העברת מיטה זוגית ממקום אחד לאחר נחשבת להובלה קטנה. שירות זה מבוקש כשרוצים למשל לשנע מיטה שנמצאת כעת בדירת ההורים לדירה השכורה של אחד הילדים, כשקונים מיטה זוגית יד שנייה במחיר אטרקטיבי וגם אחרי רכישת מוצר חדש אם לחנות אין שירות של הובלת מיטות. בכל מקרה חשוב לשים לב למספר דגשים חשובים כדי שהמיטה תגיע בלי שום פגע.

מתי צריך לפרק ולהרכיב מיטה לקראת הובלה?

בבניינים חדשים שבהם יש מעליות מרווחות, יכול מאוד להיות שניתן להכניס אליהן את המיטה כמו שהיא. הטנדר שאתו יגיעו המובילים מן הסתם מותאם תמיד להובלה של מיטה, גם אם היא גדולה (ואפילו קינג סייז) – כך שבמצבים אלה קרוב לוודאי שלא יהיה צורך בפירוק והרכבה.

במקרים אחרים, ובפרט כשיש צורך להעביר את המיטה דרך חדרי מדרגות צרים, השירות כולל גם פירוק והרכבה. אמנם תוכלו לעשות זאת גם בכוחות עצמכם, אבל קחו בחשבון שטעות, ואפילו קטנה, עלולה להוביל לכך שלא תוכלו להחזיר את המיטה למצב המקורי של לפני ההובלה. במיוחד כך הדבר כשמדובר על הובלת מיטה זוגית שיש לה מנגנונים מורכבים (למשל מיטות מתכווננות או מיטות יהודיות).

איך להגן על המזרן?

הובלת מיטה גדולה עם המזרן מחייבת תשומת לב רבה גם אליו. חשוב מאוד לעטוף אותו היטב בניילון נצמד עבה ואיכותי, כדי שהצורה שלו לא תתעוות תוך כדי העמסה, נסיעה ופריקה. סיכון נוסף הוא קרע במזרון וגם פגיעה בקפיצים עלולה להוביל לפגיעה גם באיכות השינה – וחבל.

מרכיב נוסף שעשוי להיות חלק מההובלה הוא ארגז מצעים. במקרה כזה הוא יועבר כמובן בנפרד מהמיטה, תוך הקפדה על חציצה מלאה בין המיטה לבין הארגז על-מנת שהם לא יפגעו זה בזה. בכל מקרה חשוב לעגן היטב את המרכיבים במהלך הנסיעה.

כמה עולה הובלה של מיטה זוגית?

במקביל להקפדה על המקצועיות והניסיון, יש חשיבות גם לשאלה כמה עולה להוביל מיטה זוגית. טווח המחירים המקובל למיטות הזוגיות הוא 250 עד 400 ש"ח. העלות של העברת מיטה מתכווננת עשויה להיות עד 500 ש"ח, ואם המרחק בין נקודת המוצא של ההובלה ליעד גדול יחסית תיתכן גם כן תוספת במחיר.

עוד כדאי לדעת שניתן לבצע הובלות מהסוג הזה גם מהיום להיום ובאותה רמת מחירים, וגם שירות בשעות הערב (אם אתם עסוקים לאורך כל היום) הוא אופציה אפשרית.

האם כדאי לנסות להעביר לבד את המיטה?

מיטות פשוטות יחסית אפשר לנסות להעביר בכוחות עצמכם, בתנאי שיש לכם רכב שמתאים לכך (או שיש לכם חבר עם רכב כזה). הובלת מיטות על גג של מכונית פרטית עלולה להזיק לרכב ובנוסף הנסיעה אינה בטיחותית. גם עם רכב מסחרי כדאי קודם כל להבין איך להוביל מיטה זוגית כדי לא לגרום לפגיעה מיותרת בפריט החיוני, וגם לא בקירות, משקופים וכו'.

צריכים הובלה? פנו לחברת המובילים בישראל

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של ניצה

חיזבאללה בע"מ

על הקשרים הפיננסיים של חיזבאללה

דילוג לתוכן