צרור המפתחות

סדנא פותחת דרך להצלחה בהנחיית עופר לוי
עופר לוי, מפתח ומעביר הסדנה

לגדול ולהצליח בחיים, לחיות את החלומות שלכם ולהיות הרבה יותר מאושרים!

סדנת צרור המפתחות עוסקת בשאלות החשובות ביותר לחיים, והכי חשוב, נותנת תשובות פשוטות וברורות, שהופכות למעשה ותוצאות באופן מיידי.

הסדנה מבהירה מספר מושגי יסוד הנוגעים במי שאנחנו, ביחסים שלנו עם אנשים אחרים, ובהצלחה בעולם בו אנחנו חיים. כל המושגים שיוצגו לכם בסדנה הוכיחו את עצמם כמיטיבים את חייהם של בני אדם בצורה יוצאת מגדר הרגיל. הפשטות של ההצגה גורמת למשתתפים לשפר את חייהם באופן מיידי עד להדהים. השינוי הופך קבוע ולא נעלם לאחר תקופה קצרה.

עלייה בביטחון העצמי, שיפור דרמטי ביחסים, התמודדות קלילה יותר עם משברים גדולים וקטנים של חיי היום יום, בהירות לגבי העתיד והבנה חדשה לגבי הדרכים להרויח כסף הם רק חלק מהתוצאות הנפלאות של בוגרי הסדנה. הסדנה מורכבת מחמישה מפגשים בני שלוש שעות לערך. להלן מבנה הסדנה וכן התוצאות שהמשתתפים מפיקים מכל מפגש:

מפגש מספר 1: מפתחות לביטחון עצמי

הגדרת המושג “ביטחון עצמי” וחקירת דרכים להגביר אותו ולבסס את היכולת שלנו להצליח בחיים. המשתתפים מספרים שהם הופכים רכים עם עצמם ואוהבים את עצמם. הביטחון העצמי עולה ואיתו מגיעות תוצאות אמיתיות כמו מציאת עבודה או בן זוג וגם הצלחה בלימודים.

מפגש מספר 2: מפתחות ליחסים בעלי עוצמה עם אנשים אחרים

בחינת השאלה “מה אנשים צריכים?” ואיך אנחנו יכולים לספק זאת להם ולעצמנו באופן, שיהפוך את היחסים שלנו עם אנשים אחרים לחגיגה של אהבה, אינטימיות ושיתוף פעולה פורה. המשתתפים מספרים שהמפגשים עם אנשים אחרים הופכים להיות קלים יותר, כיפיים יותר גם עם הקרובים וגם עם זרים.

מפגש מספר 3: מפתחות לאושר

הצגת שאלות לגבי מהו אושר ומהם העקרונות הבסיסיים שמעלים את רמת האושר והשמחה בחיים שלנו. חקירת המניעים הבסיסיים לפעולות שלנו והיכולת לשנות להשפיע עליהם למען חיים טובים יותר. המשתתפים מספרים שהתחושה היא שהחיים הופכים קלים יותר. משברים כבר לא כל כך מאיימים וגם נוצר אומץ לנסות דברים חדשים.

מפגש מספר 4: מפתחות לתפקוד אופטימלי

למידת המשמעות של הערכים אחריות ויושרה (אינטגריטי) כבסיס לחיים של הצלחה. זיהוי המכשולים היומיומיים הגורמים סבל וכישלונות חוזרים בגלל היעדר הערכים הללו.

מפגש מספר 5: מפתחות להגשמת יעדים והצלחה

למידת העקרונות הבסיסיים של יצירת חזון ויעדים אישיים ובניית תכניות להגשמה שלהם. במפגש זה, נדבר על הדרך שבה אנשים מצליחים מגשימים את החלומות שלהם. המשתתפים מספרים שהם מגלים עד כמה ויתרו על החלומות שלהם ויוצאים עם רוח חדשה ואפטימית. הם יושבים וכותבים לעצמם תכנית חדשה לחיים עם מטרות ברורות שמרגשות אותם.

מה עושים בסדנת צרור המפתחות?

בסדנה, אנחנו דנים וחוקרים את השאלות הכי חשובות לחיים שלנו כבני אדם. המנחה מציג רעיונות מפתח ושאלות שגורמות למשתתפים בסדנה לראות את החיים שלהם מזוויות חדשות, מעניינות ומאתגרות.

למי מתאימה הסדנה? הסדנה מתאימה לכל אדם סקרן, המעוניין לקבל כלים בעלי עוצמה, הקשורים בהתנהגות שלו עצמו, של בני אדם בכלל וביחסים בין אנשים. סדנת צרור המפתחות שמה לה ליעד להביא את הכלים הללו לסטודנטים, אבל הם מתאימים לכל אדם באשר הוא.

עדותה של משתתפת בסדנא – http://www.jokopost.com/thoughts/10276/

לינק להרשמה – http://gool.ravpage.co.il/thekeys

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של ניצה

חיזבאללה בע"מ

על הקשרים הפיננסיים של חיזבאללה

דילוג לתוכן