מסחר בבורסה

הבורסה האמריקאית

הבורסה האמריקאית לניירות ערך היא הלב הפועם של הכלכלה המערבית. מליוני עסקאות מבוצעות בה מדי יום ומאפשרות לאנשים מכל שכבות האוכלוסיה מסחר הוגן והזדמנויות שוות להגיע לרווחה כלכלית. כל אדם עם מחשב בכל נקודה בעולם יכול לסחור בבורסה האמריקאית, אך היתרון שלכם הוא עלית פלטפורמס.

הבורסה האמריקאית

הבורסה האמריקאית לניירות ערך מאפשרת לכל אדם על הגלובוס בעל גישה לאינטרנט להשתתף במנוע הכלכלי החזק ביותר עלי אדמות, המסחר במניות, בלי קשר למעמדו, מוצאו, ההשכלה שלו או היכולות הפיזיות שלו. כמובן שיש צורך ברקע והבנה כללית בחוקי המשחק אך הם ניתנים ללמידה בקלות. בעלי התעוזה והשכל החריף, עם טיפת מזל וראיית הנולד, עשויים להבטיח לעצמם עתיד כלכלי מזהיר או לפחות להגשים חלום או שניים. באמצעות מסחר במניות, הון עצמי קטן יכול להפוך לדרך שבה תוכלו להבטיח את עתיד ילדיכם ואולי אפילו את נכדיכם באמצעות החלטה אחת מוצלחת. רבים יגידו שהבורסה דומה מדי למשחקי מזל אשר מושכים שוטים להמשיך ולהמר, אך הבורסה איננה תלויה אך ורק במזל אלא גם ביכולת לזהות תנודות כלכליות, שינויים גלובאליים, ניתוח התנהגויות של מסות של אנשים, הזדמנויות פז חד פעמיות וקרקע פוריה שרק מחכה להשקעה. כל אחד יכול לספר לכם שאילו ידע איפה חברות כגון אפל, מייקרוסופט או טסלה יהיו כעבור עשור אחד מיום שנוסדו, הוא היה היום עשיר כקורח, וזה בדיוק שם המשחק – לדעת מה יהפוך להיות סיפור ההצלחה הבא כדי שגם אתם תוכלו לרכב על הגל כשהוא יגיע.

איך הכל התחיל?

הבורסה לניירות ערך החלה את דרכה בתחילת המאה השבע עשרה באמסטרדם, אז מרכז מסחרי ידוע. יוסף דה לה וגה, סוחר יהודי הולנדי היה הראשון לכתוב ספר המתאר את המסחר, את הכלים הכלכליים ואת הדרכים הטובות ביותר להשקיע ולראות רווחים נאים. הבורסה מאפשרת לחברות לגייס כסף מן הציבור ולעקוף את ערוצי ההלוואה הנוקשים והתובעניים של הבנקים וחברות האשראי. הציבור המשקיע, בתמורה, מקבל הזדמנות לקחת חלק בהצלחת החברה, וככל שהיא מצליחה יותר, התשואה על ההשקעה גדולה יותר. עבור הציבור, ההצלחה היא לעיתים משתלמת הרבה יותר מאשר להפקיד את הכסף בבנק. עם התפתחות המסחר הפכה הבורסה למוקד השקעות של מדינות זרות, מה שהעשיר את קופת המדינה ואיפשר פריחה כלכלית יוצאת דופן שלא היתה יכולה להתקיים ללא הבורסה. כמו כן, עקב שורה של חוקים, רגולציות והנחיות למניעת הונאות, החברות הפכו שקופות יותר לציבור מאחר והן מחוייבות לפרסם מדי שנה דו"חות המצביעים על הרווחים או ההפסדים שלהם. מסיבה זו הבורסה לניירות ערך תורמת רבות להתפתחות מואצת של הכלכלה ושפע של הזדמנויות לגייס ולהשקיע כסף בקלות רבה הרבה יותר.

במה אפשר להשקיע?

בבורסה לניירות ערך תוכלו לסחור במניות, אגרות חוב וכתבי אופציות:

מניות  – המסחר במניות מאפשר לחברה לגייס כסף מן הציבור. הציבור הופך לשותף בחברה באמצעות רכישת המניות. בכסף שהחברה מקבלת מן החברה היא יכולה לקנות ציוד, לשלם משכורות, לממן מחקרים וכל מה שהיא זקוקה לו על מנת לגדול ולהתפתח.

אגרות חוב – אגרות חוב היא הדרך של המדינה להלוות כסף מן האזרחים בדיוק כפי שמלווים כסף מבנק, תמורת ריבית. לכל אגרת חוב יש תאריך שבו היא צריכה לחזור אל כיסו של האזרח, בדיוק כפי שלהלוואה בבנק יש תאריך פרעון.

כתבי אופציות – כתב אופציה הינו נייר ערך המופק על ידי חברה ולא על ידי הבורסה, והוא נסחר על פי ערכו בשוק. משך החיים שלו ארוך יותר ממניה רגילה, בישראל משך אורך החיים של אופציה הוא עד ארבע שנים, והאופציות מוצעות למכירה בכמות מוגבלת הנקראת 'סדרה'.

ומה קורה כשדברים לא ממש הולכים טוב?

כפי שבורסות עשויות להעלות ולגרום למשקיעים להרגיש על גג העולם, כך הן גם יכולות ליפול. המשבר הגדול שנגרם בשנת 1929 עקב קריסת הבורסה גרמה למליונים לאבד את כל חסכונותיהם באחת, ומאז משברים שונים באו והלכו, תוך שהם מקריסים חברות ומחסלים בנקים מסחריים. אך ההיסטוריה מלמדת אותנו שגם במקרה של התרסקות, ההתאוששות לא מאחרת לבוא והמשקיע הזהיר יידע כיצד לנתב את כספו בתבונה וללמוד מנסיונם המר של המפסידים.

הבורסה ואתם

ישראלים רבים נעזרים בבורסה על מנת ליצור לעצמם הזדמנויות השקעה שיבטיחו את עתידם או את עתיד ילדיהם. מיומנות במסחר מניות בבורסה יכולה לספק הזדמנויות רבות לשיפור ההכנסה השנתית שלכם בנוסף על ההכנסות מן העבודה. רבים קוראים לזה 'לתת לכסף לעבוד במקומכם'. במידה וגם אתם רוצים להתחיל להשקיע במסחר במניות, תוכלו להיעזר באתר של עלית פלטפורמס כדי לקבל את כל הסיוע והעזרה שאתם צריכים כדי להתחיל ולשחק במשחק של ה'גדולים' בבורסה בארצות הברית, וגם לאחר שרכשתם מיומנות, תמיד תוכלו להתייעץ, לקבל מידע ולהיעזר בנציגים ישראליים דוברי עברית בנושאים טכניים ועזרה בפתרון מגוון בעיות.

מה תוכלו לקבל בעלית פלטפורמס?

עלית פלטפורמס היא הנציגה הישראלית של פלטפורמת טריידסטיישן, פריים ברוקר עטור פרסים אשר נחשב לפלטפורמה הפופולארית ביותר מזה 14 שנה. הפלטפורמה מאפשרת מסחר מניות ישיר בבורסה האמריקאית אך גם באופציות וחוזים עתידיים. היא מציעה מגוון כלים חישוביים, מסחר אוטומטי ואופטימיזציה של השקעה באמצעות מחקר וניתוח הסברויות ההצלחה. הפלטפורמה מכילה מידע אודות התשעים השנים האחרונות במסחר בורסאי, ומהירות ביצוע פקודות מהמעולות שבעולם, המאפשרות לכם לתפוס את הרגע ולזכות בהזדמנויות למהירי החלטה. עלית פלטפורמס איננה מהווה ברוקאז' והכסף שלכם איננו עובר דרך דרכה. עלית פלטרפורמס מלווה ועוזרת לכם בעת הרישום ופתיחת החשבון בטריידסטיישן מבלי שהפרטים האישיים שלכם ישמרו אצלה. כמו כן, את כל הדו"חות המערכת אתם מוציאים בעצמכם מטריידסטיישן באמצעות סיסמא ושם משתמש. אז איפה עלית פלטפורמס יכולה לעזור לכם? להלן היתרונות:

  1. סיוע בעת הרישום והשימוש הראשוני בפלטפורמת טריידסטיישן ולאחר מכן בעבודה השוטפת עימה על מנת שתוכלו למצות את הכלים הפיננסיים והחישוביים שהיא מציעה למיקסום מיומנויות השימוש שלכם בה באמצעות סרטוני הדרכה בשפה העברית ומוקד מענה טלפוני ובמייל.
  • עלית פלטפורמס מציעה יחס הוגן ביותר ללקוחותיה וגובה עלות זהה לברוקר אישי. עלות עמלות המסחר דרך עלית פלטפורמס:
  • סנט אחד למניה
  • מינימום עסקה 1$
  • אופציה אחת 1$
  • חוזה מיקרו 0.5$
  • חוזה לכיוון אחד 1.5$
  • אפס דמי ניהול
  • אפס דמי טיפול בדיבידנד

        עלית פלטפורמס אינה גובה עמלות מיותרות ומקפידה להשוות את מחירי העמלות

        לכלל הברוקרים תוך שמירה על הוגנות מלאה כלפי לקוחותיה.

  • שירות מעולה, מענה מהיר, נסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם טריידסטיישן.

לסיכום

על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מהשקעה בבורסה באמצעות פלטפורמת טריידסטיישן תוכלו להעזר בעלית פלטפורמס על מנת לרכוש ידע והבנה בשימוש בפלטפורמה ולאחר מכן לקבל עזרה טכנית בכל בעיה ובכל תקלה בשפה העברית באמצעות סרטוני הדרכה, מענה טלפוני ומייל. בדרך זו גם אתם תוכלו להשקיע וליהנות מכל מה שיש לבורסה האמריקאית להציע בנוחות, בקלות ומבלי לקום מהספה. פשוט תנו לכסף לעבוד בשבילכם ואולי גם אתם תוכלו לצאת לפרישה מוקדמת ולהבטיח את עתיד ילדיכם ונכדיכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן