חדשות בקבוצת סינגולריטים

צירוף שלושה שותפים ומינויים חדשים בקבוצה
תמונה של אבישי
אבישי זיו מנכ"ל סיגולריטים

משה חוגג, מייסד ויו"ר סינגולריטים אמר היום: ”עם התרחבות פעילותינו העסקית אנו שמחים להודיע על מינוים חדשים בשדרה הניהולית של הקבוצה. אין לי ספק כי אבישי זיו, אריאל נס וגיא אלחנני יעצימו את הקבוצה עם ניסיונם וכישרונותיהם ויובילו את הקבוצה להישגים משמעותיים.“

אבישי זיו ישמש כמנכ"ל הקבוצה וימשיך להוביל את אליימנט, זרועה הבלוקצ'יין של הקבוצה. בעברו אבישי היה מנהל בכיר במחלקת ביקורת ההייטק של  E Y ישראל, שהיא הגדולה מסוגה בישראל. לאבישי למעלה משמונה שנות ניסיון במתן שירותים ללקוחות גדולים, לעשרות חברות סטארט-אפ וחברות היי-טק ציבוריות. הוא סייע במגוון נושאים הקשורים למתן ייעוץ להנהלה של בנוגע לצמיחה וניהול עסקיה ואף סייע ליזמים ולחברות סטארט-אפ לבנות אסטרטגיות, לגייס כספים ולהגדיל את עסקיהם. אבישי בוגר לימודי ראיית חשבון, המכללה למנהל.

גיא אלחנני ישמש כסמנכ"ל הכספים של סירין לאבס, חברה הפועלת בתחום הטלפונים המאובטחים. גיא הוביל לאחרונה גיוס ICO מוצלח לחברה בסך 157.8 מיליון דולר. לגיא יותר מ- 18שנות ניסון כבכיר בתחום הכספים במגוון של חברות בתעשיות שונות הן בחברות פרטיות והן ציבוריות, הן ישראליות והן זרות, וכמבקר בכיר בקסלמן וקסלמן PWC. גיא אלחנני הנו רו"ח בישראל בוגר כלכלה ומנהל עסקים וכן מוסמך במנהל עסקים-התמחות במימון , שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אריאל נס יוביל את תחום השקעות הקריפטו של הקבוצה ואת הפיתוח העסקי הבינלאומי שלה. אריאל נס הוא יזם, מנהל ומשקיע בתחומי הטכנולוגיה. לאריאל ידע וניסיון רב שנים בפיתוח-עסקי-אסטרטגי, במשא-ומתן ובסגירת עסקאות. אריאל הנו בוגר משפטים מאוניברסיטת בר-אילן ומוסמך במנהל עסקים מהטכניון .

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

ציור מבט מאחור

צ'אקרות

תרגול תודעה, גוף ונפש

תמונה של צחי

הגדול מכולם

על דינוזאורים, לווייתנים ופטריות ענק

תמונה של איתן

הותר לפרסום…

יש מי שמצטמרר ממילים אלה ויש מי שרותם אותן לצרכיו

מבנה ירוק

בנייה ירוקה

הטרנד שכבש את עולם הבנייה

דילוג לתוכן