גיוס ההמונים הסתיים בהצלחה!

חברת מדיקורטקס פינלנד גייסה 142,000 ירו
תמונה של אדריאן
ד"ר אדריאן הראל

 

חברת מדיקורטקס פינלנד (medicortex) גייסה 142,000 ירו (118% מסכום היעד) בקמפיין של גיוס המונים, כמו כן נוספו לחברה 86 (שמונים וששה ) בעלי מניות חדשים – הישג ראוי לציון!

הכסף מיועד לממן את המשך הפיתוח של ערכת זיהוי / דיאגנוסטיקה לזעזוע מוח ופגיעות ראש. החברה הדגימה את העלייה בסמנים ביולוגיים לאחר פציעות ראש בחיות מעבדה, בשלב השני נעשה ניסוי קליני על 12 מתנדבים בריאים ו12 פצועי ראש שהגיעו לחדר המיון בבית החולים בעיר טורקו (פינלנד). דוגמאות של נוזלי הגוף נאספו ונשלחו לבדיקות במעבדות אנליטיות. התברר שניתן לזהות בצורה לא פולשנית את פציעת הראש – דבר שיאפשר בעתיד לאבחן בעזרת ערכת בדיקה יחסית פשוטה (שתן או רוק) ולזהות נזק מוחי וזעזוע מוח ( תאונות דרכים, נפילות, חשיפות להדף והתפוצצות, פציעות בספורט אתגרי ואלימות).

לערכה כזו חשיבות בתנאים שאין חשמל זמין, או ציוד מורכב (CT או MRI), ובעיקר מסייעה באבחון מהיר לצוות התגובה הראשון (חובשים/פרמדיקים), או במקרים של פציעה המונית למיין ולתת עדיפות בטיפול.

החברה תתרכז בחודשים הקרובים בביצוע ניסוי קליני גדול יותר שיאפשר לתת תשובה לשאלות שלא ניתן היה להתייחס בניסוי הראשוני, כגון שינוי ברמת הסמנים לאורך זמן או במתאם לעוצמת הנזק. החברה מתכננת לבדוק פצועים בדרגות פציעה שונות בנקודות זמן לאורך תקופת האשפוז. החברה תבקש אישור מועדת האתיקה של בית החולים ותתארגן בהתאם.

למתעניינים בהשקעה בחברה ניתן לפנות במייל: adrian.harel@medicortex.fi

אדריאן הראל

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

פרה בשדה

חץ בענף רפת החלב

השפעת נזקי המבצע והחלטות האוצר על ענף רפת החלב

תמונה של נוח

לא רק מכות

מבט אל אירועים שבהם נהרגו ערבים

צילום של יוסי

גזירה משמים?

איך לרתום תהליכי שינוי שכבר קורים בחברה החרדית