אבא אבדיה

על מינויו התמוה של זופר אבדיה
תמונה של שאול
שאול אייזנברג צילום: נחום עסיס he.wikipedia.org

השבוע התבשרנו שזופר אבדיה, אביו של הכוכב הישראלי ב-NBA דני אבדיה, התמנה למנהל מקצועי של קבוצת בני הרצליה מליגת העל. מינוי ראוי אבל מעורר תהיות.

״זופי״, כיום תושב הרצליה, הגיע לישראל מסרביה לפני כשלושים שנה והיה כוכב-על במשך שנים רבות ברמת השרון, ושיחק בהמשך בלא מעט קבוצות, כולל בהפועל תל אביב. בשנים האחרונות הועסק במחלקת הנוער של בני הרצליה ולא זכה למקומו הראוי בכדורסל הישראלי. זאת למרות שרבים סברו שהוא האיש הנכון דווקא לקבוצת הבוגרים של בני הרצליה. הקבוצה התנהלה במשך שנים רבות מכישלון לכישלון תוך בזבוז שערורייתי של כספי ציבור. מיליונים שהוזרמו לקבוצה שנה אחרי שנה מקופה העירייה ירדו לטמיון. פשוט הפקרות!

בשנים האחרונות זכה ״זופי״ לפרסום דווקא בזכות התקדמותו המטאורית של בנו דני בנבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה. במכבי תל אביב הפך לשחקן יורוליג מצטיין עד לבחירתו לקבוצת וושינגטון בליגת ה- NBAשבשורותיה השתלב עד פציעתו בשלהי העונה.

״זופי״ האבא זכה לחיקוי ב״ארץ נהדרת״, דמותו הפכה למותג, ולאחרונה הוא גם מופיע בפרסומות וזכה לתהילה בגיל 60! בני הרצליה אחרי עוד עונת משחקים מזעזעת החליטה, בצר לה, על מהלך שיווקי מבריק בהחתמתו של ״זופי״ בניסיון ליצור משהו חדש ומרענן. אבל ה״דג מסריח מהראש" וספק אם תחת היו״ר הכושל אלדד אקוניס יוכל אבא אבדיה למצות את הפוטנציאל הטמון בו ולהצליח בהבאת הקבוצה ל״חיים חדשים״.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

7 תגובות

  1. לפחות לילד החמוד בארה"ב יש טיפה של הרפייה, למרות שמנגנוני השליטה של אבא מופעלים מרחוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך