והכישרון הבא הוא…

דני אבדייה – הדובדבן שבקצפת בכדורסל
תמונה של שאול
שאול אייזנברג

דני אבדייה, כוכבה הצעיר של מכבי תל אביב בכדורסל, עתיד להיבחר ב-25 ביוני השנה בדראפט של NBA כדבר הבא של הליגה הטובה בעולם. דני הוא בנו של שחקן העבר הסרבי-ישראלי זופר אבדיה – ״זופי״, שמזוהה יותר מכול עם קבוצת הכדורסל של רמת השרון לפני עשרים שנה ויותר, קבוצה שהייתה פקטור בליגה הבכירה. אבל למען האמת לא באבא שהיה כוכב בפני עצמו עסקינן, אלא בילד הפלא, שבעשרות שנות מעורבותי בכדורסל הישראלי – כעיתונאי, כיושב ראש הפועל תל אביב וכמי ששימש עשרות פעמים כראש משלחת עם נבחרות ישראל הצעירות והבוגרות – עוד לא ראיתי כישרון כמוהו צומח כאן.

״הילד״, אלוף אירופה לנבחרות עתודה, שחקן לגיטימי ביורוליג ובנבחרת ישראל, הוא הערך המוסף של מכבי תל אביב. רבים מאוהדי הכדורסל בישראל, ולא רק של מכבי, אומרים לי שהם לא מוותרים על הזדמנות לצפות בדני משחק. דני הוא עילוי, והוא ראוי לקבל מעמד שכזה עם גיוסו לצה״ל, מעמד שיאפשר לו לעסוק בכדורסל ולייצג את מדינת ישראל בכל רחבי הגלובוס.

אתם כבר יכולים לדמיין את דני אבדייה משחק ב-NBA ומדרבן ישראלים רבים להתעורר מוקדם בבוקר כדי לראות אותו בפעולה, ממש כפי שהיה עם עומרי כספי השחקן ודייוויד בלאט המאמן. הספורט הישראלי יודע להתפאר בערן זהבי, שעושה חיל בליגה הסינית, וידע בעבר להתענג על הצלחתם של אייל ברקוביץ, חיים רביבו, יוסי בניון ועוד רבים וטובים. דני אבדייה יהיה לטעמי הדובדבן שבקצפת והשתלבותו בליגת הכדורסל הטובה בעולם תסב אושר לכולנו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

6 תגובות

  1. בארץ לא משקיעים מספיק בפיתוח נוער כישרוני בענפי הספורט השונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

בקבוק בושם

STORY PHARM בישראל

סיפור ההצלחה של מותגי העל בשמים ואיפור

מיטה

חדר השינה "כמקדש"

מהי הפרעת שינה כרונית וכיצד אפשר לשפר את השינה

דילוג לתוכן