להחזיר את הנבחרת לעם

איך מחזירים את נבחרת הכדורגל שלנו לימי זוהרה
שאול אייזנברג
שאול אייזנברג

עידן הרצוג התחיל ברגל ימין, אף שנבחרת הכדורגל לא העפילה לשלב הפלייאוף. אין ספק כי הניצחונות על אלבניה וסקוטלנד וההפסד המרתק בסקוטלנד 2:3 הותירו טעם של עוד. העוד הזה יתחיל בחודש מרס 2019 עם שני משחקי בית במוקדמות יורו 2020, שם אנחנו משובצים בבית אטרקטיבי שאפשר גם להצליח בו בגדול.

להזכירכם, בקמפיינים של שנות התשעים ניצחנו את פולין, אוסטריה וסלובקיה. יריבותינו מקדוניה ולטביה הן אומנם משוכות קשות אבל אפשר לעבור אותן. כדי שחלום היורו ייהפך למציאות חייבים להחזיר את הנבחרת לעם. שינו זוארץ, יושב הראש החדש של ההתאחדות לכדורגל, שמנצח על העידן החדש בנבחרת ישראל, חייב לקבל החלטות אמיצות ו״נועזות״. כאלה שיזכירו את הנבחרות של שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, שריתקו עשרות אלפי צופים באצטדיון רמת גן ועוד מאות אלפים ברחבי המדינה בכל אחד ואחד מהמשחקים.

אצטדיון רמת גן, לפחות בשלב זה, יצא ממעגל האפשרויות הרלוונטיות. אם כי לכרמל שאמה, ראש העיר הנבחר של רמת גן, יש מחשבות מעניינות על האצטדיון הלאומי. בינתיים צריך לאמץ את האצטדיון בחיפה כאצטדיון לאומי, לגנוז כל רעיון של פיצול המשחקים בין האצטדיונים השונים, להנפיק כרטיסי מנוי מלכתחילה לכל חמשת משחקי הבית ולשווקם תחת הכותרת "מחזירים את הנבחרת לעם".

יצירת בית קבוע לנבחרת לצד ביקוש לכרטיסי מנוי יהפכו את הנבחרת ל״סחורה חמה״, וייצרו הרגשה שאנחנו הולכים לקראת משהו גדול, למשחקים ביתיים עם קהל תומך ולהפיכת הנבחרת הלאומית למוצר אטרקטיבי בטעם של פעם!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

7 תגובות

  1. לנבחרת
    אבל מה עם החזרת הנבחרת לעם
    שתהיה לנו בכלל נבחרת ראויה

  2. אחר כך יהיה טעם לדאוג לאיצטדיון קבוע ולקהל. זה הסדר הנכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורית

שינון ולא יותר

הערכת הלמידה בישיבות על פי הטקסונומיה של בלום

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן