והיא רק רצתה להצטלם עם מסי בירושלים

מה עוללה לנו שרת הספורט ברדיפתה אחרי תהילה של רגע
צילום של רגב
שרת התחבורה מירי רגב צילום: נחום עסיס commons.wikimedia.org

ביטול המשחק של נבחרת ארגנטינה בכדורגל היה באוויר מהרגע ששרת התרבות והספורט מירי רגב הפכה את האירוע הספורטיבי לאירוע פוליטי.

רק תם יכול היה לחשוב שצרת הספורט תצליח להתל בארגנטינאים כפי שהיא מהתלת באמנים ובספורטאים בישראל. הדיבורים על העברת המשחק מחיפה לירושלים ועל מי יצטלם עם מסי ומי ילחץ את ידי השחקנים – הפכו את האירוע ממשחק כדורגל לחגיגה פוליטית. מירי רגב הכשילה גם את ראש הממשלה ביבי נתניהו, שפנה לנשיא ארגנטינה בבקשה לקיים את המשחק וקיבל תשובה שלילית. הרי נשיא ארגנטינה אינו רשאי להתערב בנושאי כדורגל, כנהוג ומקובל במדינה נאורה. כמה עצוב שישראל אינה עומדת בסטנדרטים האלה!

מירי רגב, שיכורת כוח מהשפלתו של יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין בחגיגות יום העצמאות ומשליטתה על ברז המזומנים והטלת מרותה באירועי תרבות וספורט, חצתה את הקו האדום. היא סיבכה את הכדורגל הישראלי ואת הספורט הישראלי ולא נותר לנו אלא להמתין ולקוות שהנזק לא יהיה בלתי הפיך, כי אחרת נבחרות וקבוצות הספורט יבינו בחלוף הקיץ מה עוללה לנו שרת הספורט ברדיפתה האובססיבית אחרי תהילה של רגע.

לספורט הישראלי לא חסרות בעיות, אבל בדרך כלל ידענו להתגבר על מכשולים בתבונה. למשל בתחילת שנות האלפיים, שר החוץ דאז סילבן שלום תרם תרומה מכרעת להחזרת משחקי נבחרות ישראל לארץ אחרי שנתיים שהתארחנו באנטליה ובפלרמו. שלום טס לשוויץ לראשי אופ״א, ולא דיבר פוליטיקה אלא השליך את יהבו על הבטחת ביטחון הנבחרות, הקבוצות וכמובן השחקנים שיגיעו לארץ. זה עבד ובגדול.

מירי רגב לא חשבה על הכדורגל, לא על הספורט בישראל ולא על ציבור האוהדים, אלא חשבה על עצמה, על צילום עם מסי או לחיצת יד לשחקני מעצמת הכדורגל. וכעת לצערי נפתח חלון הזדמנויות לשונאי ישראל, שכבר נלחמים נגד הגעה לישראל בנימוקים שונים ומשונים, ואם ארגנטינה פחדה – גם אחרים יחששו. ימים יגידו עד כמה גדול הנזק.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

15 תגובות

  1. מברך את עיתונאי איזנברג על הדברים הברורים. כל הכבוד

  2. בנוסף היא קיבלה צעצוע בדמות משרד ממשלתי וממשיכה לשחק בו

  3. כולכם נותנים קרדיט יותר מדי גדול למירי רגב. סה"כ היא קוריוז בעל משמעות סטנדאפיסטית. מי שבאמת קבע הוא ג'יבריל רג'וב בעזרת חשבון הבנק של קאטאר. וחוץ מזה לכל העניין יש חשיבות שולית שבשולית. אז מסי לא יבעט בכדור בירושלים. SO WHAT ?

  4. מירי רגב שיצחק דגני מעריץ את מדרך כף-רגלה ולא מהיום, מתעלם מהעובדה שמדובר בפרא-אשה, וכלל לא מדובר בסתם קוריוז – אלא בטיפשות שתוביל עוד לפתיחת חקירה פלילית. מירי רגב השתוללהכחולה במניה -דפרסיה עם תקציבי ענק כמו מדובר בכסף פרטי שלה. התנהלותה כשל מי שמחלקת אתנן השכם והערב לנתניהו ולרעייתו. כאשר תבין גברת אומללה זאת את גודל שואתה – כי אז ירחים השם עליה, על בעלה, ועל ילדיה שלצערה הם חצי אשכנזים.

    1. הערכה לתשומת לבך ולדיאגנוזה שלך על מושא מדרך כף רגל הערצתי. אתה באמת מהלך במשעול צר כעולמה של נמלה. אני ממליץ לך על שני דברים תתחיל לחשוב יותר טוב ודחילאק – בעלה וילדיה אינם חלק בדיאגנוזה המלומדת שלך. אתה עובר כאן את גבול הטעם הטוב.

  5. קרה להם אסון שקשה לעמוד בו, מסי לא הגיע למשחק ידידות אמור לי מהם אסונותיך ואומר לך מי אתה

  6. להעיף כל בר דעת מהממשלה ומסביבתו ולכן לרגב סיכוי גדול לעלות מעלה מעלה בסביבתו

    1. למירי רגב לא צריך להיות סיכוי לעלות מעלה מעלה – היא כבר שם. ושימותו הקנאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך