ויפה שעה אחת קודם

יש למנות את חיים רביבו ליו"ר ההתאחדות לכדורגל
צילום של רביבו
חיים רביבו צילום: מוטי קדוש wikimedia.org

שנים רבות הייתי חלק אינטגראלי מההתאחדות לכדורגל ומנבחרות ישראל. פעלתי לצידם של שמונה יושבי ראש ושישה מאמנים לאומיים והכרתי לפני ולפנים את ההתאחדות ואת הנבחרות לטוב ולרע. לאור ניסיוני זה אני מביט בדאגה על המתרחש בשנים האחרונות בענף הכדורגל בארצנו.

הכדורגל הישראלי נמצא בשפל החמור ביותר בתולדותיו. בעיות רבות, נבחרות כושלות, יושב ראש שלא ״פוגע״. נוכח מצב דברים זה אני מעז לקבוע כי מי שמתאים וראוי כיום להיות יושב ראש ההתאחדות הוא חיים רביבו. רביבו היה שחקן ענק שנתן את כל כולו לטובת הנבחרת. ליוויתי אותו לאורך הקריירה שלו כשחקן, ואני יכול להעיד כי מדובר באישיות כריזמתית וסוחפת. בנוסף על כך יש לציין כי רביבו נכח בשנים האחרונות באירועים הרלוונטיים המרכזיים בכדורגל הישראלי, מה שבוודאי מהווה נדבך נוסף להמלצתי האמורה.

במציאות העכשווית העגומה של הכדורגל בארצנו ובמיוחד בהתאחדות פנימה, דווקא אדם כמו חיים רביבו יכול להביא מזור לתחלואי ענף הספורט הכל כך פופולארי הזה שמשווע לגאולה, ומתגעגע לימים שבהם הנבחרת, גם אם לא העפילה למשחקי המונדיאל, הייתה נבחרתו של העם, ושיחקה באצטדיון לאומי לעיני רבבות צופים בכל משחק ומשחק שבו לקחה חלק.

אומנם בעשור האחרון לא פגשתי את חיים רביבו יותר מפעם או פעמיים באקראי, אבל מהופעותיו בתקשורת נוצר בי הרושם שיש לו את התכונות הדרושות להצית את הניצוץ ולהצעיד את הכדורגל הישראלי למחוזות ראויים. חיים רביבו אינו פוליטיקאי ואינו משתייך לאחד ממרכזי הספורט המסואבים שרק בישראל ממשיכים להוביל אג׳נדות ולהרוס כל חלקה טובה. הגיעה העת להזרים חיים חדשים לענף הספורט שכולנו חפצים ביקרו, חיים רביבו הוא האיש המתאים למשימה, ויפה שעה אחת קודם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

5 תגובות

  1. זה הפרס שאתה נותן לרביבו שלכאורה היה אחד מהזנאים בפרשת נערות הליווי בנבחרת??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן