גרים בתל אביב?

מדוע עדיף להתאמן במכון כושר מאשר בפארק
בתוך חדר כושר
תמונה: yayimages

תופעה תל אביבית שאנו עדים לה בשנים האחרונות, היא שיותר ויותר אנשים מתאמנים בפארקים, אך האם זאת ההחלטה הנכונה? במאמר זה נברר למענכם מה עדיף ונסביר אחת ולתמיד מדוע עדיף להתאמן במכון כושר בתל אביב של רשת הולמס פלייס מאשר בפארקים הרבים הפזורים ברחבי העיר. אז קדימה, מתחילים.

אלו יתרונות יש באימון בחדר כושר שאין בפארק?

  1. מאמני כושר – מאמני כושר בחדרי כושר נועדו במיוחד בשביל לעזור לכם לבנות תוכנית אימון, לחזק את הידע שלכם בתרגילים ולחדד תרגילים שצריך לתרגל בצורה הנכונה. כך שללא מאמן כושר אתם יכולים להתאמן ולהיפצע משום שאינכם מבצעים את התרגילים בצורה הנכונה. מאמני הכושר של הולמס פלייס מוסמכים ומקצוענים ובעלי ניסיון רב בהדרכת מתאמנים.
  2. מתקני כושר – מתקני הכושר הנמצאים בחדרי הכושר הומצאו ותוכננו במיוחד בשביל אימון נכון וישיבה או תרגול נכון במתקן. בנוסף המתקני כושר עובדים על שרירים ספציפיים כל מתקן והשריר הספציפי עליו הוא עובד, ולכן אם ברצונכם להתמקד בקבוצת שרירים אחת תוכלו לעשות זאת על מתקן הכושר הספציפי עבורכם. נכון שישנם פארקים המכילים מתקני כושר, אבל אין מה להשוות באיכות המתקנים ובתרומה שלהם לכושר שלכם.
  3. בניית כושר בהדרגה – חדרי כושר מבוססים על כך שיש רמות שונות של כושר בין אנשים שונים ולכן יש משקלים שונים שמתאימים לכל הדרגות כושר הקיימות, בנוסף במתקני כושר הקיימים יש משקלים שונים שמאפשרים לנו לעבוד על השרירים שלנו בהתאמה למצב הכושר הגופני בו אנו נמצאים. להתאמן בפארק הופך את העניין למסורבל ויכול להיות קל מידי עבור אנשים מסויימים וקשה מידי עבור אנשים אחרים.
  4. זמינות – להבדיל מפארקים שהזמן היחידי שכדי ומותר להתאמן הוא כשלא חם בחוץ חדרי כושר פתוחים כל היום עם מיזוג טוב המאפשר לכם להתאמן גם בשעות החמות ביותר של היום ולא לסבול ממכת חום שאפשר בקלות לקבל במזג האוויר הישראלי. מכוני כושר בתל אביב של הולמס פלייס כולם מצויידים במיזוג אויר מעולה ותנאים נפלאים לכל מזג אויר.
  5. חוגים – בניגוד לאימון בפארק, ברשת הולמס פלייס תוכלו להירשם לחוגים שונים, אשר יתנו לכם ערך מוסף רב. לדוגמא: אם אתם מחפשים יוגה בתל אביב, לא תוכלו לעשות את זה בעצמכם בפארק, אבל במכוני הרשת כן.

סיכום ומסקנות

לסיכום, אם היתרונות שלנו לא שיכנעו אתכם מדוע עדיף להתאמן במכון כושר מאשר בפארק אנו מקווים שלפחות תבואו ותתרשמו מחדרי הכושר המוצעים לכם, נכון שלהתאמן בחוץ לא עולה כסף אך יחד עם זאת היתרונות עבור להתאמן במכון כושר מול היתרונות להתאמן בחוץ הם ענקיים. לכן במידה ואתם מעוניינים לחזור להיות בכושר, אל תהססו, היכנסו לעמוד המרכז את מכוני כושר בתל אביב, ובחרו בחדר כושר הקרוב אל מקום מגוריכם ומתאים לכם ביותר!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גדעון

הזהו ניצחון?

מתי שחרור חטופים על ידי תשלום כופר נחשב "ניצחון?"

דילוג לתוכן