לשחק חכם במשחקי הווינר 16 עם PlaySmart

מה הסיכויים לזכות?
שטרות כסף
צילום: עמוס מרום he.wikipedia.org

משחק הווינר 16, שהיה קרוי בעבר טוטו, הוא משחק הדורש ידע במשחקי ספורט. המשחק מכיל טבלת 16 משחקי כדורגל בישראל או בעולם המתרחשים השבוע, ומאפשר לנחש איזו קבוצה תנצח באילו משחקים הזוכה בווינר 16 הוא זה שהצליח לנחש נכונה את תוצאות המשחקים. אז נכון, במשחקי הווינר מי שמבין בספורט יכול לנחש בצורה מושכלת המבוססת על היכרותו עם הקבוצות ותוצאות עבר. אבל… האם יש דרך לשחק חכם יותר? ומה עושה מי שפחות עוקב אחר משחקי הספורט של העונה? על כך – במאמר שלפניכם.

ווינר 16 – מה הם באמת הסיכויים לזכות ולהרוויח?

טופס ווינר 16 הוא טופס המורכב מ 16 טורים, בכל טור משחק כדורגל, שעל ממלאי הטופס לבחור בתוצאה הצפויה שלו. הבחירה היא באחת מתוך שלוש אפשרויות: או שאחת הקבוצות תנצח או שהמשחק ייגמר בתיקו. ברור, שמי שבאמת מבין בכדורגל, יכול לנחש ניחושים מושכלים בטופס. אולם קשה עד בלתי אפשרי לצפות כיצד יסתיימו 16 משחקי כדורגל, בין 32 קבוצות.

לו היו כל הניחושים בעלי סיכוי זהה לזכות, היה הסיכוי לזכות בטוטו 1:45000000. אולם זה אינו המצב, מפני שלא לכל שתי קבוצות סיכוי שווה לנצח במשחק כשהן מתמודדות זו מול זו – לפיכך שובר השוויון בין המנחשים הינו הידע שיש ברשות ממלא הטופס.

ווינר 16 – לשחק חכם

מכאן שהדרך החכמה להשתתף במשחקי הווינר היא למלא יותר טורים. בנוסף, ניתוחים סטטיסטיים רציפים ומאגר נתונים חכם, מאפשרים בחירה מושכלת יותר של תוצאות המשחקים, ומביאה לאופטימום את היכולת לנחש.

וכאן בדיוק נכנס צוות הסטטיסטיקאים לתמונה. ניתוחים מתמטיים רציפים מאפשרים לשלוח (בשמך) טפסי ווינר (לא רק ווינר 16, אלא גם טפסי ווינר במשחקים אחרים ובתחומי ספורט נוספים שאחריהם אנחנו עוקבים) בעלי סיכויים מחושבים יותר. ניתן גם לבחור במסלול מילוי רב טורי של טפסי ווינר, המאפשר מילוי של עד 432 טורים בכל טופס (כאשר בטופס ווינר 16 רגיל ניתן למלא רק עד 10 טורים עבור אותם שישה עשר משחקים), מה שמגדיל משמעותית את הסבירות להכיל גם את רצף הניחושים (המושכלים) המנצח בטופס הווינר 16 שנשלח בשמך.

משחקים חכם, בשמך

עד היום, זכו לקוחות Smart  בפרסים מצטברים בשווי מעל 151 מיליוני שקלים בהגרלות השונות. אנחנו מזמינים גם אתכם להשתמש בשירותי הניתוחים הסטטיסטיים, המאפשרת משחק שכלתני, בדמות שליחת יותר טפסים חכמים עבורכם – בכל שבוע.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יאיר

שירה

שיר