קסטרו חשפה את מדי נבחרת ישראל לאולימפיאדת ריו

תרומת קסטרו זו האולימפיאדה השישית
חשיפת מדי נבחרת ישראל לאולימפיאדת ריו . גבי ואתי רוטר מנכ"לים משותפים של קסטרו צילום: שוקה כהן

קסטרו, חברת האופנה המובילה בישראל, המלבישה הלאומית של הנבחרת האולימפית הישראלית זו הפעם השישית (מזה 20 שנה!), חשפה את מדי הנבחרת האולימפית הישראלית, אשר ישמשו את כל חברי הנבחרת בטכס הפתיחה ובכל הטכסים הרשמיים באולימפיאדה. הלבשת נבחרת ישראל על ידי קסטרו, נעשית בתרומה מלאה למען הוועד האולימפי, זו הפעם השישית ברציפות.

בהרמת הכוסית לרגל השקת המדים החדשים גבי רוטר מנכ"ל משותף קסטרו איחל לספורטאים הצלחה במשחקים האולימפיים, רוטר ציין כי זאת גאווה גדולה להלביש כל אולימפיאדה את הספורטאים האלופים שלנו, המייצגים את המדינה. אנו גאים בספורטאים ומאחלים לכל אחד מהם כי יהיה בלבה  של קסטרו להצלחתו.

את המדים החדשים הציגו הספורטאים: נטע ריבקין ונבחרת ההתעמלות האומנותית, שני בלוך (רוכבת האופניים), דימה קרויטר, אנטולי שפרן ומרגריטה דורוז'ון. והמאמנות ויגדורצ'יק סאמופאלוב וזוסמן. אליהם הצטרפו נבחרת הפרזנטורים של קסטרו: עומר דרור, לירז דרור ונוי והדר קרקו.

אתי רוטר, מנכ"ל משותף בקסטרו אמרה: "אנחנו גאים להעניק לנבחרת האולימפית גם השנה מערכות לבוש מנצחות לאולימפיאדה. בשנים האחרונות הופך טקס פתיחת האולימפיאדה למפגן כח אופנתי המאחד בין בתי האופנה המובילים בכל מדינה לנבחרות האולימפיות. אנחנו גאים להיות בית האופנה המייצג את ישראל, ועבורנו זהו מפגש הרמוני בין מצוינות ישראלית לאופנה, עיצוב ויצירה מקומית. כבית האופנה המוביל בישראל, קיבלנו על עצמנו את המשימה לעצב את התלבושת האולימפית באופן שיביא לידי ביטוי שילוב של ערכים לאומיים, ספורטיביים ואופנתיים גם יחד״.

מדי הנבחרת לאולימפיאדת ריו דה ז'נרו 2016 עוצבו על ידי מעצבי האופנה של קסטרו, בהשראת דגל ישראל ומגן  הדוד. כבכל אולימפיאדה מזה 20 שנה המדים מוענקים לנבחרת בתרומה מלאה, וישמשו את 100 השחקנים האולימפיים, הסגל ואנשי ההנהלה, בכל האירועים והטקסים הרשמיים במסגרת אירועי האולימפיאדה.

לפרטים נוספים: גילי שילה, סמנכ"ל האופנה ב"רן רהב תקשורת" .

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורית

שינון ולא יותר

הערכת הלמידה בישיבות על פי הטקסונומיה של בלום

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן