חברת מוקד אנוש

כדי שלא תישארו לבד
זוג קשישים
תמונה: YAYIMAGES

במדינת ישראל מתגוררת אוכלוסיה מבוגרת רבה מאוד. אוכלוסיה זו מונה קשישים, אשר מגיעים מרקעים וצרכים שונים: חלקם ניצולי שואה, חלקם עריריים, חלקם חולים וחלקם פיתחו חרדה שנלווית לבדידות הגדולה במיוחד בתקופה זאת. חברת מוקד אנוש מציעה מגוון רחב של פתרונות  עבורם ועבור כל אוכלוסיית הקשישים,  בכדי להעניק להם תחושת ביטחון ושקט נפשי.

מה מייחד את חברת מוקד אנוש

אז בתור התחלה, נפתח ונגיד שחברת מוקד אנוש היא מהחברות הגדולות ביותר בארץ למתן שירותי סיוע, רפואה ומידע לקשישים. היא החלה את דרכה לפני כ-30 שנים, והפכה לחברה מובילה,  המספקת  לחצני מצוקה ממגוון סוגים ושירותים לעשרות אלפי קשישים ברחבי הארץ.

חברת מוקד אנוש פיצחה את הנוסחה המושלמת להענקת ביטחון ושקט נפשי לקשישים שנמצאים ברוב שעות היום לבדם ולא בטוחים מה יעלה בגורלם במקרה של נפילה, חולי, צורך בסיוע רפואי או עזרה מכל סוג. בין שרותי החברה, ניתן למצוא אפליקציה, לחצן מצוקה ביתי, לחצן מצוקה הניתן לשימוש מחוץ לבית באמצעות GPS וכן לחצן "איתור ניטור" בטכנולוגיה חדישה המשמש כשעון מצוקה ובדיקת מדדים. אז מה אומרים כל אלו? בואו נמשיך להכיר את החברה על כלל גווניה.

ההתפתחות הטכנולוגית לא פסחה על חברת מוקד אנוש

חלק מהחברות בענף בחרו או נאלצו להישאר מאחור במירוץ אל עבר הפתרונות הטכנולוגיים שעומדים לרשותנו היום, אולם חברת מוקד אנוש היא לא אחת מהן. מדובר על חברה שהבינה כי ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתקדמת, כך גם שירותיה צריכים להיות מותאמים. מתוך נקודת ההנחה הזו, פיתחה חברת מוקד אנוש אפליקציה נהדרת לשימוש הקשישים.

אפליקציית "מוקד אנוש" מאפשרת למנויי החברה באמצעות הטלפון החכם ללחוץ על לחצן האפליקציה בקלות ולקבל כל שירות לו הם זקוקים, מכל מקום ובכל מצב. כל קשיש מתמודד עם הפחד שמא יצטרך לקבל עזרה כלשהי ולא יוכל להשיג אותה, אך עם האפליקציה של חברת מוקד אנוש החשש הזה מופג לחלוטין. האפליקציה של מוקד אנוש מאפשרת לקשיש לקבל, בלחיצת כפתור, חיבור ישיר עם המוקד, איתור המיקום המדויק שלו וסיוע במידת הצורך.

שירות אוזן קשבת – מתי בפעם האחרונה הקשיבו לכם, פשוט כי רציתם?

כולנו זקוקים למישהו שיקשיב לנו, שיהיה שם בשבילנו ולו רק בשביל לשמוע אותנו, אך אוכלוסיית הגיל השלישי זקוקה לכך יותר. חברת מוקד אנוש מאמינה, כי חלק חשוב מהשרות, טמון ביכולת להעניק למנויים את אותה אוזן קשבת. מתן מענה אנושי בכל שעה ובכל יום על ידי נציג שאיכפת לו ומעוניין לשוחח ולהקשיב, לקשיש. כן, לא רק בעיות רפואיות מביאות את  הקשישים ליצור קשר עם המוקד של  חברת מוקד אנוש, אלא גם הצורך הבסיסי והפשוט לדבר עם מישהו ולספר לו את שעל ליבם. עם כל היתרונות הבולטים הללו, ניתן להיווכח כי הצטרפות למשפחת מנויי חברת מוקד אנוש היא הדרך שלכם להשיג ביטחון אישי ושקט נפשי  בכל סיטואציה.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של מוקד אנוש או התקשרו ל-09-7632209
מאחלים לכם בריאות איתנה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן