לוחמי חטיבת הקומנדו שוברים שתיקה

אדרנלין כושר קרבי ושיטת פעולה פורצת דרך
אימון בחוף הים
צילום: עדי אבלס

תוצאות חטיבת העוז של אדרנלין כושר קרבי כפי שכתבנו במאמר הקודם, אנו ממשיכים לפרסם למענכם את מאחורי הקלעים של התוצאות אותם העלנו לרשת לפני ימים אחדים.

תוצאות חסרות תקדים של מעל 200 לוחמי עלית בחצי שנה אותם השגנו יחד לצד בוגרינו המעולים בכפוף לשיטת עבודה פורצת דרך אותה הגדירו גופי הביטחון השונים "כפס יצור ללוחמי סיירת"

מטרת פוסט זה היא להמחיש למען מועמדים פוטנציאלים ( אתם ) מהי מהותו של קורס הכשרה אקסקלוסיבי שכזה ואיזה מגוון יכולות תזכו לרכוש בו, והפעם תחת מועמדינו שהעפילו לחטיבת העוז

אדרנלין כושר קרבי – תוצאות חטיבת הקומנדו  

כ' לוחם יחידת מגלן : אמונה עצמית 

הגעתי אליהם כדי להבין שיש מי שמאמין, נער חסר ביטחון שהורגל להיכשל באמצע הדרך או לוותר מלכתחילה, הצבת מטרות והשגתם הייתה מבחינתי חלום רחוק בעוד שוויתור עצמי היה דבר שבשגרה מבחינתי.
התייצב באימון התאמה כדי שהוא יסתכל לי לתוך השחור בעיניים ויאמר לי דווקא בנקודת השפל בו שהוא מאמין בי ויודע איזה פסגה אני עתיד תכבוש, מכאן והלאה הוא בנה אותי להיות האדם החזק שמסוגל להעניק לאחרים תקווה.

 • בוגר אדרנלין כושר קרבי אשדוד

א' מפקד יחידת דובדבן : ספציפיות 

מדובר על מעטפת הכנה שפועלת לפי מספר ערכים כאשר המוביל שבהם הוא ספציפיות.
לבנות מסלול מדוייקת ומתוזמנות לפי המיונים הצהליים בהם אנו עוברים הכנה פיזית, מנטלית, וורבלית מחשבתית ודינמית ולפי מדרגות קושי מותאמות לרמת הצוות והפרט כאחד.
מעבר לאלו היה זה האגף הרביעי שידע להתאים אותנו כל אחד ליחידה אליה ביקש באמצעות שילוב אלגוריתם ייחודי במהלך קורס ההכנה שידע לבצע התאמה מלאה בן המשתתף ליחידה המבוקשת.

 • בוגר אדרנלין כושר קרבי פתח תקווה

מ' לוחם יחידת אגוז : סתגלנות 

כמו קודמי, גם אני טוען שאדרנלין היא פשוט יותר, ורק מי שיעז ינצח, כברת דרך אותה נדרשנו לעבור תוך הטמעת יכולות הסתגלות יוצאות דופן.
לכל מתווה דרך ( תוכן ) הם ידעו להטמיע בנו כבר לפני את הכלי באמצעותו נתגבר אליה תוך התבגרות, התגברות ושיפור תוך כדי תנועה, מאז ועד היום הפכה יכולת זו למאפיין המשמעותי בי שתרם לי ברמה הצבאית והאישית כאחד.

 • בוגר אדרנלין כושר קרבי חולון

איך תתקבלו לחטיבת הקומנדו 

מלשבים יקרים חשוב לנו לציין כי הדרך ליחידות העלית בכללותן מתחילה ומסתיימת באדרנלין כושר קרבי.

חברה מעוטרת שבחים ועמידה במבחן התוצאה אשר כבה את הנישה הייחודית להכנת בני נוער ליחידות החוד הצהליות הפועלת לפי הקווים המנחים שמובילים היום את היחידות הביטחוניות המובילות בעולם אותם שידרה ובאמצעותם הרכיבה מעטפת הכנה פורצת דרך המתבטא בקורס הכשרה ייעודי לשירות משמעותי ביחידות העלית הצהליות.

מעטפת רב גוונית בה תעברו את השירותים הבאים 

 • תוכניות שגרה ליצירת השלם
 • ימי סימולציה בשת"פ וניתוח מלא מצד מגבשים במיל'
 • סאגות הכנה בעלות תכני קצה מרהיבים ולמול אנשי המקצוע המובילים בתחום ההכשרות הביטחוניות, עולo הספורט התזונה והפסיכולוגיה
 • תכני מסלול : סדנאות קרב מגע / ניווטים / הרצאות רב גוניות / פאנל לוחמים וכיוצ'

לצד כל אלו פועלים ארבע אגפי הכשרה יוקרתיים האחראים על מכלול תכנים מבניהם 

 • אגף מקצועות הספורט והתזונה
 • אגף הפסיכולוגיה ודפוסי ההתנהגות
 • אגף הכושר הקרבי
 • אגף הסטטיסטיקה

יש לציין כי לאורך כל תהליך ההכשרה באדרנלין כושר קרבי יעברו החניכים ניתוח מלא ע"י אלגוריתם מתקדם אותו פיתחו אנשי הסייבר הישראלים יוצאי יחידת 8200 שיודעים לשייך את המועמד ליחידה אליה עומד באחוזי ההתאמה הגבוהים מכל.

הצטרפו לחטיבת הקומנדו של צהל

אם אתם מבקשים שירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות העלית הצהליות – נוסדנו למענכם.

אדרנלין כושר קרבי ושיטת הפעולה פורצת הדרך שבידינו אשר מסוגלת להבטיח לכם את אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל בדגש על סיירות עלית, יחידות מיוחדות, יחידות התנדבותיות ואלו תוך התברגות לתפקידי פיקוד וקצונה, וליווי לאורך המסלול כולו

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הזינו פרטים בטופס למטה ואנו נצור אתכם קשר בהקדם 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גדעון

הזהו ניצחון?

מתי שחרור חטופים על ידי תשלום כופר נחשב "ניצחון?"

תמונה שלניצה

חוקי או לא חוקי

ההתנחלויות ועזה בבית הדין הבין-לאומי לצדק בהאג

דילוג לתוכן