בא לשכונה בית יין חדש

"ברשל" – ברמת אביב
החלק החיצוני
ברשל

ממש לאחרונה פתח את שעריו ברמת אביב הישנה בר יין חדש ושמו ברשל. הבר ממוקם במרכז המסחרי הישן ברחוב ברודצקי. ברמת אביב ככלל אין מחסור במסעדות ובבתי קפה למיניהם, בר יין הוא חידוש מרענן ולכן מועצת חכמי האלכוהול מיהרה ושמה פעמיה אליו.

עד לעידן הקורונה שכן במקום עסק שאירח מפגשים קבוצתיים פרטיים, כגון מסיבות בר-מצווה, חגיגות יום הולדת, ימי נישואין וכן הלאה. העסק היה מקושר לסניף של מסעדת ביתא-קפה, השוכן ממש ממול באותו מרכז מסחרי. באה המגפה והשביתה את החגיגה, ולאחר תקופת שיתוק ממושכת יחסית, צץ לו בר היין מתוך שיתוף של כוחות מ"ביתא-קפה" ומ"אל וסינו", בית יין ותיק בתל-אביב.

"ברשל" מתפקד כבר יין, ולא רק ברמת הכותרת הפורמלית. אפשר למצוא בו יינות מכל הצבעים המקובלים, וכן משקאות אלכוהוליים כבדים יותר, קוקטיילים מוכרים ובירה. לצד האלכוהול מוגשות מנות שמתאימות לבר מן הסוג הזה. החל מנשנושים כגון זיתים או אגוזים ופיצוחים, ועד מבחר של גבינות, נקניקים, טעימות דגים וכדומה. מנות שבתכולתן, בנפחן, בהרכבן ובדרך הגשתן מתאימות ללוות שתיית אלכוהול. כשמן בתפריט כן הן – מנות שיתופיות. החומרים שמהם הן עשויות, וגם ההכנה וההגשה טובים בעיניי. אם הבר יכה שורש, כפי שאני מקווה, וימשוך אליו אורחים רבים, טוב יעשו בעליו אם ידאגו להגדיל את מבחר המנות, ואף יותר את מבחר המשקאות האלכוהוליים המוצעים.

הבר ממוקם ברחבה מרווחת מאוד בין עסקים וחנויות, ומעוטרת במעט צמחייה. רוב מקומות הישיבה הם מחוץ למבנה, בתוכו יש מעט מאוד אופציות התמקמות. מצב זה מתאים מאוד לעונה הנוכחית ולריחוק החברתי הנוהג בתקופת הקורונה. אולם בעונות הקרות יותר ייאלצו הבעלים למצוא פתרונות שיאפשרו אירוח גם בימי גשם או קרה. חלק מהכיסאות והשולחנות מוגבהים, חלקם האחר רגילים, כפי שאני מעדיף.

אוכלוסיית המבלים ב"ברשל" היא איכותית וצעירה. המלצרים נחמדים וקשובים, אם כי כמקובל במקומותינו אינם ממש מקצוענים. המקום פתוח מלפנות ערב ועד אחרי חצות ואחרוני המבלים. חדר השירותים ברמה סבירה למדי.

בסביבה יש הרבה מקומות חנייה, אך רובם המכריע תפוסים תמיד, ולכן צריך להצטייד בסבלנות עד שיתפנה מקום, אם מתעקשים לחנות בסמוך למקום הבילוי. מי שמוכן להליכה של עד חמש דקות, יואיל להיכנס לחניון קניון רמת אביב, שם לא יתקשה למצוא מקומות חנייה.

חברי מועצת חכמי האלכוהול יצאו כולם מרוצים מהביקור הראשון ב"ברשל", ואך טבעי שאני ממליץ לבקר במקום. לדעתי, לבר היין החדש יש פוטנציאל לפרוח ולהצליח. כאשר תתחדש שנת הלימודים האקדמית וסטודנטים יציפו את המעונות והדירות להשכיר בסביבה, הביקושים למקומות ב"ברשל" יגאו. ואם בעלי המקום ירחיבו את תפריטי המשקאות והמנות המלוות, יתדרכו ויכשירו את הצוות, וישמרו על אווירה חיובית במקום, הציון ינסוק והצלחתם מובטחת.

כתובת: ברודצקי 19, רמת אביב

טלפון: 03-6969790

ציון אישי: 84

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

13 תגובות

  1. רגוע מיוחד
    חוות נחמד
    מנות מיוחדות
    אם יורידו מחירים אני יגיע אפילו יותר

  2. לפתוח בר חדש כולם יודעים. רובם נסגרים תוך שנתיים. בואו נראה אם ברשל יצליחו להחזיק מעמד ולהתפתח. תלוי באיכות ובשירות ובמחירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גבי

מעשה שהיה

איש מכירות טוב צריך ניסיון ויכולת לזהות סכנות