מסעדת הרברט סמואל גם בירושלים

השף המופקד על המסעדה: אורן ירושלמי
הרברט סמואל ירושלים טונה אדומה נגעה בברזל לוהט טמפורה של מאקי כרוב

השבוע תפתח מסעדת הרברט סמואל ירושלים להרצה, אחות למסעדות הרברט סמואל תל אביב והרברט סמואל הרצליה (במלון ריץ קרלטון), מבית היוצר של קבוצת Adi's Lifestyle.

המסעדה החדשה תציע תפריט הנאמן לאיכויות המקוריות של מסעדות הרברט סמואל ותהיה כשרה בדומה למסעדה בהרצליה.

תפריט מסעדת 'הרברט סמואל' ירושלים:

התפריט המסעדה בבסיסו יהיה דומה לתפריט של הרברט סמואל הרצליה, אליו יצטרפו מנות חדשות שנוצרו לכבוד העלייה לירושלים, מושפעות מהאופי הקולינרי של העיר, השווקים וההרים מסביב לה.

המטבח ממשיך בדרך של "שתי אחיותיה הגדולות" : בישול יצירתי, בטעמים עזים וברורים. נשען על שמן זית מקומי ומנות מאזור אגן הים התיכון, עם דגש על ספקים ומגדלים מצוינים מכל חלקי הארץ, כדי להביא לצלחת את מיטב התוצרת המקומית בעונתה. מתוך הבנה שמנה טובה מתחילה באיכות הירק, הבשר, הדגה, ושמן הזית ומסתיימת בטיפול מקצועי ואוהב.

השף המופקד על המסעדה, אורן ירושלמי, עבד במסעדות בארץ ובניו יורק ובתפקידו הקודם היה השף של מסעדת סקאלה במלון מצודת דויד בירושלים. כדי להתכונן לתפקידו בילה אורן חודשים רבים במטבחי הרברט סמואל תל אביב והרצליה.

מקבוצת עדיס לייף סטייל נמסר: "חיכינו זמן רב לפתיחת המסעדה בירושלים, היא ממשיכה את כוונתנו (שהחלה לפני כ- שלוש שנים) עם פתיחת הרברט סמואל הרצליה, להגיע לקהל שומר כשרות. כשרות היא דרך חייהם של יותר ממחצית מתושבי הארץ והמבקרים בה ובכוונתנו לענג גם אותם. מסעדות הרברט סמואל הכשרות מציגות מטבח שף אותנטי, לא פשרה או תרגום, אלא מטבח עם ערכים לכל דבר – ז'אנר קולינארי".

עיצוב המסעדה

על עיצוב המסעדה אחראים האדריכלים ברנוביץ' קרוננברג, הוא ממשיך את הקו המאפיין את המסעדות בתל אביב והרצליה: חלל מודרני מתכתב עם הסביבה ומטבח פתוח. המסעדה משתרעת על כל הקומה ה- 11 של הבניין. הכוונה הייתה ליצור מקום "מרחף מעל פני העיר" אוורירי שקוף וקל ולהשתמש בתוכו באלמנטים ירושלמים אתניים עם תרגום עכשווי. במסעדה כ- 150 מקומות ישיבה מסוגים שונים: שולחנות גדולים וסביבם בוטים במרכז המסעדה, ישיבה במרפסות הפתוחות הצופות לנוף העיר וההרים, לאונג' ובר, וחדר פרטי לאירועים של עד 24 אורחים.

המטבח כולו (כולל פסי ייצור ואפילו שטיפת הכלים) מאוחסנים בקוביית נירוסטה ממש במרכז המסעדה, המבנה מאפשר לאורחים לצפות בהתנהלות המטבח מקרוב, כמעין שורה ראשונה להצגה שמתרחשת כל הזמן.

המסעדה החדשה ממוקמת במלון הרברט סמואל בכיכר ציון שבלב העיר, הנמנה עם מלונות היוקרה של רשת  אורכידאה, שבבעלות קבוצת נקש.

מסעדות הרברט סמואל בבתי המלון הן חלק ממגמה עולמית של שילוב מסעדות שף בבתי מלון. לא עוד חדר אוכל בבית מלון, כי אם מסעדת שף נפרדת לגמרי: בקונספט, בניהול ובוודאי שבתוכן הקולינרי.

שעות הפתיחה:

בשבוע הבא תפתח המסעדה להרצה לקהל הרחב. בתחילה בשעות הערב בלבד : 18:30 – 23:00 ימים א-ה

בשלב מאוחר יותר תפתח גם לארוחות עסקיות בצהרים, כנהוג בשאר מסעדות הקבוצה.

טל' להזמנות: 03-7289606

'הרברט סמואל' ירושלים, מלון הרברט סמואל, רח' שמאי 25, ירושלים

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם שרון שיינברג, מחזיקת תיק Adi's Lifestyle במשרדי רן רהב

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך