איך מארגנים בוקר מתוק לעובדים?

מגשי אירוח
מגש פינגר
צילום: מונייר

מקומות עבודה רבים, נוהגים מעת לעת לארגן לעובדים שלהם ארוחות בוקר, בהפתעה או בידיעה מראש. ארוחות אלו מאורגנות על ידי מנהלי המקום, הן בשביל להודות לעובדים על עבודתם הקשה ומסירותם לבית העסק, בפרט אם סיימו עבודה על פרויקט מסוים או תהליך עבודה אחר שלקח הרבה זמן. לעיתים ארוחות אלו מאורגנות על מנת לגבש בין העובדים ו"לשחרר" קצת מהלחץ והעומס המוטל עליהם.

ישנם סוגים שונים של ארוחות בוקר אותן ניתן לארגן לעובדים. אחד הסוגים הפופולאריים והאהובים ביותר, זו ארוחת בוקר מתוקה. כלומר, ארוחת בוקר שמכילה אך ורק דברים מתוקים ולא דברים אחרים, דוגמא כריכים או סלטים. מאחר והרבה מאוד אנשים רגילים לאכול בבית משהו מתוק בבוקר, אז זה יכול להתאים גם במקרה של ארוחת בוקר במקום העבודה. מה עוד שיש בכך משהו סמלי, להתחיל את הבוקר עם טעם מתוק בפה.

בשביל לארגן ארוחת בוקר, לא חייבים ללכת לבית קפה או להזמין משלוח מאחד כזה. אפשר להזמין מגשי אירוח עם דברים מתוקים, לארגן חדר בו תיערך הארוחה או לארגן ציוד ולערוך את הארוחה בשטח חיצוני בקרבת מקום. כך נהנים מאווירה יותר משוחררת ופתוחה.

כיצד מזמינים מגשי אירוח מתוקים לארוחת בוקר

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג מספר דוגמאות של מגשי אירוח מתוקים המיועדים לארוחת בוקר, אך לפני כן נציג שלוש נקודות שיכולות לעזור בתהליך ההזמנה.

נקודה ראשונה, רצוי מאוד שיהיה מגוון של פריטים. אפשר להזמין מספר מגשים, עם מספר אופציות. כך לעובדים תהיה יכולת בחירה טובה יותר

נקודה שנייה, חשוב לזכור, לא כל העובדים ירצו בהכרח לאכול שוקולד או מרכיבים אחרים שנהוג בדרך כלל להזמין בארוחות מתוקות. לכן אפשר להשתמש גם בפריטים אחרים שעונים להגדרה של מתוק.

נקודה שלישית, ייתכן וחלק מהעובדים שומרים על תזונה טבעונית, ולכן יש למצוא עבורם פתרונות, בין אם זה באמצעות תחליפים ובין אם זה באמצעות מנות שאינן כוללות שום דבר מהחי.

אילו מגשי אירוח יכולים להתאים לארוחות בוקר מתוקות

בראש ובראשונה, אנחנו נרצה להזמין מגשי אירוח עם מאפים חמים מתוקים. אלה יכולים להיות מאפים עם שוקולד, חמאה, שקדים או מרכיבים אחרים.

באופן טבעי אל אותם מגשי אירוח עם מאפים, אפשר לצרף מאפים הכוללים קינוחים שונים, דוגמא פפטיפורים, מקרונים, גביעי מוס, קרמבו, טראפלס ועוד. מאחר ומדובר בארוחת בוקר, אין צורך להגזים עם קינוחים מתוקים מדי. הדברים צריכים להיות במידה המתאימה לסוג ארוחה שכזו.

כאמור, לא חייבים להזמין אך ורק דברים שמוכרים ועונים להגדרה של מאכלים מתוקים. אפשר גם להזמין מגשי אירוח עם פירות כולל בגביעים אישיים, מוזלי, סופר פוד ודברים דומים, אשר יכולים להתאים לכל אחד ובפרט למי שאיננו אוהב לאכול מאכלים מתוקים מדי על הבוקר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יהודה

חופשה נעימה

היעדים של הישראלים היוצאים לחו"ל בפסח ובקיץ

דילוג לתוכן